<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3
TIDSLØP
TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.32,5 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.31,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-2-11 Plass : 7-2-11

1 2019: -2 -0 -0 -2 -0 -8 000 2018: -3 -0 -0 -0 -3 -15 000
Eld Brando 2100 1 Plass 23 000
4 år SVART H v.Lome Elden A. Berås Sørlandets Travpark 3 13/1 - 07 / 2 2160 35,4 r 254
e. Nygård Helga v. Spang Best A. Berås Forus Travbane 8 07/8 - 05 / 2 2040 34,3 g 791
Sofie Abusdal /Tveit A. Berås Forus Travbane 6 05/6 - 07 / 8 2060 33,6 4682
A. Berås A. Berås Bjerke Travbane 8 09/5 - 09 / 6 2140 35,5 827
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Sørlandets Travpark P 15/4 - 20 / 6 2160 36,9 P
2 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -21 500 2018: -7 -0 -2 -0 -5 -49 000
Lykkje Idunn 2 Plass 70 500
4 år SVART HP v.Norheim Svenn L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 04/1 - 04 / 8 2120 34,0 g 41
e. Salsnes Ilmi v. Ilmin L. Kolle Sørlandets Travpark 2 16/12 - 03 / 10 2160 33,1 189
Stall En God Tone L. Kolle Bjerke Travbane 5 05/12 - 01 / 11 2100 33,3a 296
L. Kolle Jan Morten Hansen (T) L. Kolle Drammen Travbane 4 26/11 - 01 / 3 2120 34,6 163
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 6 07/11 - 03 / 3 2140 33,0 165
3 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -0 -11 -30 500
Solør Tobbi 3 Plass 30 500
5 år SVART V v.Skibber M. Gundersen Bjerke Travbane - 09/1 - 03 / 4 2140 dg 461
e. Solør May v. Bokli Balder M. Gundersen Drammen Travbane 4 22/12 - 01 / 1 2100 34,9 111
Stall Elvestad M. Gundersen Bjerke Travbane 0 12/12 - 01 / 7 2100 34,6ag 274
M. Gundersen Trond Erik Hagen M. Gundersen Bjerke Travbane 7 21/11 - 01 / 11 2160 34,9 496
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 6 10/10 - 09 / 10 2160 35,4 247
4 2019: -6 -1 -0 -0 -3 -20 000 2018: -9 -0 -0 -1 -5 -27 833
Lille Frøken Braaum 4 Plass 47 833
4 år MØRKBR HP v.Lome Elden E. Høitomt Drammen Travbane 0 22/12 - 01 / 2 2100 34,9 73
e. Tekno Leika v. Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 4 12/12 - 01 / 5 2100 33,7a 97
Åge Karlsen /Brandbu R. Aarlie Biri Travbane 0 16/11 - 03 / 14 2120 34,2 983
R. Aarlie R. Aarlie Bjerke Travbane 7 07/11 - 03 / 4 2140 33,7 916
Svart/gull todelt, gull mansj, rek B. Goop Färjestad 3 15/10 - 01 / 1 2140 34,8 g 81
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -20 000
Land Mann 5 Plass 39 000
5 år BRUN V v.Spikeld D. Dalen Momarken Travbane - 27/12 - 04 / 1 2140 dg 760
e. Mari Snella v. Rolex K.* D. Dalen Klosterskogen Travbane 7 09/12 - 04 / 8 2100 34,5a 111
Hans Landsverk /Gransherad D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 19/11 - 02 / 1 2100 33,3a 85
D. Dalen Hans Landsverk D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 03 / 9 2120 36,3 153
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Drammen Travbane 4 22/10 - 09 / 4 2120 34,8 204
6 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -24 000
Ruskeli Vinni 6 Plass 30 000
4 år BRUN HP v.Lome Elden V. Hop Bergen Travpark 8 12/7 - 03 / 10 2120 36,8 g 76
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) V. Hop Bjerke Travbane 3 30/5 - 09 / 4 2140 33,8 112
Erland Andersen /Skien V. Hop Bjerke Travbane 4 09/5 - 09 / 5 2140 34,8 220
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Jarlsberg Travbane P 22/4 - 20 / 6 2120 36,5 P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane - 09/11 - 20 / 2 1700 dvp N
7 2019: -5 -1 -1 -0 -2 -29 000 2018: -10 -1 -1 -1 -6 -38 000
Asplund Jenta 7 Plass 67 000
5 år MØRKBR HP v.Åsajerven E. Høitomt Momarken Travbane 5 08/1 - 05 / 14 2160 35,7 82
e. Frisli Modi v. Moe Odin O. Østre Sørlandets Travpark 3 16/12 - 04 / 2 2140 32,9 182
Geir Ole Olsen /Porsgrunn O. Østre Klosterskogen Travbane 0 09/12 - 04 / 7 2100 35,7ag 210
E. Høitomt Geir Ole Olsen E. Høitomt Drammen Travbane 2 26/11 - 09 / 8 2120 34,2 27
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Austevoll Bjerke Travbane 4 21/11 - 01 / 10 2160 33,3 196
8 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -20 000 2018: -8 -0 -0 -2 -5 -18 500
Grimsodine 8 Plass 38 500
6 år SVART HP v.Wik Stjernen E. Knutsen Jarlsberg Travbane 4 07/12 - 03 / 10 2120 35,0 346
e. Bestlijenta v. Spang Best E. Knutsen Klosterskogen Travbane 3 19/11 - 07 / 10 2120 35,2 203
Helge Grimnes-Ingebjørg Grimnes J. Hansen Jarlsberg Travbane 6 26/10 - 04 / 2 2100 36,5 399
E. Knutsen Helge Grimnes E. Knutsen Jarlsberg Travbane 6 02/9 - 02 / 12 2120 33,8 644
Rød m/svart reklame E. Knutsen Biri Travbane 3 10/8 - 09 / 4 2100 40,9 251
9 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -1 -2 -1 -0 -68 000
Gompens Hønk 2120 1 Plass 68 000
4 år SVART V v.Stiv Kuling A. Frønes Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 07 / 2 2100 32,2ag 55
e. Storler Stjerna v. Nordli Svarten A. Frønes Sørlandets Travpark 1 16/12 - 03 / 13 2180 32,1 565
Elin Gumpen /Nodeland A. Frønes Klosterskogen Travbane 3 01/11 - 03 / 11 2120 35,0 56
A. Frønes Elin Gumpen A. Frønes Klosterskogen Travbane 2 01/10 - 08 / 9 2140 34,1 264
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Jarlsberg Travbane 2 21/9 - 07 / 1 2100 34,8 225
10 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -18 -0 -3 -3 -7 -53 000
Solhøyulven 2 Plass 56 000
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder E. Gravdal Drammen Travbane 2 22/12 - 01 / 8 2120 33,8 257
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel E. Gravdal Klosterskogen Travbane 5 09/12 - 04 / 3 2100 34,4a 194
Stall Frønes E. Gravdal Drammen Travbane 0 26/11 - 09 / 13 2160 35,4 531
E. Gravdal Ulv Sverre Nilsen E. Gravdal Bjerke Travbane 0 14/11 - 01 / 10 1640 br g 430
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Jarlsberg Travbane 3 02/11 - 03 / 6 2100 33,6a 84
11 2019: -3 -1 -1 -1 -0 -25 000 2018: -7 -1 -0 -0 -3 -23 000
Pinsleterna 3 Plass 48 000
4 år BRUN HP v.Lex Lodney O. Østre Bjerke Travbane 1 10/1 - 05 / 1 2100 31,6a 42
e. Engas Vesla v. Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane 5 24/10 - 09 / 11 2160 34,1 g 56
Jon Harald Berge-Mona Berge O. Østre Jarlsberg Travbane 6 21/9 - 07 / 13 2120 35,8 g 133
O. Østre Jon Harald Berge O. Østre Klosterskogen Travbane 1 13/9 - 07 / 5 2100 35,1 314
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame M. Sørvik Klosterskogen Travbane 8 16/8 - 08 / 11 2100 40,5 g 320