<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:43 V65-3
V5-1
GRUNNLAGSFORDEL HOPPER
GRUNNLAGSFORDEL HOPPER
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 425.000 kr. Også for 3-15-årige hopper høyest 525.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-4-7 Plass : 1-4-7

1 2019: -7 -1 -0 -1 -3 -48 500 2018: -18 -3 -2 -1 -11 -223 739
Frøyu Pelle 2100 1 Plass 453 739
6 år SVART V v.Tekno Odin G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 12/1 - 09 / 2 2100 27,0a 153
e. Frøyu Sara v. Lome Elden G. Austevoll Bjerke Travbane 4 02/1 - 06 / 1 1609 25,5a 26
Johnny Wilhelm Nilsen-Siri Braathen G. Austevoll Biri Travbane 2 21/12 - 04 / 3 2100 26,0a 20
G. Austevoll Johnny Nilsen G. Austevoll Biri Travbane 2 14/12 - 04 / 9 2100 28,6a 31
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 5 21/11 - 08 / 3 2100 27,7a 30
2 2019: -8 -2 -2 -1 -2 -96 500 2018: -25 -4 -4 -3 -11 -227 000
Kringeland Enok 2 Plass 473 500
6 år BORKET H v.Bork Odin Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 13/1 - 01 / 8 2180 27,9 g 220
e. Lyn Kari v. Frigg Mollyn J. Eriksen Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 03 / 6 2120 30,3 g 815
Geir Arne Eriksen /Aksdal J. Eriksen Drammen Travbane 5 22/12 - 06 / 2 2520 28,9 335
J. Eriksen J. Eriksen Sørlandets Travpark 5 16/12 - 05 / 3 2140 28,1 193
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek I. Thompson Bjerke Travbane 0 12/12 - 04 / 8 2160 30,7 g 41
3 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -3 -3 -4 -4 -245 166
Battimo 3 Plass 385 285
6 år MØRKBR H v.Dotterud Teddy C. Kjenner Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 03 / 10 2120 27,4 224
e. Modena v. Moe Odin C. Kjenner Momarken Travbane 0 19/8 - 01 / 4 2160 27,7 g 16
Petter Landsrød /Kjøpmannskjær C. Kjenner Rättvik 5 04/8 - 01 / 4 2160 26,2 42
C. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) C. Kjenner Momarken Travbane 4 17/7 - 06 / 10 2140 26,2ag 18
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek C. Kjenner Hagmyren 3 02/7 - 07 / 7 2160 25,1 74
4 2019: -6 -0 -1 -2 -2 -54 000 2018: -22 -4 -6 -2 -7 -361 550
Mine 4 Plass 510 604
6 år SVART HP v.Lome Elden E. Høitomt Bjerke Travbane 5 30/12 - 08 / 2 2120 28,1 281
e. Minti v. Minpil E. Høitomt Bjerke Travbane 0 15/12 - 08 / 6 2160 27,6 387
Hovel Helmen /Gran E. Rennesvik Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 05 / 8 2120 29,2 g 818
E. Høitomt Hovel Helmen (A) D. Dalen Bjerke Travbane 0 21/11 - 08 / 1 2100 28,4a 131
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Rennesvik Biri Travbane 5 13/10 - 06 / 13 2140 27,9 240
5 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -1 -4 -16 500
Areta Mollyn 5 Plass 392 500
10 år SVART HP v.Lome Elden T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 19/11 - 05 / 7 2120 29,1 232
e. Nora Mollyn v. Nordli Svarten M. Finsand Klosterskogen Travbane 4 25/10 - 02 / 2 2120 29,4 260
Kristine Farmen-Kari Farmen D. Dalen Drammen Travbane 6 22/10 - 02 / 10 2140 27,1 477
D. Dalen John Ivar Farmen L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 03 / 9 2120 27,5 984
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Kvasnes Drammen Travbane 8 11/8 - 01 / 15 2140 29,5 141
6 2019: -8 -1 -0 -1 -4 -39 000 2018: -27 -1 -1 -3 -12 -104 982
Fjord Jerka 6 Plass 379 706
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Akselsen Momarken Travbane 1 08/1 - 04 / 6 2180 30,4 72
e. Storeng Silva v. Elding G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 23/12 - 01 / 10 2120 30,7 97
Lovise Mohaugen-Knut Andresen A. Akselsen Bjerke Travbane 1 19/12 - 04 / 5 2100 28,9a 52
A. Akselsen Lovise Mohaugen A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 05 / 2 2100 29,5 266
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 3 14/11 - 07 / 11 2100 26,9a 161
7 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -10 500 2018: -19 -2 -5 -0 -5 -109 991
Tusse Storm 7 Plass 339 680
7 år MØRKBR V v.Bork Odin P. Sem Biri Travbane - 11/1 - 06 / 5 1609 dg a 144
e. Hjelset Sofi v. Pål Even P. Sem Bjerke Travbane 6 31/12 - 05 / 10 1609 28,6a 301
Truls Knive /Åmot P. Sem Bjerke Travbane 2 27/11 - 03 / 8 2100 29,3a 23
P. Sem H. Eggen Bjerke Travbane 0 14/11 - 07 / 7 2100 28,9a 79
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Bjerke Travbane 0 17/10 - 09 / 5 2140 27,9 135
8 2019: -8 -0 -3 -0 -2 -33 000 2018: -19 -0 -3 -3 -9 -121 780
Torpa Oda 8 Plass 352 702
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Momarken Travbane 2 08/1 - 04 / 7 2180 30,9 74
e. Prinsessa v. Røder G. Austevoll Bjerke Travbane 4 31/12 - 05 / 5 1609 28,3a 90
Lovise Mohaugen-Knut Nordvik G. Austevoll Drammen Travbane 4 22/12 - 03 / 14 2140 30,2 137
L. Kolle Lovise Mohaugen G. Austevoll Bjerke Travbane 2 28/11 - 04 / 5 1609 26,8a 178
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl A. Akselsen Bjerke Travbane 6 20/11 - 03 / 8 1609 27,6ag 275
9 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -9 500 2018: -9 -1 -0 -2 -1 -46 491
Neslands Tron 9 Plass 391 847
10 år SVART V v.Järvsöfaks (S) T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 03 / 9 2120 30,0 724
e. Nesland's May v. Lykkebron* T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 23/12 - 01 / 8 2120 31,2 289
Gunn Tove S. Buaas /Porsgrunn Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 02/12 - 05 / 11 2140 33,8ar 166
T. Solberg Gunn Tove S. Buaas Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 13/5 - 02 / 4 2140 28,3a 225
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 27/4 - 06 / 11 2120 26,5 666
10 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 10 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 03 / 7 2120 30,8 g 999
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 3 28/12 - 01 / 6 2100 27,9a 454
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Biri Travbane 0 21/12 - 04 / 1 2100 26,9a 902
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Biri Travbane 0 14/12 - 04 / 5 2100 30,0a 384
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Biri Travbane 6 28/10 - 06 / 7 1609 26,4a 497