<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:28 V75-5
V4-2
VG+ LØPET (SØLVDIVISJONEN)
SØLVDIVISJONEN
Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige 200.000 - 700.000 kr. Også for 3-7-årige norskfødte hopper. Også for 3-7-årige norskregistrerte hopper.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-9-12 Plass : 11-9-12

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -2 -5 -3 -4 -204 000
Southwind Gizzel (US) 1609 1 Plass 524 037
6 år BRUN HP v.Muscle Hill (US) E. Rennesvik Momarken Travbane 5 27/12 - 05 / 1 2140 16,9a 38
e. Godess of Chaos (US) v. S.J.'s Photo* (US) E. Rennesvik Bergen Travpark 2 27/10 - 10 / 6 1600 12,9a 69
Kjell Otto Molander /Gamle Fredrikstad E. Rennesvik Bjerke Travbane 2 10/10 - 06 / 2 2100 14,1a 28
E. Rennesvik E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 19/9 - 07 / 5 1609 12,2a 60
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Klosterskogen Travbane 6 01/9 - 04 / 6 2100 15,2a 130
2 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -10 -1 -0 -1 -2 -28 500
Ronato (US) 2 Plass 704 000
8 år BRUN V v.Donato Hanover* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 0 21/11 - 09 / 11 1609 14,1a 286
e. Rare Gift (US) v. Muscles Yankee* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 0 07/11 - 08 / 8 2100 15,2a 182
Nils Atle Stødle /Hafrsfjord L. Kolle Drammen Travbane 1 11/10 - 04 / 3 1700 14,9a 32
P. Midtfjeld Rolf Mangelrød D. Dalen Bjerke Travbane 5 26/9 - 05 / 5 2100 13,5a 394
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 30/5 - 07 / 5 2100 14,0a 194
3 2019: -5 -0 -2 -1 -1 -32 000 2018: -12 -3 -2 -1 -1 -81 000
Ricochet Face (S) 3 Plass 390 531
6 år BRUN V v.Raja Mirchi* (S) V. Hop Bjerke Travbane 0 05/12 - 02 / 8 2100 15,5a 91
e. Mercedes November (DE) v. Pine Chip* (US) V. Hop Jarlsberg Travbane 2 25/11 - 05 / 9 2100 13,8a 37
Stall La Marc V. Hop Bjerke Travbane - 17/11 - 08 / 2 2100 dg a 249
V. Hop Lars M. Søvik (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 1 02/11 - 06 / 10 2100 16,1a 74
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 1 17/10 - 07 / 6 1609 13,0a 40
4 2019: -7 -0 -0 -2 -2 -40 000 2018: -16 -2 -2 -5 -2 -176 491
Clint Classic 4 Plass 574 491
7 år BRUN V v.Quite Easy (US) K. Malmin Bjerke Travbane 3 02/1 - 01 / 2 1609 13,6a 36
e. Rough Rider (S) v. Buvetier D'aunou* (FR) K. Malmin Biri Travbane 6 21/12 - 06 / 2 2100 14,9a 22
Stall Bergsund AS-Even Westby D. Dalen Bjerke Travbane 0 05/12 - 07 / 5 2100 14,2a 228
Å. Tengsareid Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 3 21/11 - 09 / 9 1609 13,2a 42
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Biri Travbane 1 09/11 - 02 / 4 2100 14,1a 91
5 2019: -6 -3 -0 -0 -2 -190 000 2018: -19 -3 -3 -0 -9 -202 683
Kick Off Classic 5 Plass 735 683
6 år BRUNSVART H v.Quite Easy (US) D. Dalen Bjerke Travbane 1 02/1 - 01 / 6 1609 13,5a 98
e. Kicking Promessa (S) v. Chergon* (DE) D. Dalen Biri Travbane 4 21/12 - 06 / 8 2100 14,7a 48
Stall Bitt Av Basillen K. Malmin Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 08 / 5 2100 17,1a 208
D. Dalen Trond Anderssen (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 17/11 - 11 / 7 1609 12,2a 496
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Malmin Bjerke Travbane 1 31/10 - 04 / 10 2100 14,5a 51
6 2019: -8 -1 -0 -2 -2 -77 000 2018: -10 -2 -2 -3 -3 -186 000
Lady Lane 6 Plass 610 000
6 år MØRKBR HP v.Mr. Commissioner (US) D. Dalen Bjerke Travbane 0 09/1 - 07 / 6 1609 13,8a 180
e. X. Lane (S) v. Lindy Lane* (US) L. Kolle Momarken Travbane 4 27/12 - 05 / 10 2140 16,9a 108
May Kristine Grønvold-Svein Isaksen L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 07/12 - 06 / 7 1609 14,0a 95
L. Kolle Trond Anderssen (T) L. Kolle Bjerke Travbane 2 21/11 - 07 / 2 1609 13,9a 18
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 2 19/9 - 07 / 11 1609 12,5a 46
7 2019: -6 -1 -0 -0 -1 -20 474 2018: -14 -1 -4 -1 -5 -283 000
Let's Take a Selfie 7 Plass 979 610
5 år BRUN HP v.Ens Snapshot (US) M. Gundersen Momarken Travbane 0 27/12 - 08 / 8 2140 15,2a 442
e. Anki Trot (S) v. Rosalind's Guy (US) M. Gundersen Momarken Travbane 0 04/12 - 05 / 7 2180 19,6 g 70
Per Hauger-Erling Olsen M. Gundersen Leangen Travbane 2 24/11 - 09 / 1 2140 16,5a 51
M. Gundersen Sigbjørn Kolnes (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 17/11 - 09 / 6 2100 14,1a 650
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Sørlandets Travpark 5 03/11 - 03 / 11 2160 15,0 150
8 2019: -5 -1 -0 -0 -4 -80 000 2018: -9 -0 -4 -3 -0 -55 000
Frascati B.R. 8 Plass 521 500
6 år MØRKBR V v.Cantab Hall (US) A. Heisholt Klosterskogen Travbane 1 05/1 - 08 / 8 2520 19,1 87
e. Patsy Fed (US) v. Muscles Yankee* (US) A. Heisholt Jarlsberg Travbane 3 23/12 - 06 / 10 1609 14,3a 103
Team Frascati T. Solberg Bjerke Travbane 3 31/10 - 04 / 1 2100 15,2a 113
T. Solberg Alexander Heisholt (T) D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 01/10 - 01 / 7 1700 14,9a 73
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 08 / 9 2100 14,3a 636
9 2019: -5 -0 -3 -1 -1 -88 476 2018: -21 -2 -5 -4 -6 -270 500
Kicking Classic 9 Plass 743 976
7 år MØRKBR H v.Quite Easy (US) K. Malmin Bjerke Travbane 3 09/1 - 07 / 3 1609 12,7a 82
e. Kicking Promessa (S) v. Chergon* (DE) D. Dalen Bjerke Travbane 2 30/12 - 11 / 2 1609 12,7a 198
Stall Cala d'Or D. Dalen Bjerke Travbane 5 21/11 - 09 / 7 1609 13,5a 58
K. Malmin Trond Anderssen (T) D. Dalen Biri Travbane 3 09/11 - 02 / 6 2100 14,5a 16
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 2 17/10 - 08 / 1 2100 13,8a 98
10 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -9 000 2018: -12 -1 -2 -0 -3 -76 000
Chellas Girl 10 Plass 601 500
11 år SVART HP v.Face Of Speed (S) V. Hop Bjerke Travbane 4 02/1 - 01 / 1 1609 13,7a 73
e. Chella Ride v. Express Ride* (US) E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 03/11 - 03 / 9 2160 16,0 332
Camilla Gjeruldsen Fidje /Grimstad M. Høitomt Bjerke Travbane 0 19/9 - 07 / 9 1609 13,6a 71
E. Høitomt Ove Sigmund Gjeruldsen (A) M. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 01/9 - 04 / 9 2100 14,4a 107
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Høitomt Bjerke Travbane 6 23/8 - 08 / 4 2100 13,8a 162
11 2019: -7 -4 -0 -1 -1 -186 310 2018: -11 -2 -1 -0 -4 -92 866
Peder Mykla* 11 Plass 847 868
9 år RØDBRUN V v.Love You* (FR) D. Aarum Färjestad 1 07/1 - 09 / 5 2140 14,7a 49
e. Tamina Run v. Tamin Sandy O. Andersson Axevalla 5 31/12 - 06 / 14 2160 17,0 261
Sverige O. Andersson Eskilstuna 5 17/12 - 04 / 14 2180 15,9 99
G. Gundersen Johan Danielsson C. Jepson Vaggeryd 6 23/9 - 04 / 2 1640 12,3a 67
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer M. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 02/9 - 01 / 4 2100 13,3a 47
12 2019: -9 -0 -1 -2 -2 -41 500 2018: -16 -4 -1 -0 -2 -144 102
Welcome S.E. (S) 12 Plass 613 889
8 år RØD V v.Glen Kronos* (IT) H. Holm Bjerke Travbane 6 02/1 - 01 / 8 1609 14,1a 126
e. You're Welcome (NL) v. Goetmals Wood* (FR) H. Holm Bjerke Travbane 5 30/12 - 11 / 7 1609 13,2a 560
Bruvollen Racing Team J. Øveraasen Bjerke Travbane - 15/12 - 01 / 4 2100 dg a 81
H. Holm Erik Killingmo (T) J. Øveraasen Momarken Travbane 1 04/12 - 03 / 8 2140 15,6a 60
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Bye Momarken Travbane 0 18/9 - 02 / 5 2140 18,6ag 37