<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:02 V4-3
V5-1
DD-1
MARTIN SENATORS LØP (SPORTRAPP / GRUNNLAG)
DELINGSLØP - DATOLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG - MAX 600 POENG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 130.001 - 450.000 kr med høyest 600 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-10-7 Plass : 1-10-7

1 2019: -10 -3 -1 -0 -2 -94 500 2018: -13 -2 -3 -3 -3 -132 000
Lucky Kentucky 2100 1 Plass 226 500
4 år SVART H v.Make It Happen (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 05/1 - 02 / 8 1700 dg a 45
e. Black Beauty v. Take Chances (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 20/12 - 04 / 9 2100 16,8a 31
Tor Olaf Halle /Larvik E. Høitomt Forus Travbane 0 08/12 - 08 / 9 2040 16,3a 362
E. Høitomt Marius Høitomt (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 13/11 - 01 / 4 2100 17,2a 14
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 03/11 - 08 / 11 2140 16,5a 323
2 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -11 -1 -0 -0 -6 -32 796
Spirit Yankee* (S) 2 Plass 146 940
9 år BRUN V v.Finish* (FI) V. Orstad Bjerke Travbane 0 21/11 - 04 / 7 2100 17,0a 638
e. Great Yankee (S) v. Smokin Yankee (US) K. Malmin Bjerke Travbane 5 02/10 - 01 / 6 2100 18,0a 50
Sverige K. Malmin Bjerke Travbane 1 25/9 - 01 / 7 1609 15,0a 37
J. Hansen Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 6 19/9 - 02 / 4 2100 16,1a 554
Sølv m/lilla sk.stk sidef.,erm,rekl. K. Malmin Biri Travbane 4 31/8 - 05 / 9 2100 16,0a 74
3 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -11 500 2018: -16 -0 -1 -0 -5 -22 000
Tres Bien I.T. (IT) 3 Plass 187 158
7 år MELL.BR. V v.Daguet Rapide* (IT) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 28/12 - 02 / 7 2100 16,6a 303
e. Imatra Bi* (IT) v. Supergill* (US) P. Sem Drammen Travbane 0 13/12 - 05 / 8 2100 18,0a 1688
Pål Sem /Åmot P. Sem Bjerke Travbane 0 06/12 - 03 / 1 1609 16,3a 313
G. Austevoll Pål Sem (T) P. Sem Drammen Travbane 0 04/10 - 02 / 9 2100 17,9a 256
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl P. Sem Drammen Travbane 0 23/8 - 04 / 11 2100 18,0a 137
4 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -9 000 2018: -20 -1 -3 -5 -5 -90 000
Rodney H. 4 Plass 189 000
8 år BRUN V v.Igor November* (IT) O. Kjenner Bjerke Travbane - 16/1 - 06 / 10 2100 dg a 270
e. Becky Scot v. Speedy Tomali (US) A. Stensen Bjerke Travbane 0 02/1 - 07 / 10 2100 16,2a 569
Tor Opheim /Brumunddal D. Dalen Bjerke Travbane 3 06/12 - 03 / 8 1609 15,8a 390
Å. Tengsareid Tor Opheim (B) O. Kjenner Momarken Travbane 3 29/11 - 04 / 7 2140 18,5a 185
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam D. Dalen Bjerke Travbane 0 23/10 - 05 / 1 2100 16,1a 134
5 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -9 000 2018: -22 -4 -2 -1 -7 -100 000
Plas Teg 5 Plass 185 000
7 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) P. Kals Bjerke Travbane 6 16/1 - 06 / 2 2100 16,0a 114
e. Here Comes Zena (S) v. Donerail* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 0 02/1 - 07 / 3 2100 16,2a 177
Are Hynne-Tormod Hynne L. Kolle Jarlsberg Travbane - 23/12 - 05 / 11 2100 dg a 152
L. Kolle Eini S. Linn (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 09/12 - 06 / 9 2120 18,4 19
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 1 18/11 - 06 / 2 2140 16,8a 44
6 2019: -8 -3 -2 -1 -1 -69 817 2018: -16 -0 -2 -0 -13 -69 500
Filippa B.R. 6 Plass 247 318
6 år BRUN HP v.Muscles Yankee* (US) J. Kvikstad Biri Travbane 2 11/1 - 07 / 7 2100 16,4a 109
e. Lilt Kronos (IT) v. Viking Kronos* (IT) J. Kvikstad Momarken Travbane 5 04/11 - 05 / 9 2140 16,9a 188
Børre Knutsen /Bodø J. Kvikstad Biri Travbane 4 19/10 - 06 / 3 1609 15,6a 188
J. Kvikstad Kristian Skullerud A. Robertsen Biri Travbane 2 05/10 - 06 / 4 2100 15,7a 74
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler G. Gundersen Biri Travbane 0 30/9 - 04 / 9 2100 15,5a 62
7 2019: -9 -2 -1 -2 -1 -107 000 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0
L.J.'s Dreamcatcher 7 Plass 363 795
9 år BRUN V v.Dream Vacation* (US) D. Dalen Bjerke Travbane - 10/1 - 03 / 2 2100 dg a 59
e. Kerryn v. Giant Force* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 2 03/1 - 07 / 1 2100 16,8a 152
Kim Åge Rokkan /Askim K. Rokkan Bjerke Travbane 0 27/11 - 05 / 9 1609 15,1a 301
V. Hop Kim Åge Rokkan (A) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 17/10 - 03 / 8 1609 15,3ag 638
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl J. Dahl Bjerke Travbane - 10/1 - 03 / 1 2140 dg 338
8 2019: -9 -0 -1 -0 -6 -29 000 2018: -18 -0 -2 -5 -9 -74 868
Noir Sun 8 Plass 315 368
7 år SVART H v.Ens Snapshot (US) C. Antonsen Momarken Travbane 0 17/1 - 04 / 7 1640 17,3a 203
e. Poa Noir v. Staro Showbiz (S) C. Antonsen Bjerke Travbane 6 27/11 - 05 / 10 1609 14,0a 363
Eirik Djuve /Sola C. Antonsen Bjerke Travbane 0 20/11 - 05 / 1 1609 14,8a 200
C. Antonsen C. Antonsen Momarken Travbane 6 04/11 - 06 / 7 2140 17,2a 336
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Drammen Travbane 3 30/10 - 05 / 1 2100 16,8a 224
9 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -0 -3 -10 500
Lucille Bourbon 9 Plass 195 500
6 år BRUN HP v.Love You* (FR) D. Dalen Biri Travbane - 11/1 - 07 / 11 2100 dg a 105
e. Light of Day (S) v. Buvetier D'aunou* (FR) J. Kvikstad Biri Travbane 5 21/12 - 05 / 3 1609 15,5a 45
Tommy Røssland /Gjøvik L. Pedersen Biri Travbane - 14/12 - 05 / 1 2100 dg a 380
D. Dalen Karina Ulvin Vudduaune (T) J. Kvikstad Biri Travbane 4 30/11 - 02 / 8 2100 22,7a 52
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek J. Kvikstad Biri Travbane 5 23/11 - 05 / 6 2100 16,5a 159
10 2019: -4 -1 -1 -0 -2 -28 000 2018: -17 -1 -2 -5 -6 -81 500
Knight Classic 10 Plass 250 500
6 år BRUN V v.Quite Easy (US) K. Malmin Bjerke Travbane 0 09/10 - 01 / 5 2100 16,0a 124
e. Bahama Delight (US) v. Yankee Glide* (US) H. Horpestad Bjerke Travbane 0 08/9 - 01 / 7 2100 16,2a 217
Stall Out Of Business A. Valstad Momarken Travbane 4 19/8 - 06 / 5 2140 15,3a 75
K. Malmin Trond Anderssen (T) V. Hop Bjerke Travbane 3 06/8 - 04 / 9 2100 15,3a 49
Mørkblå med gul reklame/bånd V. Hop Jarlsberg Travbane 4 05/7 - 01 / 3 2100 15,2a 22