<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:20 DELINGSLØP - DISTANSEFORDEL 3-ÅRINGER
DELINGSLØP - DISTANSEFORDEL 3-ÅRINGER - Premiekjøring
Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. for 4-15-årige.
For alle 3-15-årige.
Premier: 7.000-3.500-2.200-1.600-1.000-(1.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -6 -3 -1 -0 -0 -46 000 2018: -12 -1 -1 -2 -4 -59 000
Mille My 2060 1 Plass 105 000
5 år HV. OG BR. HP v.Lome Elden M. Ringberg Harstad Travpark 0 22/12 - 02 / 6 2100 36,0 g 82
e. Hongslo Sokka v. Pålex K.* (S) M. Ringberg Harstad Travpark 5 08/12 - 08 / 7 2120 35,8 g 47
Kjell Ole Ervik-Iselin M. Ervik Risheim M. Ringberg Harstad Travpark 3 24/11 - 08 / 7 2080 38,1 55
L. Vebostad Kjell Ole Ervik M. Ringberg Harstad Travpark 2 27/10 - 01 / 4 2120 34,7 55
Grå m/blå vinkler, røde kanter, rekl. M. Ringberg Harstad Travpark 3 13/10 - 05 / 3 2060 36,6 407
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -1 -1 -0 -10 000
Torpa Nora 2 Plass 65 200
8 år SVARTBRUN HP v.Lome Kongen T. Lagesen Harstad Travpark 2 22/12 - 02 / 5 2100 34,2 22
e. Prinsessa v. Røder T. Lagesen Harstad Travpark 3 08/12 - 08 / 8 2120 34,0 74
Stall Noravinn T. Lagesen Harstad Travpark 0 10/11 - 06 / 1 2040 35,4 r 110
S. Pettersen Eirin Anita Stenmark T. Lagesen Harstad Travpark P 27/10 - 20 / 4 2060 38,2 P
Blå m/rekl.p.hvitt felt,røde mansj&kra K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 07/1 - 05 / 1 2100 30,8a 256
3 2019: -7 -2 -0 -2 -1 -36 000 2018: -11 -2 -4 -1 -3 -58 750
Stjerne Fia 3 Plass 94 750
6 år BRUN HP v.Briskeby Philip M. Eggum Harstad Travpark 1 22/12 - 02 / 4 2100 34,1 55
e. Spikny v. Spikeld M. Eggum Harstad Travpark 2 08/12 - 08 / 6 2100 34,2 74
Tore Eilertsen-Heidi Beate Andreassen M. Eggum Harstad Travpark 1 24/11 - 08 / 5 2080 37,3 g 64
M. Eggum Oddmund Eggum (T) M. Eggum Harstad Travpark 2 10/11 - 01 / 4 2100 36,8 g 45
Grå,sort sk.felt/bånd/ermr,rød søm,rek M. Eggum Harstad Travpark 4 27/10 - 01 / 2 2100 37,7 g 41
4 2019: -4 -0 -0 -1 -3 -9 600 2018: -4 -1 -0 -1 -2 -24 000
Trø Eir 4 Plass 78 600
8 år SVART HP v.Åsajerven M. Ringberg Harstad Travpark 1 21/4 - 07 / 4 2080 31,4 161
e. Trø Flikka v. Bork Rigel M. Ringberg Harstad Travpark 6 18/2 - 04 / 1 2040 36,7 79
Merete Lyngen /Harstad M. Ringberg Harstad Travpark 3 04/2 - 07 / 3 2060 34,6 74
M. Ringberg Merete Lyngen M. Ringberg Harstad Travpark 6 21/1 - 05 / 1 2040 35,7 r 52
blå m/MGR på hvitt skråbånd M. Ringberg Harstad Travpark P 16/12 - 20 / 3 2060 36,1 P
5 2019: -6 -0 -0 -1 -1 -6 000 2018: -16 -3 -1 -0 -4 -77 972
Gamnes Kos 2080 1 Plass 131 972
9 år RØD V v.Vinning Kos M. Eggum Harstad Travpark - 08/12 - 04 / 6 2100 dg 109
e. Braute Dokka v. Braute M. Eggum Harstad Travpark 0 10/11 - 06 / 7 2080 35,0 g 259
Reynaldo De Lafuente-Ulrik Huascar E. De Lafuente M. Eggum Harstad Travpark - 27/10 - 05 / 6 2040 dg a 316
O. Eggum S. Pettersen Harstad Travpark 0 13/10 - 02 / 6 2610 35,7 g 144
svart m/hvitt v-formet sk.stk. & belte M. Eggum Harstad Travpark 0 15/9 - 03 / 3 2100 31,0 49
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -3 -0 -11 -54 886
Tyrkisk Pepper 2 Plass 131 886
6 år SVART V v.Stiv Kuling T. Nygård Harstad Travpark 0 13/10 - 02 / 4 2610 35,8 r 645
e. Pepp Evy v. Pål Even J. Østman Boden 4 27/9 - 05 / 2 2140 28,9a 625
Ingeborg Anna Kristiansen-Sigmund Jakobsen S. Jakobsen Bodø Travbane 4 21/7 - 01 / 5 2140 34,1 r 62
S. Jakobsen Ingeborg Anna Kristiansen S. Jakobsen Harstad Travpark 6 08/7 - 04 / 3 2060 31,2 261
Grå m/gul sele,grå/gu skstk,hv erm,rek S. Jakobsen Harstad Travpark 6 10/6 - 02 / 5 2590 33,4 182
7 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -16 -0 -0 -1 -8 -29 500
Ulve Jentas Fossli 2100 1 Plass 161 000
10 år BRUN HP v.Ravn Jahn I. Eilertsen Harstad Travpark 4 22/12 - 07 / 4 2060 33,2 463
e. Solsturappa v. Spang Best I. Eilertsen Harstad Travpark 0 24/11 - 04 / 8 2100 34,5 864
Iselin Isaksen Førli Eilertsen /Harstad I. Eilertsen Harstad Travpark 0 10/11 - 06 / 5 2080 33,5 g 554
I. Eilertsen I. Eilertsen Harstad Travpark 4 27/10 - 05 / 9 2040 33,7ag 361
Sølv m/sort logo krage og mansjett. S. Eilertsen Harstad Travpark - 08/7 - 04 / 6 2080 dg 1003
8 2019: -3 -0 -1 -1 -1 -14 000 2018: -18 -4 -4 -3 -3 -100 500
Søviktindra 2 Plass 163 500
6 år MØRKBR HP v.Bork Odin T. Lagesen Harstad Travpark 2 22/12 - 07 / 1 2060 31,8 41
e. Søvikterna v. Minpil T. Lagesen Harstad Travpark 2 08/12 - 04 / 3 2080 33,0 34
Frida Sveinsdatter Sæbbe /Brøstadbotn T. Lagesen Harstad Travpark 3 24/11 - 04 / 3 2080 33,1 45
T. Lagesen Frida S. Sæbbe L. Vebostad Harstad Travpark 2 10/11 - 06 / 3 2060 32,7 18
Blå m/sølv side- og sk.felt, rekl. T. Lagesen Harstad Travpark 1 27/10 - 05 / 5 2040 31,5ag 33
9 2019: -8 -1 -0 -0 -1 -21 000 2018: -21 -1 -1 -5 -8 -62 750
Å. Duheiterabalder 3 Plass 185 250
7 år SVART V v.Åsajerven L. Sandvik Harstad Travpark 3 22/12 - 07 / 3 2060 32,9 86
e. Stokkesvarta v. Elding L. Sandvik Harstad Travpark 5 24/11 - 04 / 7 2100 32,5 194
Liss-Karin Sandvik /Borkenes L. Sandvik Harstad Travpark 3 10/11 - 06 / 4 2080 32,3 167
A. Rasmussen Liss-Karin Sandvik (A) L. Sandvik Harstad Travpark - 27/10 - 05 / 7 2040 dg a 166
Gull m/blå ermer + 3 stjerner, rek L. Sandvik Harstad Travpark 6 13/10 - 02 / 7 2630 32,5 g 282