<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:40 V75-6
DD-1
FINALE CHAMPION TEMPO-LØPET
FINALE CHAMPION TEMPO-LØPET
Kaldblods 2140 m. Voltestart.
For alle 3-15-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-3-8 Plass : 11-3-8

1 2019: -7 -0 -0 -2 -4 -30 000 2018: -7 -0 -1 -1 -3 -25 000
Faste Jerva 2140 1 Plass 142 000
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven C. Antonsen Bjerke Travbane 6 16/1 - 04 / 3 2100 30,0a 173
e. Faste Eldina v. Elding C. Antonsen Bjerke Travbane 3 31/12 - 03 / 1 2100 32,8a 114
Steffen Halvorsrud-Jon Lien V. Hop Biri Travbane 5 23/11 - 01 / 6 2100 30,0a 192
C. Antonsen Steffen Halvorsrud L. Kolle Biri Travbane 4 28/10 - 03 / 3 2100 31,0a 68
Blå m/gul hestesko & tre ermringer L. Kolle Bjerke Travbane 0 17/10 - 04 / 2 2100 29,7a 158
2 2019: -7 -0 -0 -1 -4 -21 000 2018: -13 -3 -1 -2 -3 -112 500
Sikvelands Bork 2 Plass 133 500
4 år BORKET V v.Bork Odin A. Valstad Bjerke Travbane 4 16/1 - 04 / 11 2100 29,8a 55
e. Seile Maia v. Slogum Jørn A. Valstad Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 03 / 9 2140 33,3 g 587
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik A. Valstad Biri Travbane 3 23/11 - 01 / 9 2100 29,9a 55
A. Hagmann Jon Magne Vik A. Valstad Jarlsberg Travbane 5 10/11 - 02 / 1 2100 30,5 303
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek A. Robertsen Momarken Travbane 4 04/11 - 04 / 1 2140 31,0 39
3 2019: -9 -1 -1 -1 -2 -50 000 2018: -18 -2 -0 -1 -4 -60 500
Kaptein 3 Plass 162 500
7 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 1 16/1 - 04 / 4 2100 29,4ag 68
e. Viljefryd v. Dublan A. Akselsen Jarlsberg Travbane - 12/1 - 03 / 4 2120 dg 591
Gunhild C. Henriksen-Kjell Bråtho G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 07/12 - 04 / 10 2120 31,1 g 136
G. Austevoll Gunhild C. Henriksen K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 21/11 - 03 / 4 2140 34,9 144
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl J. Drageset Bjerke Travbane 0 07/11 - 04 / 3 2100 32,7ag 180
4 2019: -11 -3 -0 -2 -3 -79 500 2018: -11 -4 -0 -2 -3 -69 500
H.C. Blesen 4 Plass 149 000
8 år SVART V v.Bork Odin H. Holm Bjerke Travbane 3 16/1 - 04 / 10 2100 29,7a 49
e. Gam Lill v. Gam Vinter H. Holm Bjerke Travbane 1 03/1 - 06 / 2 2100 32,7a 27
Terje Norheim /Skien H. Holm Bjerke Travbane 0 10/10 - 04 / 6 1640 38,5 g 26
H. Holm H. Holm Jarlsberg Travbane 7 27/8 - 01 / 12 2100 31,9ag 57
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 7 23/7 - 01 / 7 2100 31,6a 34
5 2019: -11 -0 -0 -0 -5 -19 000 2018: -15 -0 -3 -1 -7 -59 725
Wik Faksen 5 Plass 123 395
6 år BRUN V v.Voje Faks E. Høitomt Bjerke Travbane 0 16/1 - 04 / 12 2100 30,1a 282
e. Marthe Røder v. Røder P. Kals Bjerke Travbane 5 02/1 - 02 / 1 2100 31,0a 49
Rune Wilberg-Trine Wilberg E. Høitomt Drammen Travbane 5 22/12 - 07 / 6 2100 31,9a 243
M. Gundersen Rune Wilberg E. Høitomt Bjerke Travbane 2 21/11 - 05 / 3 2140 31,0 203
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame S. Ruud Momarken Travbane 5 04/11 - 04 / 4 2140 31,0 86
6 2019: -8 -1 -1 -1 -2 -48 000 2018: -19 -3 -0 -0 -7 -61 000
Tangen Marte 6 Plass 144 000
5 år SVART HP v.Bork Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 2 16/1 - 04 / 5 2100 29,6ag 216
e. Tangen Jenny v. Bokli Balder B. Steinseth Jarlsberg Travbane 4 04/1 - 08 / 10 2100 32,5a 96
Stall Ida Christine B. Steinseth Biri Travbane 6 30/11 - 05 / 2 2100 37,9ag 151
B. Steinseth Per Gunnar Roos B. Steinseth Bjerke Travbane 6 21/11 - 05 / 5 2140 32,1 g 384
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Momarken Travbane 6 11/11 - 04 / 3 2140 31,8 g 58
7 2019: -5 -0 -0 -3 -0 -22 000 2018: -15 -2 -3 -2 -5 -126 486
Haugestad Arne 2160 1 Plass 218 600
5 år BRUN V v.Spikeld D. Dalen Bjerke Travbane 3 16/1 - 05 / 6 2100 28,5a 62
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten L. Trudvang Bjerke Travbane 2 31/12 - 01 / 12 1609 29,3a 70
Kristine Narvestad /Hemnes D. Dalen Drammen Travbane 1 22/12 - 07 / 11 2100 31,4a 166
D. Dalen Kristine Narvestad D. Dalen Bjerke Travbane 1 06/12 - 05 / 10 1609 29,4a 177
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek L. Trudvang Färjestad 2 26/11 - 11 / 8 2160 30,6 206
8 2019: -12 -1 -3 -3 -1 -85 000 2018: -20 -5 -2 -1 -3 -164 500
Thale 2 Plass 286 500
6 år SVART HP v.Bork Odin H. Holm Bjerke Travbane 2 16/1 - 05 / 2 2100 28,1a 50
e. Tora Stjerna v. Spikeld H. Holm Klosterskogen Travbane 5 05/1 - 01 / 2 2100 31,4ag 37
Torbjørn Smedsrud-Halvor Moshus H. Holm Drammen Travbane 7 22/12 - 03 / 5 2120 31,2 50
O. Mikkelborg Torbjørn Smedsrud H. Holm Biri Travbane 1 30/11 - 01 / 2 1609 33,1a 52
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl H. Holm Bjerke Travbane 3 14/11 - 06 / 10 2160 29,4 g 104
9 2019: -10 -0 -0 -0 -4 -15 000 2018: -17 -2 -1 -0 -4 -72 500
Gonagas Rebell 3 Plass 187 000
6 år SVART V v.Gonagas J. Hansen Bjerke Travbane 5 16/1 - 05 / 4 2100 29,0ag 120
e. Skogli Flickan v. Elding J. Hansen Jarlsberg Travbane - 12/1 - 02 / 3 2100 dg a 84
May-Liss Moe /Barkåker J. Hansen Klosterskogen Travbane 4 05/1 - 01 / 3 2100 30,9a 91
J. Hansen May-Liss Moe J. Hansen Jarlsberg Travbane 5 20/12 - 03 / 4 2100 30,4ag 239
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Bjerke Travbane 0 12/12 - 06 / 11 1609 28,2a 559
10 2019: -6 -0 -0 -1 -3 -26 000 2018: -16 -0 -3 -4 -5 -66 500
Nito Faxa 4 Plass 201 000
7 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) H. Eggen Bjerke Travbane 0 16/1 - 05 / 7 2100 29,8a 531
e. Finmi v. Moe Odin D. Dalen Bjerke Travbane 4 02/1 - 05 / 1 2100 29,9a 231
Monica Aurbekkholen /Kirkenær D. Dalen Drammen Travbane 0 22/12 - 03 / 7 2120 31,3 394
V. Hop Monica Aurbekkholen D. Dalen Bjerke Travbane 5 05/12 - 04 / 9 2100 29,9a 203
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl D. Dalen Biri Travbane 5 28/10 - 04 / 4 2100 30,9a 56
11 2019: -8 -2 -4 -1 -0 -110 000 2018: -15 -3 -2 -2 -5 -99 500
Dæmro Kjempen 5 Plass 291 500
6 år MØRKBR V v.Odins Kjempe E. Høitomt Bjerke Travbane 1 16/1 - 05 / 9 2100 27,9a 16
e. Hellin Faxa v. Bokli Eld E. Høitomt Bjerke Travbane 2 02/1 - 05 / 3 2100 28,3a 41
Stig Bye-Hanne Bye E. Høitomt Biri Travbane 3 21/12 - 01 / 7 2120 30,8 15
E. Høitomt Stig Bye E. Høitomt Bjerke Travbane 1 28/11 - 07 / 10 2100 28,1a 87
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 2 09/11 - 06 / 5 2100 29,7ag 45
12 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -22 -3 -3 -6 -6 -129 859
Åsaoline 6 Plass 163 794
6 år SVART HP v.Moe Odin H. Storås Bjerke Travbane 4 16/1 - 05 / 1 2100 28,9a 125
e. Åsajenta v. Järvsöfaks (S) H. Storås Momarken Travbane 5 08/1 - 04 / 2 2140 33,0 85
Turid Helgemo /Disenå H. Storås Drammen Travbane 6 22/12 - 07 / 12 2100 32,0a 135
H. Storås H. Storås Bjerke Travbane 1 05/12 - 05 / 8 2160 30,8 109
Lysblå m/sort og hvitt felt,hv ermring H. Storås Biri Travbane 3 30/11 - 05 / 11 2100 36,6a 39