<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:10 V75-7
V4-4
DD-2
FINNTACK BJERKE LØPET (ÅPEN KLASSE - SPORTRAPP / GRUNNLAG)
ÅPEN KLASSE - SPORTRAPP / GRUNNLAG
Varmblods 2600 m. Autostart.
For 3-12-årige 40.000 - 150.000 kr som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 16. juli 2018.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-5-10 Plass : 7-5-10

1 2019: -10 -2 -4 -0 -1 -67 500 2018: -5 -1 -0 -2 -0 -28 000
Gjølmes Magistrate 2600 1 Plass 95 500
7 år MØRKBR V v.Clerk Magistrate (US) A. Wolden Bjerke Travbane 1 10/1 - 07 / 3 2100 17,0a 42
e. Gjølmes Palema v. Gidde Palema* (S) A. Wolden Bjerke Travbane 4 03/1 - 05 / 6 2100 17,5a 68
Erik Morten Garberg /Gjølme A. Wolden Bjerke Travbane 3 31/12 - 02 / 10 2100 18,6a 43
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) A. Wolden Bjerke Travbane 3 06/12 - 02 / 8 2100 17,2a 63
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 22/11 - 02 / 4 2100 18,9a 30
2 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -11 -3 -1 -0 -2 -53 000
Cool Counter M.E. 2 Plass 56 000
8 år BRUN V v.Brief Encounter (S) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 28/12 - 05 / 1 2100 19,3ag 17
e. T.J. Mixy v. Armbro Plush (CA) A. Akselsen Bjerke Travbane 1 19/12 - 06 / 1 2100 17,3a 33
Baard Frøyland & Stall More Together A. Akselsen Drammen Travbane 1 04/12 - 03 / 1 2100 17,9a 21
A. Akselsen Baard Finn Frøyland A. Akselsen Bjerke Travbane 2 22/11 - 02 / 6 2100 16,9a 115
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Momarken Travbane 1 04/11 - 08 / 1 2140 18,6 49
3 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -3 -1 -0 -1 -0 -18 000
Millrookie 3 Plass 111 000
7 år MØRKBR V v.Quaker Jet* (FR) G. Austevoll Momarken Travbane 0 20/10 - 09 / 7 2140 16,4a 435
e. Redhot Volo v. Pine Chip* (US) V. Hop Bjerke Travbane 3 18/9 - 01 / 6 1609 15,6a 385
Ida Brekke /Voss V. Hop Drammen Travbane 1 16/8 - 01 / 8 1700 18,4a 187
O. Østre Jan-Arne Raab (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 10/12 - 03 / 3 2100 19,6a 281
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame G. Flåten Bjerke Travbane 3 16/11 - 01 / 8 2100 17,1a 316
4 2019: -6 -0 -1 -1 -2 -24 500 2018: -17 -3 -3 -4 -4 -90 750
Cliff Hydrup 4 Plass 121 250
5 år MØRKBR V v.Great Challenger (US) L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 12/1 - 04 / 2 2100 16,5a 159
e. Nugga Hydrup (DK) v. Earthquake* (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 05/1 - 04 / 11 2500 18,8a 125
Bjørn Bratvold-Liv Bratvold J. Hansen Klosterskogen Travbane 1 09/12 - 08 / 4 1700 18,4a 24
E. Høitomt Marius Høitomt (T) M. Høitomt Klosterskogen Travbane - 01/12 - 07 / 5 2100 dg a 86
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 19/11 - 03 / 2 1700 16,6a 26
5 2019: -5 -0 -1 -1 -2 -43 474 2018: -8 -5 -0 -3 -0 -102 333
Antibes Decoy 5 Plass 145 807
8 år BRUN HP v.Leonardo Grif* (IT) L. Kolle Bjerke Travbane 1 26/12 - 04 / 3 2100 17,2a 16
e. Nowontheroad (S) v. Hermes Du Chatelet* (FR) L. Kolle Momarken Travbane 1 11/12 - 05 / 2 1640 16,2a 20
Tom Forkerud /Skotterud L. Kolle Momarken Travbane 3 04/12 - 01 / 7 2640 19,5a 26
L. Kolle Tom Forkerud (T) L. Kolle Bjerke Travbane 1 22/11 - 01 / 2 2100 16,1a 14
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Färjestad 3 05/11 - 09 / 3 2140 16,2a 25
6 2019: -8 -0 -2 -1 -2 -28 843 2018: -5 -1 -0 -0 -3 -27 500
Concerto De Lou (FR) 6 Plass 134 998
7 år BRUN V v.Jag De Bellouet* (FR) O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 0 12/1 - 04 / 9 2100 17,2a 158
e. Olinska De Lou (FR) v. Goetmals Wood* (FR) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 02/1 - 04 / 10 2100 16,8a 101
Lars Raaum /Hov O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 4 20/12 - 04 / 2 2100 17,0a 25
O. Mikkelborg C. Kjenner Bjerke Travbane 0 24/10 - 05 / 7 2100 16,7ag 161
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 15/10 - 05 / 10 2100 16,0a 76
7 2019: -8 -1 -1 -1 -3 -65 000 2018: -20 -1 -4 -4 -8 -117 000
Cosmic Carpenter 7 Plass 199 000
5 år BRUN H v.Cosmic S.J. (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 05/1 - 02 / 12 1700 17,7a 132
e. Sirmione v. Super Arnie* (US) G. Austevoll Drammen Travbane 4 22/12 - 05 / 5 2100 18,0a 69
Siri Braathen-Johnny Nilsen G. Austevoll Forus Travbane 5 08/12 - 08 / 5 2040 16,2a 345
G. Austevoll Siri Braathen G. Austevoll Biri Travbane 2 09/11 - 07 / 7 2100 16,1a 46
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 1 31/10 - 06 / 4 2100 15,8a 239
8 2019: -3 -1 -1 -0 -0 -28 000 2018: -10 -1 -1 -2 -2 -45 350
Blaze Of Glory 8 Plass 155 350
5 år MØRKBR H v.Thai Tanic K. Malmin Biri Travbane 1 11/1 - 07 / 5 2100 16,1a 25
e. M. Baby (S) v. Fleur De Lis (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 5 08/11 - 04 / 5 2100 19,7ag 63
Frank Dewey-Kirsten Marie Dewey L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 12/10 - 06 / 5 2609 17,3ag 182
V. Hop Trond Anderssen (T) K. Dalsbotten Drammen Travbane 2 22/9 - 05 / 11 2100 17,2a 99
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Solberg Bjerke Travbane 0 29/8 - 12 / 1 2600 16,0a 429
9 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -11 -4 -3 -0 -3 -134 000
Donatell Viking R.R. 9 Plass 138 000
5 år BRUN H v.Donato Hanover* (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 15/12 - 05 / 10 2100 16,0a 91
e. Kybele Face (S) v. Viking Kronos* (IT) K. Malmin Biri Travbane 2 16/11 - 05 / 11 1609 14,6a 44
Frode Axelsson- Alpha Finans & Eiendom Invest AS K. Malmin Momarken Travbane 4 20/10 - 05 / 1 2140 15,2a 17
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 1 03/10 - 03 / 3 2600 15,9a 30
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Forus Travbane 5 15/9 - 07 / 8 2040 16,2a 32
10 2019: -9 -2 -0 -2 -3 -57 500 2018: -14 -3 -0 -3 -2 -73 500
Hearthammer 10 Plass 192 000
5 år BRUN HP v.Revenue* (S) D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 04 / 6 2500 br a 139
e. Peacekeeper v. Super News (US) D. Dalen Biri Travbane 1 16/11 - 05 / 9 1609 14,6a 135
Kai Frode Olsen-Audun S. Pettersen D. Dalen Bjerke Travbane 6 07/11 - 05 / 7 2100 15,8a 397
D. Dalen Kai Frode Olsen D. Dalen Biri Travbane 1 19/10 - 03 / 5 2640 19,5 175
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek J. Rasmussen Bjerke Travbane 0 10/10 - 07 / 9 2100 16,7a 781
11 2019: -3 -0 -0 -0 -3 -15 500 2018: -2 -0 -1 -1 -0 -17 000
Guy Fanatic (NL) 11 Plass 159 684
6 år BRUN V v.Cantab Hall (US) C. Kjenner Bjerke Travbane 3 19/12 - 05 / 12 2100 17,2a 21
e. Balance Fanatic (NL) v. Castleton Bass* (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 21/11 - 04 / 12 2100 16,3a 102
Aage Stenseth /Hamar O. Østre Bjerke Travbane 1 14/12 - 04 / 4 2100 16,4a 41
P. Midtfjeld Oddmund Wallevik (T) F. Jensen Århus 5 01/10 - 05 / 1 1800 17,3a 53
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek J. Granlund Jägersro 5 15/8 - 11 / 1 1640 13,1a 81
12 2019: -7 -0 -1 -0 -3 -18 500 2018: -14 -1 -1 -2 -6 -73 000
Sarek 12 Plass 162 990
6 år BRUN V v.Cromwell (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 3 30/12 - 07 / 5 2100 16,2a 717
e. Magnolia Simoni (DK) v. Buvetier D'aunou* (FR) R. Bjørnbeth Bjerke Travbane 5 19/12 - 05 / 3 2100 17,9a 35
Unni Storelvmo Svendsen /Kongsvinger A. Akselsen Momarken Travbane 2 11/12 - 01 / 4 2140 17,0a 77
G. Gundersen Unni Storelvmo Svendsen B. Andreassen Bjerke Travbane 0 05/12 - 09 / 9 2100 17,0a 144
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 1 27/11 - 04 / 8 2100 16,4a 483