<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 8.001 kr.
For 3-15-årige høyest 16.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-10-15 Plass : 7-10-15

1 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000
S.K.'s Nordstjerne 2140 1 Plass 6 000
5 år MØRKBR HP v.Åsajerven T. Lindbak Biri Travbane 8 11/1 - 01 / 2 2100 38,4 129
e. Demi v. Alm Silver T. Lindbak Biri Travbane 0 21/12 - 03 / 2 2100 38,2 g 788
Cathrin Sandsengen-Ronny Sandsengen T. Lindbak Biri Travbane 6 14/12 - 03 / 2 2100 38,3 473
T. Lindbak T. Lindbak Biri Travbane 6 30/11 - 08 / 2 2100 42,5 149
Blå m/m.blå, gull,hv.strip skråfe,ermr D. Dalen Biri Travbane - 23/11 - 08 / 5 2100 dg 169
2 2019: -6 -0 -0 -0 -4 -9 000 2018: -1 -0 -1 -0 -0 -5 000
Høvding Viktor 2 Plass 14 000
9 år BORKET H v.Slogum Bjørn C. Antonsen Jarlsberg Travbane 6 04/1 - 07 / 3 2100 39,4 g 74
e. Lydi Vår v. Pål Even C. Antonsen Jarlsberg Travbane 2 28/12 - 08 / 12 2100 37,8 g 78
Terje Mellemsæther-Mette Kathrine Mellemsæther O. Kjenner Momarken Travbane P 11/12 - 20 / 1 2140 37,8 P
C. Antonsen Terje Mellemsæther O. Kjenner Momarken Travbane N 04/12 - 20 / 4 2160 43,7 rg N
Blå m/gul hestesko & tre ermringer
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -4 500
Haugs Loppa 3 Plass 4 500
4 år BRUN HP v.Stiv Kuling G. Austevoll Biri Travbane 0 16/11 - 03 / 2 2100 br g 1658
e. Hof Stjerna v. Bol Elden H. Holm Biri Travbane 4 09/11 - 09 / 2 2100 39,1 g 38
Stine Haave-Kenneth Johansen H. Holm Biri Travbane 6 19/10 - 08 / 9 2100 37,8 g 611
H. Holm Stine Haave K. Ødegaard Biri Travbane P 23/3 - 20 / 1 2100 46,6 P
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl J. Rasmussen Bjerke Travbane 29/11 - 20 / 8 1660 54,8 B
4 2019: -4 -0 -0 -0 -3 -8 000 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -6 500
Myhreng Trym 4 Plass 14 500
5 år HUSKBRUN V v.Bork Odin Å. Tengsareid Momarken Travbane 6 11/11 - 08 / 7 2140 37,1 89
e. Myhreng Stjerna v. Hvatt Djerven K. Johansen Biri Travbane 4 30/9 - 07 / 9 2100 36,9 62
Kjersti Skofsrud /Trøgstad Å. Tengsareid Momarken Travbane 6 18/9 - 07 / 8 2140 36,6 g 76
Å. Tengsareid Trond Skofsrud (T) T. Skofsrud Biri Travbane 0 24/8 - 09 / 5 2100 38,6 g 108
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Skofsrud Jarlsberg Travbane P 13/8 - 21 / 2 2120 37,4 P
5 2019: -5 -0 -0 -0 -5 -12 500 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -4 000
Eld Best 5 Plass 16 500
8 år BRUN V v.Horgen Tore L. Trudvang Momarken Travbane 7 11/12 - 08 / 6 2140 37,9 g 50
e. April Spira v. Spang Best L. Trudvang Momarken Travbane 8 30/10 - 08 / 10 2140 38,6 g 110
Line Nygård-Håkon Vollebekk L. Trudvang Momarken Travbane P 18/9 - 20 / 6 2160 36,9 P
L. Trudvang Line Nygård
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek
6 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -5 500 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Huken Eldina 6 Plass 7 500
8 år SVART HP v.Lome Elden G. Austevoll Biri Travbane 4 11/1 - 01 / 4 2100 37,0 g 197
e. Thuli Sol v. Schuvar G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 28/12 - 08 / 8 2100 38,8 g 273
Bjørn Hansen /Siggerud G. Austevoll Drammen Travbane P 30/10 - 20 / 2 2100 39,5 P
G. Austevoll Bjørn Hansen B. Steinseth Bjerke Travbane N 08/8 - 21 / 1 2140 45,0 r N
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl J. Mjølnerød Momarken Travbane N 14/11 - 20 / 3 2160 43,8 g N
7 2019: -6 -1 -0 -1 -3 -28 843 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 823
Moe Jokern* (S) 7 Plass 33 666
6 år BRUN V v.Moe Odin P. Nilsen Bjerke Travbane 6 30/12 - 02 / 1 2140 36,0 589
e. Joker Stina* v. Lome Elden P. Nilsen Momarken Travbane 5 11/12 - 08 / 12 2140 35,8 119
Sverige P. Nilsen Momarken Travbane - 11/11 - 08 / 5 2140 dg 160
P. Nilsen P. Nilsen Momarken Travbane 0 30/10 - 08 / 8 2140 39,7 277
Blå, rött bröstband; blå P. Nilsen Årjäng P 07/10 - 15 / 9 2140 40,4 g P
8 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -6 159 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -2 982
Fjell Frøy 8 Plass 13 141
7 år BRUN V v.H.G. Balder T. Andersen Romme 0 26/10 - 02 / 6 1640 37,0 g 75
e. Norheim Eldi v. Elding B. Steinseth Färjestad 0 30/4 - 02 / 6 2140 36,2 181
Bjørn Hansen /Siggerud O. Østre Biri Travbane 7 06/4 - 08 / 4 2120 37,9 230
J. Mjølnerød Ronnie Hansen B. Steinseth Momarken Travbane 0 29/3 - 03 / 6 2160 36,7 g 490
burgunder m/gul hestesko & to ermringe B. Steinseth Biri Travbane 0 16/2 - 08 / 2 2100 39,7 g 70
9 2019: -6 -1 -2 -0 -1 -25 738 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Troll Vita 9 Plass 25 738
4 år BRUN HP v.Lome Elden K. Malmin Biri Travbane 2 11/1 - 01 / 8 2100 36,1 234
e. Lita Brun v. Mørtvedt Jerkeld T. Fløysand Bjerke Travbane 0 30/5 - 09 / 6 2140 br g 946
Jan Erik Lagesen-Gunn-Sissel Lagesen T. Fløysand Jarlsberg Travbane P 02/3 - 20 / 2 2100 40,2 P
P. Midtfjeld Stian Eilefsen (T) T. Fløysand Drammen Travbane 27/7 - 21 / 1 1700 48,6 B
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek T. Fløysand Jarlsberg Travbane 13/7 - 22 / 5 2120 49,4 B
10 2019: -3 -1 -1 -0 -0 -22 000 2018: -12 -0 -0 -1 -2 -8 500
Tillit 2160 1 Plass 30 500
8 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Jarlsberg Travbane 8 07/12 - 03 / 3 2100 37,1 g 102
e. Tiril Tausa v. Tand Troll* (S) D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 25/11 - 08 / 4 2100 35,5 g 50
Thea Marika Ditlefsen /Vikersund O. Kjenner Momarken Travbane 0 11/11 - 08 / 9 2140 39,0 g 486
D. Dalen Martine O. Sørvik (T) D. Dalen Drammen Travbane 6 08/11 - 02 / 7 2100 34,5a 271
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Sørvik Drammen Travbane 0 22/10 - 09 / 3 2100 40,9 562
11 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -3 -0 -1 -1 -1 -14 500
Bjørnemyr Prinsen 2 Plass 17 500
4 år RØD V v.Horgen Tore M. Pedersen Bjerke Travbane 0 10/1 - 05 / 4 2100 39,3ag 68
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin M. Pedersen Bjerke Travbane 4 30/12 - 02 / 9 2160 34,9 g 180
Stall Beinskrokjen M. Pedersen Biri Travbane 2 14/12 - 03 / 1 2100 37,3 127
M. Pedersen M. Pedersen Biri Travbane 3 09/11 - 09 / 6 2100 38,8 44
Hvit/blå halv, hvite ermer, rekl. M. Pedersen Bjerke Travbane P 24/10 - 21 / 2 2140 39,8 P
12 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -10 000
Egge Mo'n 3 Plass 13 000
6 år MØRKBR V v.Moe Odin A. Stensen Bjerke Travbane 7 02/1 - 03 / 1 2140 37,0 r 23
e. Alm Pila v. Lome Elden A. Stensen Momarken Travbane 1 11/12 - 08 / 7 2140 34,3 60
Ola Skiaker /Brandbu A. Stensen Biri Travbane P 23/11 - 20 / 3 2120 40,0 P
A. Stensen Elin Brobakken
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
13 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -1 -0 -0 -0 -10 000
Sagen Sol 4 Plass 10 000
5 år MØRKBR HP v.Åsajerven O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 1 28/12 - 08 / 11 2100 37,8 g 108
e. Mai Odina v. Moe Odin O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 21/11 - 22 / 1 2140 41,6 g P
Stall Mic Mac O. Østre Bjerke Travbane - 31/10 - 21 / 2 2140 dg N
O. Mikkelborg Jan Ove Mælum O. Østre Bjerke Travbane - 18/7 - 03 / 3 2140 dg 437
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Østre Biri Travbane - 08/6 - 08 / 2 2100 dg 480
14 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -5 -0 -0 -0 -5 -11 000
Hovde Elden 5 Plass 14 000
7 år SVART H v.Hovdesvarten E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 04/1 - 07 / 9 2120 36,7 247
e. Alsaker Sissel v. Bokli Eld E. Høitomt Bjerke Travbane 8 30/12 - 02 / 4 2140 42,9 g 283
Torgeir Ruud-Knut Ola K. Ruud E. Høitomt Biri Travbane 5 14/12 - 03 / 3 2100 37,9 42
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 25/11 - 08 / 8 2100 36,5 130
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 5 09/11 - 01 / 3 2100 40,2 59
15 2019: -6 -2 -1 -1 -1 -40 500 2018: -6 -0 -0 -0 -6 -14 500
Omer Stjerna 6 Plass 55 000
5 år BRUN HP v.Keik Jo E. Knutsen Drammen Travbane 4 26/11 - 09 / 6 2100 35,4 105
e. Omer Ann (S) v. Jærvsøfuxen* (S) E. Knutsen Biri Travbane 6 16/9 - 08 / 6 2100 36,7 g 197
Helge Grimnes-Ingebjørg Grimnes E. Knutsen Kala Landbane 5 12/8 - 04 / 11 1920 33,7 512
E. Knutsen Helge Grimnes E. Knutsen Klosterskogen Travbane 7 26/7 - 08 / 5 2100 36,4 g 363
Rød m/svart reklame E. Knutsen Klosterskogen Travbane 4 16/7 - 07 / 3 2100 35,3 g 58