<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V65-6
V5-4
DD-2


Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 165.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-8-7 Plass : 6-8-7

1 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -11 -0 -1 -1 -2 -32 500
Leikur 1609 1 Plass 162 700
8 år MØRKBR V v.Voje Faks J. Pettersen Jarlsberg Travbane 5 12/1 - 02 / 2 2100 29,9ag 171
e. Schuma v. Schuvar C. Engebråthen Momarken Travbane 0 04/12 - 06 / 8 1640 29,2ag 139
Jan Pettersen /Stokke C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 6 19/11 - 04 / 4 1700 29,0a 465
C. Engebråthen C. Engebråthen Jarlsberg Travbane P 12/10 - 21 / 5 2120 35,1 P
Grå m/grønne sidefelt + ermer, rekl. J. Pettersen Drammen Travbane 0 22/9 - 02 / 7 2100 br a 313
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -1 -2 -1 -1 -61 000
Tako Ø.K. 2 Plass 164 000
6 år SVART V v.Tekno Odin J. Undem Bjerke Travbane 2 12/12 - 06 / 2 1609 27,8a 56
e. Taletta v. Rigel Jo A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 21/7 - 05 / 6 2140 30,9 g 65
Jan Gustavsen /Skien F. Hamre Jarlsberg Travbane - 09/7 - 04 / 7 1609 dg a 26
J. Undem J. Undem Sørlandets Travpark 0 03/6 - 06 / 2 2140 30,5a 41
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Bjerke Travbane 1 16/5 - 05 / 3 1609 27,9a 51
3 2019: -5 -2 -0 -1 -1 -42 000 2018: -10 -2 -1 -0 -3 -46 000
Sølv Gutt 3 Plass 191 000
8 år RØDBRUN V v.Bork Odin T. Solberg Sørlandets Travpark 0 06/10 - 01 / 7 2160 br g 129
e. Kraftsol v. Alm Svarten T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 21/9 - 02 / 4 1609 28,9a 43
Sissil Pedersen /Skien T. Solberg Klosterskogen Travbane 6 01/9 - 05 / 13 2120 29,3 485
T. Solberg Sissil Pedersen T. Solberg Klosterskogen Travbane 6 22/8 - 06 / 6 2100 31,5a 44
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Sørlandets Travpark 0 11/7 - 04 / 10 2140 29,0a 174
4 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -26 000 2018: -26 -2 -2 -2 -8 -99 500
Hafell Kuling 4 Plass 166 000
6 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling H. Eggen Drammen Travbane 0 22/12 - 07 / 9 2100 33,0ag 236
e. Løng Pia v. Dublan H. Eggen Bjerke Travbane 4 06/12 - 05 / 7 1609 29,9a 136
John Øystein Gjønnes /Fannrem H. Eggen Bjerke Travbane 4 28/11 - 07 / 12 2100 29,8a 335
E. Gravdal E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 05 / 3 1609 27,3a 156
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Momarken Travbane - 30/10 - 02 / 2 1640 dg a 155
5 2019: -4 -0 -1 -0 -2 -21 000 2018: -20 -1 -6 -4 -6 -119 000
Kringlers Balder 5 Plass 175 000
5 år BRUN V v.H.G. Balder A. Stensen Bjerke Travbane 5 10/1 - 06 / 3 2100 29,5a 179
e. Korra v. Kos Knekten A. Stensen Drammen Travbane 3 22/12 - 07 / 4 2100 31,6a 220
Terje Samuelsen /Elnesvågen G. Austevoll Bjerke Travbane 0 06/12 - 05 / 9 1609 30,3a 79
G. Austevoll Finn Holmen (T) A. Stensen Biri Travbane 2 23/11 - 06 / 6 1609 28,9a 53
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 15/11 - 05 / 7 1609 27,3ag 166
6 2019: -6 -3 -1 -0 -2 -90 250 2018: -13 -3 -1 -1 -3 -75 850
Harald 6 Plass 248 100
6 år BRUN V v.Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane 1 31/12 - 01 / 7 1609 28,9a 35
e. Haralds Linnea v. Lykkefot L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 19/11 - 04 / 5 1700 28,9a 51
Stall AnBeRa L. Kolle Momarken Travbane 0 30/10 - 02 / 9 1640 31,6ag 32
O. Østre Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 2 21/10 - 07 / 4 1609 26,0a 120
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame K. Johansen Bjerke Travbane 0 18/6 - 03 / 9 2100 34,6a 250
7 2019: -3 -0 -1 -1 -0 -13 000 2018: -8 -1 -0 -0 -7 -50 233
Jærvsøælva (S) 7 Plass 171 233
10 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) B. Goop Färjestad 5 14/5 - 04 / 2 2640 28,4 33
e. Horgen Vesla* v. Lykke Gutten B. Steinseth Biri Travbane 4 20/4 - 07 / 5 2100 28,1ag 62
Stall Gepa B. Steinseth Leangen Travbane 4 07/4 - 05 / 3 2140 29,6 51
B. Steinseth Geir Sandersen P. Bendiksen Bjerke Travbane 4 14/3 - 04 / 7 2100 31,7ag 111
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Jarlsberg Travbane 1 02/3 - 03 / 3 1609 27,3a 34
8 2019: -4 -1 -2 -0 -0 -50 000 2018: -14 -2 -4 -1 -4 -102 000
Solva 8 Plass 201 000
6 år MØRKBR HP v.Storm Jo P. Sem Bjerke Travbane 2 28/11 - 07 / 3 2100 28,2a 116
e. Lex Luna v. H.G. Balder P. Sem Jarlsberg Travbane 4 15/11 - 05 / 6 1609 26,9ag 81
Anders Bye /Røyse P. Sem Bjerke Travbane 0 23/10 - 04 / 1 2100 br ag 26
P. Sem Anders Bye P. Sem Bjerke Travbane 2 03/10 - 05 / 2 1609 27,9a 270
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Bjerke Travbane 4 18/9 - 04 / 9 2100 29,8a 71
9 2019: -8 -0 -1 -0 -3 -31 500 2018: -17 -1 -0 -1 -10 -53 000
Jerkeld Frøya 9 Plass 153 500
11 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld V. Hop Klosterskogen Travbane 2 05/1 - 07 / 7 2100 31,6a 184
e. Jærvsø Frøya v. Järvsöfaks (S) V. Hop Jarlsberg Travbane 1 20/12 - 01 / 6 2100 32,5a 114
Maria Andreassen /Stavern K. Malmin Jarlsberg Travbane - 15/11 - 05 / 5 1609 dg a 287
V. Hop Maria Andreassen V. Hop Jarlsberg Travbane 0 02/11 - 05 / 8 1609 28,5a 643
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Drammen Travbane 4 04/10 - 04 / 3 1700 29,4a 311
10 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -1 -2 -1 -3 -55 000
Kile Balder 10 Plass 161 133
7 år SVART H v.Feseth Lynet T. Solberg Momarken Travbane 0 02/10 - 04 / 5 1640 29,8ag 52
e. Kile Turid v. Lappe Troll* Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 12/8 - 01 / 7 1609 28,1a 80
Synøve Tvedt Andersen /Skien G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 7 21/7 - 05 / 7 2140 29,3 284
Å. Tengsareid Hans Even Andersen (A) Å. Tengsareid Kongsvinger Travbane 1 04/7 - 04 / 6 1600 26,3a 177
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 18/6 - 03 / 10 2100 30,5a 207
11 2019: -8 -1 -0 -0 -3 -22 000 2018: -16 -1 -0 -3 -5 -60 000
Tyri Troll 11 Plass 184 000
7 år LYSBRUN V v.H.G. Balder V. Hop Bjerke Travbane 0 02/1 - 05 / 5 2100 30,7ag 374
e. Tyrivinna v. Braute V. Hop Bjerke Travbane 0 19/12 - 09 / 8 1609 34,1ag 259
Gro Sølvi Sjåvoll /Risøyhamn V. Hop Bjerke Travbane - 12/12 - 06 / 9 1609 dg a 71
D. Dalen Trond Søhoel Jensen (T) V. Hop Momarken Travbane 3 04/12 - 06 / 12 1640 29,0a 179
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek V. Hop Klosterskogen Travbane 7 19/11 - 04 / 3 1700 29,0ag 138
12 2019: -6 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -21 -0 -1 -4 -8 -50 000
Ejo Blesa 12 Plass 169 136
7 år SVART HP v.Tin Tveiten G. Antonsen Momarken Travbane 0 04/12 - 06 / 11 1640 29,6ag 362
e. Sør Svarta v. Pål Even L. Kolle Drammen Travbane 5 26/11 - 06 / 11 1700 28,6a 291
Thomas Antonsen-Siri Kvebæk G. Antonsen Bjerke Travbane 0 14/11 - 06 / 12 2160 29,6 1156
L. Kolle Thomas Antonsen L. Trudvang Momarken Travbane - 02/10 - 08 / 2 2140 dg 121
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Trudvang Klosterskogen Travbane 4 13/9 - 04 / 4 2100 31,8 g 309