Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-1
HETTAS HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 90.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 150.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-8-10 Plass : 7-8-10

1 2019: -11 -0 -2 -2 -2 -33 000 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -15 000
Ejo Tina 2140 1 Plass 113 767
7 år BRUN HP v.Tin Tveiten Å. Tengsareid Biri Travbane 0 11/1 - 02 / 6 2100 34,5ag 348
e. Røsterosa v. Røste Bo* (S) D. Dalen Biri Travbane 0 21/12 - 01 / 9 2120 35,6 g 303
Marita Høyesveen /Ringebu O. Mikkelborg Biri Travbane 0 14/12 - 01 / 8 1609 32,1ag 167
Å. Tengsareid Marita Høyesveen H. Holm Bjerke Travbane - 27/6 - 01 / 2 1640 dg 245
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam O. Sagholen Biri Travbane 0 15/6 - 07 / 11 1609 31,4ag 122
2 2019: -8 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -14 -0 -1 -0 -7 -29 000
Gylden Bris 2 Plass 47 000
7 år SVART HP v.Stiv Kuling V. Hop Jarlsberg Travbane - 04/1 - 04 / 9 2120 dg 269
e. Gylden Vår v. Bork Rigel V. Hop Momarken Travbane 5 27/12 - 01 / 7 2160 35,0 g 142
Magnus Billing-Per Holger B. Jensen K. Malmin Biri Travbane 5 21/12 - 02 / 5 2100 33,5a 204
K. Malmin Magnus Billing K. Malmin Drammen Travbane 8 04/12 - 04 / 12 2100 34,2a 481
Mørkblå med gul reklame/bånd V. Hop Jarlsberg Travbane 5 25/11 - 03 / 2 2100 33,0 g 176
3 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -16 -1 -1 -5 -3 -60 000
Nord Skade 3 Plass 87 000
6 år SVART HP v.Briskeby Philip E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 13/1 - 03 / 3 2160 34,6 79
e. Frøy Perla v. Krembest T. Solberg Bjerke Travbane 0 12/12 - 05 / 3 2100 br ag 219
Ketil R. Solvang-Maria Markussen E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 06/10 - 01 / 4 2140 30,7 rg 242
E. Høitomt Ketil R. Solvang E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 24/9 - 06 / 4 1700 29,5a 45
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 3 05/9 - 02 / 12 2160 30,9 133
4 2019: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -12 -0 -1 -1 -0 -10 000
Stjerne Jenta 4 Plass 66 000
8 år BORKET HP v.Tangen Scott H. Hagen Bergen Travpark 0 27/10 - 02 / 11 2120 35,6 g 1565
e. Sol v. Troll Rigel D. Dalen Bjerke Travbane 0 25/7 - 03 / 8 1640 32,4 291
Unni Mathisen-Tommy Mathisen D. Dalen Bjerke Travbane 0 23/7 - 01 / 12 2100 33,0ag 895
H. Hagen Å. Tengsareid Biri Travbane 0 13/7 - 04 / 6 2120 34,4 g 214
Blå m/hvite ermer, hvit kule med HIH H. Gulheim Momarken Travbane 0 19/6 - 01 / 5 2140 32,6ag 657
5 2019: -8 -0 -0 -0 -3 -9 500 2018: -20 -0 -2 -1 -5 -34 000
Liheim Stjerna 5 Plass 95 585
7 år SVART HP v.Dotterud Teddy G. Grimsgård Leangen Travbane 5 14/1 - 06 / 4 2160 31,8 307
e. Stortrø Stjerna v. Elding K. Nordtømme Leangen Travbane 2 03/12 - 10 / 10 2140 33,3a 154
Olav Korssjøen /Vingelen K. Nordtømme Leangen Travbane 0 12/11 - 04 / 3 1640 31,3ag 517
J. Blekkan Olav Korssjøen (A) R. Walsøe Leangen Travbane 7 05/11 - 06 / 4 2160 32,2 136
Blå m/rød ermstripe + rekl. G. Grimsgård Leangen Travbane - 08/10 - 10 / 8 1680 dg 122
6 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -7 -1 -0 -0 -1 -17 000
Gylden Bausa 6 Plass 83 200
9 år SVART HP v.Skibber K. Malmin Momarken Travbane 0 27/12 - 01 / 11 2180 35,0 98
e. Gylden Vår v. Bork Rigel K. Malmin Biri Travbane 5 21/12 - 01 / 1 2100 33,5 337
Magnus Billing-Per Holger B. Jensen K. Malmin Drammen Travbane 1 13/12 - 03 / 2 2100 33,4a 161
D. Dalen Magnus Billing Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 05/12 - 05 / 1 2140 32,2 834
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Momarken Travbane 0 08/5 - 01 / 2 2140 35,1a 456
7 2019: -8 -2 -0 -0 -3 -42 000 2018: -21 -1 -1 -4 -7 -103 236
Komnes Anna 2160 1 Plass 177 236
5 år BRUN HP v.Lome Elden J. Gaustad Klosterskogen Travbane - 05/1 - 07 / 12 2100 dg a 130
e. Mathea v. Høiby Kongen J. Gaustad Klosterskogen Travbane 1 09/12 - 02 / 6 1700 32,1a 88
Stall Eldo J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 18/11 - 08 / 5 2180 30,4 136
J. Gaustad J. Gaustad Rättvik 2 05/10 - 04 / 6 2140 31,2 g 58
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Bjerke Travbane 4 19/9 - 05 / 8 2160 29,9 585
8 2019: -4 -0 -2 -0 -1 -22 000 2018: -16 -2 -4 -0 -6 -99 947
Tangen Saga 2 Plass 149 947
5 år SVART HP v.Bork Odin O. Mikkelborg Biri Travbane 2 11/1 - 02 / 1 2100 29,8a 154
e. Tangen Mai v. Røder O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 27/12 - 04 / 13 2180 br g 584
Hanne Meisingset /Jessheim O. Mikkelborg Momarken Travbane 2 04/12 - 07 / 2 2160 30,1 80
O. Mikkelborg M. Gundersen Drammen Travbane 7 26/11 - 05 / 5 1700 31,9ag 22
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 14/11 - 06 / 5 2140 30,2 176
9 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -23 -1 -1 -1 -11 -76 954
Victoria Solbacka 3 Plass 127 416
7 år SVART HP v.Åsajerven D. Aarum Färjestad 0 07/1 - 03 / 6 2160 32,5 g 152
e. Polar Pila v. Pilmin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 20/12 - 01 / 7 2100 32,9a 35
Stall Solbacka T. Solberg Bjerke Travbane - 05/12 - 05 / 12 2160 dg 193
V. Hop Frode Larsen E. Høitomt Biri Travbane 4 30/11 - 05 / 10 2100 37,6a 56
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl U. Ohlsson Romme 1 16/11 - 12 / 1 2140 32,3 39
10 2019: -8 -3 -0 -1 -4 -89 000 2018: -2 -2 -0 -0 -0 -36 000
Lille Olga 4 Plass 212 000
5 år RØDSKIMMEL HP v.Moe Odin O. Østre Biri Travbane 1 11/1 - 02 / 8 2100 29,7a 19
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) O. Østre Bjerke Travbane 1 31/12 - 03 / 9 2100 32,1a 27
Arne Senstad-Marthe E. Ottersen O. Østre Biri Travbane 1 21/12 - 01 / 5 2100 31,2 107
O. Østre Morten M. Ottersen (T) E. Høitomt Biri Travbane P 14/12 - 20 / 3 2120 34,7 P
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 6 06/12 - 07 / 7 2160 31,9 27
11 2019: -6 -0 -0 -1 -1 -11 000 2018: -10 -1 -2 -4 -1 -87 100
Rokne Bliss 5 Plass 124 221
5 år SVART HP v.Moe Svarten A. Akselsen Bjerke Travbane 0 16/1 - 04 / 9 2100 30,1a 52
e. Solli Mai v. Bokli Eld A. Akselsen Momarken Travbane 3 27/12 - 04 / 9 2160 30,6 189
Birger Opheim /Ekne M. Gundersen Bjerke Travbane 3 15/12 - 02 / 9 1660 28,9 406
A. Akselsen Andreas Opheim (T) O. Østre Jarlsberg Travbane 2 07/12 - 04 / 1 2100 30,7 68
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 25/11 - 03 / 6 2120 31,2 56
12 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -11 -2 -2 -2 -5 -84 500
Alm Norinda 6 Plass 155 000
7 år SVART HP v.Bork Odin J. Alm Bjerke Travbane 5 31/12 - 01 / 1 1609 30,4a 53
e. Alm Nora v. Nordli Svarten J. Alm Bjerke Travbane 5 06/12 - 05 / 6 1609 30,0a 21
Jens Alm /Jaren J. Alm Bjerke Travbane 6 03/10 - 05 / 3 1609 28,6ag 44
J. Alm J. Alm Biri Travbane 1 16/9 - 04 / 7 2140 30,3 35
Blå/hvit/rød tredelt J. Alm Bjerke Travbane 1 15/8 - 03 / 9 1609 27,6a 29