<<< Forrige løp
Start ca kl. 18:00 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tequila Sunrise 2100 1 Plass 0
7 år BRUN HP v.Torvald Palema* (S) E. Høitomt Sørlandets Travpark 30/11 - 22 / 3 1640 br g N
e. Raya M. v. Dream Vacation* (US)
Elisabeth Eide-Tore Langekjend
Å. Tengsareid Elisabeth Eide
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
2 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Troll Lotta 2120 1 Plass 2 000
6 år SVART HP v.Horgen Tore R. Aarlie Drammen Travbane N 13/12 - 20 / 4 2100 44,1 N
e. Eldna v. Elding R. Aarlie Drammen Travbane N 26/11 - 21 / 2 2120 45,4 g N
Lars Terje Tolpinrud /Hønefoss
D. Dalen Renate Aarlie (T)
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Odd Zevs 2 Plass 0
3 år MØRKBR H v.Åsajerven
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten
Stall Odd Team
J. Eilertsen Lars O. Romtveit (T)
Svart m/grå sidefelt,turkis ermr.rekl.
4 2019: -5 -0 -0 -0 -5 -11 343 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rei Oda 3 Plass 11 343
4 år BRUN HP v.Moe Odin G. Austevoll Jarlsberg Travbane 27/8 - 20 / 10 2120 55,8 B
e. Stumne Ninsen v. Krembest G. Austevoll Jarlsberg Travbane 18/8 - 20 / 6 2120 57,7 g B
Lovise Mohaugen-Knut Andresen
A. Akselsen Lovise Mohaugen
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
5 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Røyns Skatt 4 Plass 891 944
14 år SVARTBRUN V v.Lome Elden M. Berdalen Bjerke Travbane 0 18/10 - 08 / 9 2140 br 1587
e. Røyns Rosa v. Atom Vinter V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 08/10 - 05 / 7 1609 26,7ag 431
Linn Stryken /Solbergmoen J. Eriksen Klosterskogen Travbane 0 24/10 - 06 / 4 1700 25,9a 626
M. Berdalen Linn Stryken J. Eriksen Sørlandets Travpark 5 01/10 - 06 / 7 1640 24,5 268
Sort m/hvitt felt+ermri.orange søm+rek K. Kvasnes Biri Travbane - 23/9 - 02 / 1 1609 dg a 272
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ylajali 5 Plass 0
3 år BRUN HP v.Lome Brage R. Aarlie Biri Travbane 25/5 - 22 / 1 2100 59,0 g B
e. Juve Maja v. Ravn Jahn
Renate Aarlie-Steffan T. Kristoffersen
E. Høitomt Renate Aarlie (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
7 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -5 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Storm Jaro 6 Plass 5 000
3 år SVART H v.Doktor Jaros* P. Sem Bjerke Travbane 06/6 - 20 / 2 1660 48,4 B
e. Storm Perla v. Storm Jo P. Sem Jarlsberg Travbane 24/5 - 22 / 1 2100 51,2 B
Gunvald Åsegård /Torpo
T. Rød Lars O. Romtveit (T)
Hvit m/sort mansj,krave,belte,stj.rekl
8 2019: -7 -0 -0 -1 -4 -15 000 2018: -13 -0 -0 -3 -3 -22 000
Eiklands Faks 7 Plass 55 000
6 år BRUN V v.Voje Faks J. Undem Sørlandets Travpark - 13/1 - 07 / 4 2180 dg 150
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn J. Undem Drammen Travbane - 18/10 - 02 / 5 2100 dg a 43
Ingar Reinskås-Reidun Østenå J. Undem Klosterskogen Travbane - 01/10 - 02 / 4 2100 dg a 793
J. Undem L. Kolle Drammen Travbane 0 06/9 - 03 / 8 2100 32,7a 52
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Jarlsberg Travbane 3 13/8 - 03 / 9 2100 31,1a 278