<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-3
RAPPOS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 55.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-6-4 Plass : 2-6-4

1 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -22 000 2018: -17 -0 -1 -2 -10 -43 500
Santans 2100 1 Plass 70 500
5 år MØRKBR V v.Joker Elden P. Sem Jarlsberg Travbane 5 04/1 - 04 / 6 2120 34,0 372
e. Santi v. Moe Odin P. Sem Drammen Travbane 5 22/12 - 01 / 9 2120 34,0 134
Trygve Bjørge-Grethe M. Bjørge P. Sem Biri Travbane 0 14/12 - 08 / 6 2100 34,8a 214
P. Sem Trygve Bjørge P. Sem Bjerke Travbane 2 27/11 - 02 / 8 2100 34,4a 252
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Klosterskogen Travbane - 19/11 - 02 / 7 2100 dg a 102
2 2019: -7 -1 -0 -1 -3 -32 500 2018: -5 -1 -0 -0 -3 -21 000
Malala 2 Plass 67 500
6 år BRUN HP v.Moe Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 5 16/1 - 03 / 8 2140 32,5 g 41
e. Stri v. Rappfot G. Gundersen Bjerke Travbane 3 09/1 - 03 / 5 2140 32,6 g 40
Morten Antonsen-Aksel Lund-Antonsen M. Gundersen Drammen Travbane - 21/6 - 02 / 5 2100 dg a 47
G. Gundersen Morten Antonsen (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 5 16/5 - 01 / 12 2160 32,1 g 211
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Austevoll Biri Travbane 5 11/5 - 04 / 9 2120 36,0 g 32
3 2019: -3 -0 -0 -1 -1 -11 000 2018: -11 -0 -1 -2 -4 -29 063
Bjørnli Ine 3 Plass 55 305
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld B. Steinseth Bjerke Travbane 3 09/1 - 04 / 6 2140 33,2 383
e. Skjeggefrid v. Elding B. Steinseth Bjerke Travbane 4 30/12 - 01 / 5 2140 33,8 304
Anne-Linn Rønningen /Hernes B. Steinseth Biri Travbane - 21/12 - 02 / 2 2100 dg a 53
B. Steinseth B. Steinseth Momarken Travbane 3 04/12 - 04 / 8 2160 34,7 222
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane - 27/11 - 02 / 7 2100 dg a 89
4 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -15 000 2018: -13 -0 -3 -3 -4 -42 500
Alm Kine 4 Plass 68 700
8 år BRUN HP v.Lome Elden O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 23/10 - 01 / 2 1609 29,1a 110
e. Alm Travanne v. Lapp Nils (S) G. Gundersen Bjerke Travbane 6 17/10 - 01 / 9 2160 31,6 307
Magne Helgesen /Vikersund G. Gundersen Bjerke Travbane 5 09/10 - 02 / 5 2100 32,3ag 129
Å. Tengsareid Magne Helgesen Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 13/9 - 06 / 8 2100 32,3a 124
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Kvasnes Biri Travbane 4 29/6 - 03 / 12 2120 31,7 1031
5 2019: -12 -0 -0 -1 -6 -24 000 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 500
Elises Håp 5 Plass 64 000
9 år BRUN HP v.Røste Bo* (S) D. Johnsrud Biri Travbane 0 11/1 - 08 / 1 2100 33,6 274
e. Gomnes Håp v. Elding D. Johnsrud Bjerke Travbane 6 30/12 - 01 / 6 2140 34,1 323
Siw-Anita Bølviken-Dag Petter Johnsrud D. Johnsrud Biri Travbane 4 21/12 - 02 / 7 2100 33,5a 102
D. Johnsrud D. Johnsrud Bjerke Travbane 5 27/11 - 02 / 2 2100 34,6a 415
Grønn m/oransje stolpe & belte D. Johnsrud Drammen Travbane 0 19/4 - 03 / 9 2100 32,7a 560
6 2019: -3 -1 -1 -1 -0 -25 000 2018: -7 -1 -0 -0 -3 -23 000
Pinsleterna 6 Plass 48 000
4 år BRUN HP v.Lex Lodney O. Østre Klosterskogen Travbane 3 17/1 - 03 / 11 2120 33,2 28
e. Engas Vesla v. Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane 1 10/1 - 05 / 1 2100 31,6a 42
Jon Harald Berge-Mona Berge O. Østre Bjerke Travbane 5 24/10 - 09 / 11 2160 34,1 g 56
O. Østre Jon Harald Berge O. Østre Jarlsberg Travbane 6 21/9 - 07 / 13 2120 35,8 g 133
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 1 13/9 - 07 / 5 2100 35,1 314
7 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -17 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mo Fakso 7 Plass 69 000
8 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Biri Travbane 5 11/1 - 08 / 6 2120 32,4 204
e. Frøken Sindy v. Elding J. Rasmussen Biri Travbane P 19/10 - 20 / 2 2120 38,9 P
Tore Mo /Norheimsund F. Ringheim Bergen Travpark 0 31/8 - 08 / 4 2100 36,3 g 509
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) F. Ringheim Bergen Travpark 6 03/8 - 04 / 13 2140 33,5 621
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek F. Ringheim Bergen Travpark 5 27/7 - 04 / 1 2100 31,3 721
8 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -0 -0 -8 -22 500
Brauti Line 8 Plass 44 500
9 år MØRKBR HP v.Vinning Kos L. Revheim Biri Travbane 7 21/12 - 03 / 11 2120 32,9 1187
e. Krumeline v. Alm Svarten L. Revheim Biri Travbane 4 16/11 - 08 / 5 2120 34,5 221
Johan Petter Gustavsen /Kirkenær L. Revheim Bjerke Travbane 4 31/10 - 01 / 6 2160 33,6 g 1036
L. Revheim Johan Petter Gustavsen L. Revheim Drammen Travbane 8 22/10 - 09 / 8 2140 36,2 g 503
Blå m/L.B.R. i hvitt. L. Revheim Biri Travbane 0 05/10 - 08 / 1 2100 34,5 713
9 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -10 -0 -1 -3 -5 -34 000
Helmin Lykke 9 Plass 39 000
8 år MØRKBR HP v.Steinsvad Eld S. Helmen Momarken Travbane 0 17/1 - 07 / 7 2160 35,0 g 487
e. Risendals Blesa v. Spang Best S. Helmen Bjerke Travbane 0 09/1 - 03 / 2 2140 33,9 g 359
Iver Helmen /Gran S. Helmen Jarlsberg Travbane 3 04/1 - 04 / 1 2100 34,7 107
S. Helmen S. Helmen Jarlsberg Travbane 4 25/11 - 03 / 1 2100 32,5 416
grønn m/brunt hestehode S. Helmen Bjerke Travbane 7 13/11 - 02 / 8 2100 34,2a 207
10 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -18 -0 -3 -3 -7 -53 000
Solhøyulven 10 Plass 56 000
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 17/1 - 03 / 10 2120 35,2 267
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel E. Gravdal Drammen Travbane 2 22/12 - 01 / 8 2120 33,8 257
Stall Frønes E. Gravdal Klosterskogen Travbane 5 09/12 - 04 / 3 2100 34,4a 194
E. Gravdal Ulv Sverre Nilsen E. Gravdal Drammen Travbane 0 26/11 - 09 / 13 2160 35,4 531
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Bjerke Travbane 0 14/11 - 01 / 10 1640 br g 430