<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:50 V75-6
V4-3
DD-1
THON HOTEL LINNE-LØPET (ELITEN)
ELITEN
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For alle 3-15-årige.
Premier: 70.000-35.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-6-10 Plass : 4-6-10

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -2 -1 -2 -5 -109 500
Tin Tveiten 1609 1 Plass 2 655 554
13 år MØRKBR H v.Sjefen G. Mikkelsen Forus Travbane 0 18/12 - 04 / 7 2060 27,6 80
e. Tun Kari v. Kos Knekten G. Mikkelsen Forus Travbane 4 13/11 - 09 / 5 1620 25,2 120
Kåre Refsland-Edvard Lindalen G. Mikkelsen Jarlsberg Travbane 4 10/11 - 05 / 6 2100 24,8a 243
T. Solberg Kåre Refsland G. Mikkelsen Bergen Travpark 3 27/10 - 06 / 1 1600 23,1a 201
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek G. Mikkelsen Forus Travbane 5 16/10 - 02 / 8 1620 24,8 108
2 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -32 000 2018: -20 -0 -4 -3 -9 -179 262
Torpa Nicklas 2 Plass 1 086 148
8 år BRUN H v.Lome Kongen O. Sagholen Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 09 / 10 2100 27,5a 548
e. Torpa Fly v. Krembest O. Sagholen Momarken Travbane - 27/12 - 09 / 6 1640 dg 241
Stall Prosecco O. Sagholen Bjerke Travbane 5 19/12 - 07 / 3 2100 27,0a 242
O. Sagholen O. Sagholen Momarken Travbane 2 11/12 - 04 / 1 1640 24,8a 57
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Biri Travbane 3 16/11 - 06 / 10 1620 24,1 124
3 2019: -6 -0 -1 -1 -2 -65 474 2018: -13 -0 -1 -2 -5 -59 183
Finnskog Sjefen 3 Plass 1 260 115
14 år SVART V v.Sjefen H. Kulblik Klosterskogen Travbane 3 05/1 - 09 / 7 2100 27,0a 294
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) H. Kulblik Bjerke Travbane 0 19/12 - 07 / 2 2100 27,1a 199
Thor Daniel Kulblik /Grue Finnskog H. Kulblik Momarken Travbane 4 11/12 - 04 / 6 1640 24,9a 34
L. Kolle Henrik Kulblik (A) H. Kulblik Gävle 3 29/11 - 06 / 3 2140 26,1a 163
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl H. Kulblik Gävle 0 25/10 - 08 / 11 1640 22,5a 506
4 2019: -6 -3 -2 -0 -1 -352 000 2018: -19 -13 -3 -2 -1 -1 250 803
Ulsrud Tea 4 Plass 6 649 357
12 år SVART HP v.Åsajerven S. Wassberg Jarlsberg Travbane 1 12/1 - 06 / 9 2160 24,1 10
e. Nebbenes Tea v. Elding S. Wassberg Bjerke Travbane 1 30/12 - 08 / 14 2180 24,4 13
Anita Wergeland /Dalsøyra S. Wassberg Forus Travbane 1 08/12 - 03 / 13 2080 23,1 19
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T) S. Wassberg Forus Travbane 1 13/11 - 09 / 6 1620 23,5 12
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. S. Wassberg Bergen Travpark 2 27/10 - 06 / 6 1600 22,8ag 28
5 2019: -7 -1 -0 -1 -4 -72 474 2018: -14 -1 -1 -0 -5 -101 991
Tord Viking 5 Plass 1 598 309
15 år BRUN V v.Spikeld E. Høitomt Bjerke Travbane 4 09/1 - 01 / 3 2140 26,1 158
e. Dalletti v. Finstad Per E. Høitomt Momarken Travbane - 27/12 - 09 / 15 1660 dg 720
Team Toten Trotters S. Løvvold Jarlsberg Travbane 2 23/12 - 07 / 7 2140 26,4 45
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 4 19/12 - 07 / 4 2100 27,0a 187
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Austevoll Bjerke Travbane 0 28/11 - 01 / 1 2140 27,2 130
6 2019: -7 -2 -4 -0 -1 -450 000 2018: -13 -3 -5 -2 -2 -327 000
Roli Eld 6 Plass 1 711 000
9 år BRUN H v.Lome Elden A. Akselsen Klosterskogen Travbane 2 05/1 - 09 / 8 2100 26,4a 15
e. Minti v. Minpil A. Akselsen Forus Travbane 3 08/12 - 03 / 9 2060 24,3 70
Evelyn Madeleine Dalen-Tor Henning Hegna A. Akselsen Bjerke Travbane 1 28/11 - 01 / 8 2160 24,9 16
V. Hop Frode Hamre (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 2 10/11 - 05 / 3 2100 24,0a 138
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Akselsen Sørlandets Travpark 3 03/11 - 09 / 13 2160 25,7 64
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -2 -0 -0 -0 -46 000
Føynland Kongen 7 Plass 2 049 819
13 år BRUN H v.Lome Kongen G. Flåten Momarken Travbane 1 11/12 - 04 / 2 1640 24,6a 17
e. Koyda v. Hof Ener G. Flåten Bjerke Travbane 1 07/11 - 09 / 4 2160 24,9 77
Pål Kristiansen /Husøysund G. Flåten Klosterskogen Travbane - 01/10 - 03 / 8 1700 dg a 72
G. Flåten Pål Kristiansen (A) P. Kristiansen Jarlsberg Travbane P 03/8 - 21 / 5 2120 35,0 P
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Drammen Travbane 0 28/11 - 09 / 2 1700 25,7a 144
8 2019: -4 -0 -1 -0 -2 -14 500 2018: -14 -3 -0 -1 -5 -145 350
Hellin Faxen 8 Plass 2 292 732
10 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 28/11 - 01 / 6 2160 27,0 r 87
e. Nebbenes Faxa v. Røder O. Mikkelborg Bjerke Travbane 7 23/8 - 07 / 2 1609 22,6a 618
Håkon Hermansen /Holmestrand O. Mikkelborg Drammen Travbane 0 11/8 - 04 / 7 1700 24,2ag 594
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Östersund 0 25/7 - 07 / 10 2140 23,0a 574
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 5 07/7 - 07 / 1 1609 20,5a 148
9 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -4 500 2018: -21 -6 -3 -2 -4 -256 030
Jærvsørappen 9 Plass 3 925 884
8 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) J. Blekkan Leangen Travbane 4 01/1 - 01 / 6 2160 27,4 14
e. Tuvrappa v. Elding J. Blekkan Leangen Travbane 0 03/12 - 03 / 14 2220 27,5 g 23
Jon Nergård /Svorkmo J. Blekkan Leangen Travbane 1 29/10 - 06 / 12 2160 24,5 13
J. Blekkan J. Blekkan Leangen Travbane 1 20/10 - 07 / 9 2180 24,2 14
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Leangen Travbane 2 08/10 - 03 / 12 1680 24,6 g 10
10 2019: -4 -1 -1 -2 -0 -290 000 2018: -13 -8 -2 -0 -3 -1 365 008
Odd Herakles 10 Plass 4 414 669
9 år SVART H v.Moe Odin A. Akselsen Momarken Travbane 5 27/12 - 09 / 13 1660 24,2 17
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 10/11 - 05 / 7 2100 23,9a 12
Odd Paulsen-Linda Cathrine Kvernenes A. Akselsen Bergen Travpark 1 27/10 - 06 / 3 1600 22,6a 14
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Färjestad 4 22/9 - 10 / 9 2140 21,5a 33
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 1 23/8 - 07 / 6 1609 20,9a 12
11 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -1 -0 -5 -2 -144 000
Tekno Jerken 11 Plass 3 253 740
12 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld E. Rennesvik Momarken Travbane 3 27/12 - 09 / 12 1660 23,4 190
e. Jerkegnista v. Pilmingnist E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 19/12 - 07 / 1 2100 26,5a 49
Tor Brænden /Oslo E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 3 10/11 - 05 / 2 2100 24,5a 178
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Rennesvik Bjerke Travbane 3 24/10 - 02 / 10 2700 24,0 35
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Biri Travbane 4 13/10 - 04 / 7 2620 24,9 99