<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:13 V5-5


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 45.001 kr.
For 3-15-årige høyest 75.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-2-9 Plass : 8-2-9

1 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -12 -0 -0 -0 -8 -39 912
Krita 2140 1 Plass 44 912
4 år SVART HP v.Tekno Odin B. Steinseth Momarken Travbane 7 08/1 - 05 / 9 2160 35,7 454
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Biri Travbane 0 21/12 - 02 / 4 2100 34,4ag 272
Astrid Fossen-Ahne Fossen S. Fossen Bjerke Travbane 8 05/12 - 01 / 7 2100 33,7a 742
H. Holm Stig Ingar Fossen (A) H. Holm Drammen Travbane 6 26/11 - 01 / 8 2120 34,8 180
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Biri Travbane 0 16/11 - 03 / 5 2120 33,6 433
2 2019: -5 -1 -1 -1 -1 -29 000 2018: -8 -0 -0 -0 -2 -5 491
Lygna Spretten 2 Plass 67 521
5 år SVART V v.Åsajerven Å. Tengsareid Biri Travbane 3 11/1 - 08 / 3 2100 33,2 97
e. Lygna Camp v. Elding Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 04/1 - 04 / 10 2120 34,0 175
Anne-Lene W. Johansen-Egil Johansen Å. Tengsareid Biri Travbane 5 21/12 - 03 / 9 2120 32,6 591
Å. Tengsareid Anne-Lene W. Johansen Å. Tengsareid Biri Travbane 0 14/12 - 08 / 5 2100 35,4a 186
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam H. Holm Biri Travbane 0 15/6 - 06 / 10 2100 33,9ag 684
3 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -5 -1 -0 -0 -3 -32 651
Nygaards Nena 3 Plass 36 151
4 år MØRKBR HP v.Horgen Tore J. Mjølnerød Färjestad 4 15/10 - 01 / 7 2160 34,4 14
e. Nygaards Vinna v. Sjefen J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 28/8 - 02 / 3 2100 32,6a 132
Kari Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Dannero 5 29/7 - 05 / 4 2140 32,9a 48
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Årjäng 1 13/7 - 02 / 4 2140 35,7 41
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Biri Travbane 7 08/6 - 08 / 1 2100 34,0 53
4 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -10 -1 -1 -1 -1 -27 500
Nesfaksen 2160 1 Plass 70 500
7 år BRUN V v.Norheim Faksen F. Mjølnerød Momarken Travbane 5 17/1 - 06 / 3 2140 33,5a 108
e. Neslykka v. Krembest F. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 03/1 - 06 / 7 2100 32,9a 86
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane - 28/12 - 04 / 4 1609 dg a 51
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Momarken Travbane - 04/12 - 02 / 3 2140 dg a 98
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane 2 29/11 - 02 / 8 2140 32,6a 104
5 2019: -3 -0 -1 -0 -2 -13 000 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -14 447
Grinder Gutten 2 Plass 75 147
8 år SVARTBRUN V v.Trø Faks H. Eggen Bjerke Travbane 5 03/1 - 06 / 4 2100 33,0a 348
e. Landås Nilla v. Lundfrigg D. Dalen Biri Travbane 0 23/11 - 07 / 7 2100 br a 86
Gudmundur A. Arnason-Vilde Gulstad Jensen D. Dalen Bjerke Travbane 4 06/11 - 02 / 6 2100 31,6a 133
G. Austevoll Gudmundur A. Arnason B. Humborstad Bjerke Travbane 0 23/10 - 01 / 7 1609 30,9a 159
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl B. Humborstad Färjestad 8 10/9 - 07 / 12 2160 31,1 350
6 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -17 -1 -0 -0 -9 -36 736
Lea R.B.* (S) 3 Plass 57 915
6 år SVARTBRUN HP v.Voje Faks U. Axelson Momarken Travbane 0 08/1 - 05 / 8 2160 36,2 322
e. Lobelia R.B.* (S) v. Lome Elden U. Axelson Bjerke Travbane 0 30/12 - 01 / 8 2160 36,1 634
Sverige U. Axelson Momarken Travbane 5 11/12 - 07 / 5 2160 34,7 48
U. Axelson Therese Andersson U. Axelson Momarken Travbane 6 04/12 - 04 / 6 2160 35,1 382
grønn med hvitt sk.stk og seler,ermbin U. Axelson Momarken Travbane P 30/10 - 20 / 6 2160 38,5 P
7 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -8 401 2018: -15 -1 -1 -5 -6 -67 736
Gråberg Jokern 4 Plass 76 137
5 år MØRKBR H v.Joker Elden C. Jepson Färjestad 4 07/1 - 03 / 2 2140 32,1 38
e. Horgen Ronja v. Rigel Jo O. Kjenner Momarken Travbane 4 04/12 - 02 / 5 2140 32,3a 267
Anne-Lise Enger /Reinsvoll O. Kjenner Momarken Travbane - 29/11 - 02 / 4 2140 dg a 108
O. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) O. Kjenner Bjerke Travbane - 21/11 - 05 / 10 2140 dg 399
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek G. Austevoll Momarken Travbane 2 04/11 - 01 / 5 2140 33,1ag 68
8 2019: -3 -2 -0 -0 -1 -41 500 2018: -12 -2 -3 -3 -3 -64 000
Vår Bajas 5 Plass 105 500
5 år SVART H v.Moe Svarten E. Høitomt Bjerke Travbane 1 16/1 - 03 / 4 2140 31,8 32
e. Vårlill v. Elding E. Høitomt Biri Travbane 1 21/12 - 03 / 14 2120 31,6 45
Bent Olav Wigdal /Vikersund E. Høitomt Biri Travbane 2 14/12 - 08 / 7 2100 34,3ag 69
E. Høitomt Bent Olav Wigdal P. Sem Drammen Travbane 2 04/12 - 04 / 10 2100 33,0a 239
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 1 30/11 - 08 / 11 2140 38,5 g 105
9 2019: -2 -0 -1 -1 -0 -12 000 2018: -16 -0 -3 -3 -3 -48 868
Solør Alma 6 Plass 79 868
5 år SVART HP v.Alm Viktor S. Ruud Biri Travbane 2 11/1 - 08 / 5 2120 32,3 93
e. Frøken Kia v. Elding L. Kolle Bjerke Travbane 0 31/12 - 03 / 11 2100 33,9a 802
Svein Olav Ruud /Namnå V. Hop Drammen Travbane 0 22/12 - 04 / 10 2100 32,8a 101
S. Ruud S. Ruud Momarken Travbane 3 04/12 - 02 / 8 2140 32,2a 141
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip L. Kolle Bjerke Travbane 2 22/11 - 03 / 2 2100 30,8a 97