<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V65-5
V5-2
DD-1
DELINGSLØP SPESIAL - MAX 800 POENG
DELINGSLØP SPESIAL - MAX 800 POENG
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 80.001 kr.
For 3-15-årige 40.001 - 140.000 kr med høyest 800 poeng.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-10-6 Plass : 7-10-6

1 2019: -3 -0 -2 -0 -1 -17 000 2018: -16 -1 -2 -2 -6 -49 500
Langlands Teddy 2100 1 Plass 76 500
5 år GUL V v.Dotterud Teddy D. Dalen Bjerke Travbane 2 03/1 - 06 / 6 2100 32,9a 29
e. Tellus Frøya v. Moe Odin G. Austevoll Drammen Travbane 0 22/12 - 04 / 2 2100 32,8a 199
Beate Oksum-Knut Tore Brog D. Dalen Klosterskogen Travbane - 09/12 - 02 / 7 1700 dg a 59
D. Dalen Beate Oksum D. Dalen Drammen Travbane 2 26/11 - 05 / 11 1700 31,2a 185
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 03 / 3 2100 32,0a 141
2 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -12 -0 -1 -2 -7 -34 000
Findal Faxen 2 Plass 63 500
8 år BRUN V v.Voje Faks L. Kolle Bjerke Travbane 0 03/1 - 06 / 1 2100 33,1a 103
e. Findal Elda v. Elding J. Undem Jarlsberg Travbane 6 28/12 - 04 / 10 1609 30,4a 266
Ole Roger Dyrkorn /Stathelle J. Undem Drammen Travbane 3 13/12 - 03 / 8 2100 33,6a 67
L. Kolle Ole Roger Dyrkorn J. Undem Sørlandets Travpark 3 02/12 - 08 / 5 2180 32,0 43
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Undem Jarlsberg Travbane 6 15/11 - 03 / 1 2100 31,8a 131
3 2019: -6 -0 -1 -0 -1 -10 000 2018: -4 -0 -0 -1 -0 -5 000
Tegner Tarzan 3 Plass 76 500
12 år SVARTBRUN V v.Bokli Eld A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 24/6 - 02 / 6 2160 31,2 g 498
e. Prikke v. Slått Pil O. Østre Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 03 / 5 1700 31,5a 138
Marte Elisabeth Polland Lekman /Hørte L. Trudvang Momarken Travbane 3 08/5 - 01 / 5 2140 31,6a 165
J. Eilertsen Marte E. Polland Lekman D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 04 / 9 2100 32,8a 123
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek M. Helland Klosterskogen Travbane 7 16/9 - 06 / 8 2120 31,3 999
4 2019: -5 -1 -0 -0 -1 -20 000 2018: -16 -0 -2 -1 -6 -39 500
Bjønnum Jerka 2120 1 Plass 143 500
8 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Akselsen Klosterskogen Travbane - 05/1 - 07 / 8 2100 dg a 181
e. Brødsjø Terna v. Elding A. Akselsen Jarlsberg Travbane 6 20/12 - 01 / 10 2100 32,9a 60
Janne Aadna /Skien A. Akselsen Drammen Travbane 0 26/11 - 06 / 2 1700 29,2ag 167
A. Akselsen Janne Aadna A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 05 / 12 1609 27,5ag 344
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 26/10 - 02 / 10 2100 31,0ag 354
5 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -16 000 2018: -15 -0 -3 -2 -6 -54 500
Lykke Ida 2 Plass 116 500
6 år BRUN HP v.Skibber Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 05/1 - 07 / 3 2100 32,0a 591
e. Langaard Tiril v. Braute V. Hop Klosterskogen Travbane 2 09/12 - 02 / 5 1700 32,4a 23
Jan Yngve Jacobsen /Haugesund V. Hop Jarlsberg Travbane 0 07/12 - 04 / 7 2120 31,8 233
Å. Tengsareid Enok Antonsen O. Østre Bjerke Travbane - 14/11 - 06 / 2 2140 dg 773
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam O. Østre Sørlandets Travpark 6 06/10 - 01 / 2 2140 30,0 r 175
6 2019: -4 -0 -0 -2 -2 -17 500 2018: -15 -2 -5 -2 -6 -94 500
Sitje Rapp 3 Plass 132 000
6 år MØRKBR V v.Rapp Best J. Undem Klosterskogen Travbane 6 05/1 - 07 / 6 2100 32,2a 40
e. Maurstad Mai v. Bork Rigel J. Undem Jarlsberg Travbane 4 07/12 - 04 / 8 2120 30,7 67
Team Rapp J. Undem Drammen Travbane 1 26/11 - 05 / 2 1700 30,8a 44
J. Undem Petter Hvistendahl H. Storås Drammen Travbane 4 30/10 - 04 / 1 2100 31,8a 40
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Bjerke Travbane 3 10/10 - 04 / 9 1640 29,1 29
7 2019: -6 -1 -0 -3 -1 -34 000 2018: -8 -0 -0 -0 -2 -4 965
Salte Gleipen 4 Plass 169 965
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Klosterskogen Travbane - 19/11 - 04 / 2 1700 dg a 299
e. Jenta Til Sjefen v. Sjefen J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 16/7 - 01 / 2 2100 29,7arg 332
Ole Stubb Olsen /Porsgrunn J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 01/7 - 04 / 6 2140 29,8 r 454
T. Solberg Ole Stubb-Olsen J. Gaustad Arvika 6 16/6 - 04 / 10 2120 31,4 83
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek S. Brynemo Sørlandets Travpark 0 13/5 - 03 / 4 2160 br g 398
8 2019: -6 -0 -1 -1 -0 -13 000 2018: -12 -2 -1 -0 -1 -46 000
Tenk Nå Dina 5 Plass 147 000
6 år BRUN HP v.Tekno Odin S. Jessen Drammen Travbane 0 22/12 - 03 / 6 2120 31,4 146
e. Frk. Høyrøsta v. Røste Bo* (S) S. Jessen Bjerke Travbane 0 15/12 - 08 / 2 2120 28,9 97
Ann Kristin Nystad-Asbjørn Nystad S. Jessen Klosterskogen Travbane 1 19/11 - 04 / 6 1700 28,1a 56
S. Jessen Kristin Bjørbæk Jessen (T) S. Jessen Sørlandets Travpark - 03/11 - 04 / 6 2160 dg 55
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek S. Jessen Momarken Travbane 4 20/10 - 06 / 6 2160 27,9 101
9 2019: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -25 -0 -0 -3 -9 -44 000
Hof Blesen 6 Plass 111 000
7 år MØRKBR H v.Stiv Kuling H. Eggen Bjerke Travbane 0 02/1 - 02 / 3 2100 31,2a 523
e. Hof Stjerna v. Bol Elden E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 20/12 - 01 / 5 2100 35,1ag 256
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Sørlandets Travpark 0 18/11 - 08 / 7 2180 br g 363
E. Gravdal G. Austevoll Klosterskogen Travbane 6 08/11 - 05 / 4 2100 31,5 212
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Jarlsberg Travbane 5 02/11 - 08 / 1 2609 35,1a 396
10 2019: -6 -1 -2 -0 -2 -36 000 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Sager'n 7 Plass 140 250
7 år MØRKBR V v.Dotterud Teddy K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 09/12 - 02 / 10 1700 33,1a 83
e. Lykkevara v. Lykke Gutten K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 06 / 9 2100 30,6a 168
Svein Saga-Anne Grethe Saga G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 14/10 - 02 / 4 2100 30,8a 58
G. Austevoll Svein Saga G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 08/2 - 04 / 5 2100 34,2a 62
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 06/1 - 05 / 9 2100 31,0a 243
11 2019: -8 -0 -0 -0 -3 -8 000 2018: -10 -0 -1 -0 -5 -23 000
B.B. Juventus 8 Plass 123 600
11 år RØD V v.Prins Juventus E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 07 / 9 2100 33,7a 458
e. Bambi Lu v. Lyngsvarten L. Kolle Sørlandets Travpark 2 16/12 - 04 / 11 2180 31,1 336
Silje T. Heistad-Helge Heistad E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 09/12 - 02 / 9 1700 32,9a 159
E. Høitomt Helge Heistad L. Kolle Sørlandets Travpark 5 02/12 - 06 / 6 2140 32,3ag 259
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Momarken Travbane 0 11/11 - 04 / 6 2140 31,9 266
12 2019: -10 -0 -0 -1 -6 -32 000 2018: -17 -0 -1 -1 -5 -28 991
Vesle Moi 9 Plass 128 024
7 år BRUN HP v.Frisli To Jo O. Østre Jarlsberg Travbane 4 12/1 - 03 / 2 2100 30,5 535
e. Vesle Gull v. Moe Odin O. Østre Jarlsberg Travbane 5 04/1 - 08 / 6 2100 32,5a 102
Stall We-Tan O. Mikkelborg Drammen Travbane 0 22/12 - 07 / 5 2100 32,6a 897
O. Østre Marita H Tangen-Svindland (T) O. Østre Klosterskogen Travbane 3 09/12 - 02 / 2 1700 32,5a 269
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame M. Løve Bjerke Travbane 0 21/11 - 03 / 5 2140 34,6 g 746