Neste løp >>>
Start ca kl. 12:20 V4-1
JUANS LØP
MAX 500 POENG - DATOLØP
Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 130.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-2-5 Plass : 7-2-5

1 2019: -5 -0 -1 -0 -2 -15 945 2018: -10 -1 -1 -0 -3 -23 619
Wanna be a Star* (S) 1609 1 Plass 124 306
9 år FUKS HP v.Juliano Star* (FR) T. Horpestad Färjestad 6 20/12 - 08 / 9 2140 17,4a 423
e. Wanna Be Nice (S) v. Væsterbo Gracias* (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 28/11 - 05 / 7 1609 15,2a 288
Sverige G. Austevoll Biri Travbane 0 16/11 - 05 / 3 1609 15,3a 151
G. Austevoll Per-Åke Holm T. Horpestad Färjestad 6 05/11 - 06 / 7 1640 14,4ag 389
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 2 02/10 - 01 / 4 2100 17,1a 81
2 2019: -7 -1 -1 -1 -3 -37 000 2018: -17 -0 -2 -1 -9 -56 500
A. Priori 2 Plass 154 000
6 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) S. Weberg Bjerke Travbane 6 10/1 - 04 / 9 1609 15,5a 552
e. Blueridge Pride (US) v. Mutineer (US) S. Weberg Bjerke Travbane 0 02/1 - 04 / 7 2100 17,1a 637
Arne Andreassen /Son H. Horpestad Momarken Travbane 4 11/12 - 01 / 9 2140 17,3a 562
S. Weberg J. Theodorsen Drammen Travbane 0 22/9 - 05 / 12 2100 21,8a 277
Mørkegrønn m/lilla og hvite ermstr,rek S. Weberg Bjerke Travbane - 08/9 - 08 / 5 2100 dg a 809
3 2019: -9 -0 -0 -1 -5 -19 000 2018: -10 -2 -2 -0 -3 -49 563
Wheelie 3 Plass 111 563
7 år BRUN H v.Cigar Bar (US) G. Antonsen Biri Travbane 5 11/1 - 03 / 8 2100 18,3a 42
e. Three Wheeler (US) v. Baltic Speed (US) G. Antonsen Jarlsberg Travbane 5 04/1 - 05 / 3 1609 17,4a 60
Tor Aandstad /Trøgstad G. Antonsen Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 07 / 4 2100 br ag 95
G. Antonsen G. Antonsen Bjerke Travbane 2 14/11 - 05 / 1 2100 16,5a 249
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Bjerke Travbane 0 06/11 - 03 / 2 1609 25,1ag 42
4 2019: -9 -2 -2 -0 -1 -53 000 2018: -10 -0 -0 -3 -5 -39 500
Barbarian Division 4 Plass 159 500
5 år SVART H v.L'Ideal Bricois (FR) O. Østre Bjerke Travbane 2 10/1 - 04 / 2 1609 14,8a 34
e. Benita Forte v. S.J.'s Photo* (US) O. Østre Bjerke Travbane - 02/1 - 04 / 1 2100 dg a 84
Stall d'Estino A. Stensen Biri Travbane 0 23/11 - 04 / 8 2100 19,3ag 92
O. Østre Kjetil Helgestad (T) A. Stensen Biri Travbane 3 09/11 - 07 / 3 2100 16,2a 67
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame T. Solberg Jarlsberg Travbane - 10/9 - 02 / 6 2100 dg a 38
5 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -12 -0 -1 -2 -5 -31 000
Brown Va Bene 5 Plass 103 000
8 år MØRKBR V v.Diablo Va Bene P. Sem Jarlsberg Travbane 6 04/1 - 05 / 8 1609 17,4a 900
e. Oleoda Melody (FR) v. Buvetier D'aunou* (FR) P. Sem Drammen Travbane 3 13/12 - 04 / 11 2100 18,8a 1475
Linda-Christin Arneberg /Åmot P. Sem Drammen Travbane 6 04/12 - 03 / 7 2100 19,3a 227
P. Sem P. Sem Bjerke Travbane 0 27/11 - 04 / 9 2100 17,1a 742
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Klosterskogen Travbane 7 19/11 - 03 / 11 1700 17,5a 943
6 2019: -4 -0 -0 -0 -3 -10 500 2018: -12 -0 -1 -1 -4 -31 500
Notimetolose 6 Plass 123 500
5 år MØRKBR HP v.Mr. Commissioner (US) D. Dalen Bjerke Travbane 4 10/1 - 04 / 12 1609 15,2a 296
e. Pinnafarina (US) v. Windsongs Legacy* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 0 30/12 - 03 / 10 2100 18,3a 468
Terje Røed /Vikersund Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 20/11 - 01 / 8 1609 20,2ag 47
D. Dalen Trine-Lise Weman Å. Tengsareid Biri Travbane 4 28/10 - 05 / 10 1609 16,2a 313
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek L. Trudvang Bjerke Travbane 6 26/9 - 02 / 4 2100 17,0a 145
7 2019: -5 -1 -0 -0 -0 -14 000 2018: -17 -1 -2 -2 -6 -65 000
Tayno Longlegs 7 Plass 133 500
6 år BRUN V v.Cumulus (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 10/1 - 04 / 1 1609 16,1a 123
e. Only Super v. Super News (US) E. Høitomt Bjerke Travbane - 20/11 - 01 / 7 1609 dg a 66
Alf-Jonny Lunde /Nannestad H. Storås Bjerke Travbane 0 23/10 - 05 / 2 2100 17,7a 271
E. Høitomt Alf-Jonny Lunde D. Dalen Bjerke Travbane - 19/9 - 02 / 10 2100 dg ar 611
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 3 03/9 - 04 / 3 2100 15,7a 100
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -5 -1 -3 -2 -104 947
Happy Feet 8 Plass 128 447
5 år BRUN HP v.Succeed U.S.* (US) Å. Tengsareid Biri Travbane 0 16/11 - 05 / 2 1609 16,9a 68
e. Fanda Strømline (S) v. Boss Lobell* (US) Å. Tengsareid Drammen Travbane 1 18/10 - 04 / 3 1700 16,0a 27
Berit Bårli Andreassen /Son Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 29/8 - 04 / 1 2100 18,7a 338
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T) M. Jakobsson Årjäng 5 14/8 - 02 / 12 1640 15,9a 82
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 26/7 - 04 / 2 1700 16,2a 23
9 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -23 -0 -0 -0 -11 -35 000
Mookie May Kri 9 Plass 116 500
8 år BRUN V v.Marion Montana (US) K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 02 / 11 1700 18,9a 1370
e. C.C. Girl v. Dell Ridge Image* (CA) J. Rasmussen Momarken Travbane 8 11/12 - 01 / 12 2140 17,9a 552
Tonje Tømte Belseth /Fredrikstad K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 27/11 - 04 / 10 2100 16,9a 1244
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 13/11 - 01 / 5 2100 18,7a 381
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Biri Travbane 0 28/10 - 05 / 8 1609 17,2a 730
10 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -3 -0 -5 -36 000
Filip Filiokus 10 Plass 92 500
8 år LYSBRUN V v.Blue Mac Lad* (US) C. Antonsen Bjerke Travbane 0 10/1 - 01 / 7 2100 16,9a 163
e. Strictly Love (S) v. J.R. Broline* (US) C. Antonsen Bjerke Travbane 2 20/11 - 01 / 4 1609 15,8a 168
Stall Flying K. Johansen Bjerke Travbane 0 09/10 - 04 / 7 2100 17,8a 478
C. Antonsen Lasse Kjærnet K. Johansen Bjerke Travbane 2 25/9 - 03 / 6 2100 17,4a 126
Blå m/gul hestesko & tre ermringer K. Johansen Bjerke Travbane 0 23/7 - 03 / 1 2100 18,6ag 327