<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-3
DATOLØP - POENG SPESIAL
DATOLØP - POENG SPESIAL
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved mer enn 125 poeng.
For 3-15-årige høyest 275.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-3-2 Plass : 6-3

1 2019: -8 -2 -0 -1 -3 -61 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nattens Fyrste 2140 1 Plass 273 574
8 år SVART V v.Engli Svarten A. Stensen Bjerke Travbane 0 09/1 - 06 / 11 2100 28,7a 593
e. Troll Rappa v. Åsrapp A. Stensen Bjerke Travbane P 02/1 - 20 / 2 2160 33,0 g P
Lene Moen /Skreia E. Høitomt Drammen Travbane 5 14/9 - 04 / 4 1700 28,9a 23
D. Dalen Lene Moen K. Mathisen Momarken Travbane 0 05/9 - 06 / 10 1640 br a 397
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Melander Gävle 0 22/8 - 07 / 3 2140 29,9ag 146
2 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -15 -1 -7 -1 -4 -195 000
Edens Odin 2160 1 Plass 262 000
5 år LYSBRUN H v.Moe Odin P. Midtfjeld Bjerke Travbane 5 09/1 - 06 / 6 2100 27,5ag 50
e. Høgda Lilja v. Engli Svarten P. Midtfjeld Drammen Travbane 2 22/12 - 09 / 2 2100 28,9a 66
Ole Tom Nyborg-Inger Øvergaard Nyborg P. Midtfjeld Bjerke Travbane - 15/12 - 06 / 2 2100 dg a 210
P. Midtfjeld Ole Tom Nyborg (B) K. Johansen Momarken Travbane 3 20/10 - 06 / 13 2180 26,9 172
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek K. Johansen Bjerke Travbane 2 03/10 - 08 / 2 2100 28,0a 76
3 2019: -5 -3 -1 -0 -1 -101 000 2018: -18 -4 -1 -2 -3 -133 296
Gomnes Hans T. 2 Plass 335 616
7 år BRUN H v.Norheim Faksen E. Høitomt Bjerke Travbane 1 09/1 - 06 / 2 2100 26,7a 57
e. Gomnes Flørt v. Gomnesgutten E. Høitomt Bjerke Travbane 1 30/12 - 04 / 11 2100 28,8a 46
Team Ivrig Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 23/12 - 01 / 1 2100 dg 19
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) V. Hop Färjestad 1 10/12 - 05 / 1 2640 30,4 26
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Å. Tengsareid Momarken Travbane 5 04/12 - 06 / 9 1640 29,1a 53
4 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -22 -1 -3 -1 -9 -99 000
Lygna Lotte 3 Plass 220 554
6 år SVART HP v.Bork Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 05/1 - 01 / 8 2100 31,5a 127
e. Lygna Larsi v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 5 19/12 - 09 / 6 1609 28,6a 95
Stall Lygnasæter E. Høitomt Drammen Travbane 3 13/12 - 01 / 9 1700 28,8a 49
J. Rasmussen Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Drammen Travbane 1 26/11 - 06 / 12 1700 27,9a 552
blå m/bred gul v-formet stolpe E. Høitomt Biri Travbane 0 09/11 - 04 / 5 2100 29,6 721
5 2019: -6 -1 -0 -0 -2 -26 500 2018: -12 -2 -3 -0 -2 -118 000
Solstad Stjernen 4 Plass 251 606
6 år BRUN V v.Wik Stjernen J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 08/1 - 04 / 4 2160 br g 30
e. Søreng Frøya v. Bokli Eld J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 24/10 - 06 / 10 1609 27,2a 71
Roy Steinar Larsen /Ise O. Kjenner Bjerke Travbane 2 10/10 - 02 / 7 2160 28,1 42
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 19/9 - 04 / 2 2100 29,7a 38
burgunder m/gul hestesko & to ermringe E. Rennesvik Bjerke Travbane - 12/5 - 06 / 5 2100 dg a 903
6 2019: -3 -3 -0 -0 -0 -68 000 2018: -17 -5 -3 -2 -2 -139 486
Rappnor 5 Plass 249 698
6 år SVARTBRUN H v.Nordli Svarten O. Østre Drammen Travbane 1 13/12 - 01 / 3 1700 28,0a 22
e. Tuvrappa v. Elding O. Østre Klosterskogen Travbane - 08/11 - 05 / 6 2120 dg 18
Lene Søyseth /Surnadal O. Østre Bergen Travpark 0 27/10 - 08 / 6 2120 29,5 51
O. Østre O. Østre Bjerke Travbane 2 15/10 - 01 / 9 2100 26,9a 148
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Momarken Travbane 2 23/9 - 04 / 6 2140 30,1 17