<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:15 V5-5
TIDSLØP
TIDSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 22.001 kr.
For 5-15-årige høyest 40.000 kr. Også for 4-årige med rekord 1.32,0 og dårligere.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-10-8 Plass : 3-10-8

1 2019: -12 -1 -0 -0 -6 -23 995 2018: -10 -0 -0 -1 -3 -10 491
Briskeby Stjernen 2140 1 Plass 37 986
5 år BRUN V v.Moe Odin O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 10/1 - 05 / 8 2100 33,2a 304
e. Briskebyrappa v. Rappfot O. Østre Bjerke Travbane 6 02/1 - 03 / 4 2140 35,2 g 104
Børre Knutsen /Bodø O. Østre Bjerke Travbane - 30/12 - 02 / 10 2160 dg 231
O. Mikkelborg Merete Viksås O. Østre Biri Travbane 0 21/12 - 03 / 7 2100 34,3 g 88
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Biri Travbane 3 14/12 - 03 / 10 2120 36,5 103
2 2019: -11 -2 -2 -0 -3 -55 000 2018: -3 -0 -1 -0 -1 -7 000
Kolbu Hjørdis 2 Plass 62 000
6 år SVART HP v.Lome Elden G. Gundersen Jarlsberg Travbane 1 04/1 - 07 / 2 2100 35,3 14
e. Mijomi v. Kjøstad Jo M. Gundersen Biri Travbane 8 21/12 - 03 / 12 2120 33,0 g 376
Per Øyvind Einarsen-Yvonne Einarsen M. Gundersen Momarken Travbane 2 11/12 - 08 / 4 2140 34,5 184
M. Gundersen Per Øyvind Einarsen M. Gundersen Jarlsberg Travbane - 25/11 - 08 / 5 2100 dg 286
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame D. Dalen Drammen Travbane P 30/10 - 20 / 1 2100 39,2 g P
3 2019: -7 -3 -3 -1 -0 -73 845 2018: -6 -1 -2 -0 -2 -39 139
Stjerne Tore 2160 1 Plass 112 984
4 år SVART KH v.Åsajerven J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 08/1 - 05 / 7 2160 35,3 69
e. Spikny v. Spikeld C. Kjenner Färjestad 7 10/12 - 02 / 5 2160 35,2 g 104
Stall Hiv o'' Hoi J. Mjølnerød Momarken Travbane 5 04/12 - 04 / 7 2160 35,0 g 43
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 11/11 - 08 / 15 2180 33,0 27
burgunder m/gul hestesko & to ermringe C. Kjenner Färjestad 2 15/10 - 01 / 5 2160 33,3 104
4 2019: -13 -1 -3 -2 -4 -72 817 2018: -4 -0 -2 -0 -0 -16 000
Sæther Lomen 2 Plass 88 817
4 år SVART H v.Lome Elden A. Blihovde Leangen Travbane 1 07/1 - 08 / 3 2140 34,8a 31
e. Hornnes Tiril v. Pålex K.* (S) V. Hop Bjerke Travbane 2 02/1 - 03 / 3 2140 33,9 32
Arve G. Blihovde /Svingvoll G. Austevoll Bjerke Travbane 2 30/12 - 02 / 2 2140 35,4 g 19
G. Austevoll Arve G. Blihovde (A) V. Hop Biri Travbane 2 21/12 - 03 / 8 2100 32,8 237
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 16/12 - 03 / 6 2160 34,9 614
5 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -6 -1 -0 -1 -3 -21 000
Tinsokka 3 Plass 29 000
7 år BRUN HP v.Tin Tveiten C. Antonsen Bjerke Travbane 8 10/1 - 05 / 11 2100 33,7a 399
e. Lannem Travina v. Lannem Sjur C. Antonsen Momarken Travbane 3 04/11 - 07 / 6 2160 37,2 136
Odd Løkken /Ringebu C. Antonsen Drammen Travbane 7 22/9 - 03 / 2 2100 35,8 g 95
C. Antonsen C. Antonsen Bjerke Travbane 0 19/9 - 09 / 7 2140 35,3 276
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Biri Travbane 1 10/8 - 08 / 7 2100 39,7 23
6 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -4 -0 -1 -2 -0 -30 946
Nordby Flamme 4 Plass 33 946
5 år BRUN HP v.Åsajerven L. Kolle Bjerke Travbane 0 09/1 - 03 / 7 2140 33,3 g 166
e. Trons Embla v. Lome Elden U. Ohlsson Gävle 2 13/11 - 06 / 8 2160 34,4 24
Geir Arne Kristofferstuen /Eidsberg L. Kolle Färjestad 3 05/11 - 08 / 13 2160 33,8 43
E. Høitomt Karoline Lund Solberg (T) O. Østre Biri Travbane - 28/10 - 02 / 1 2100 dg 56
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek L. Kolle Årjäng 3 07/10 - 01 / 7 2140 34,0 23
7 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -10 -0 -1 -3 -5 -34 000
Helmin Lykke 5 Plass 39 000
8 år MØRKBR HP v.Steinsvad Eld S. Helmen Bjerke Travbane 0 09/1 - 03 / 2 2140 33,9 g 359
e. Risendals Blesa v. Spang Best S. Helmen Jarlsberg Travbane 3 04/1 - 04 / 1 2100 34,7 107
Iver Helmen /Gran S. Helmen Jarlsberg Travbane 4 25/11 - 03 / 1 2100 32,5 416
S. Helmen S. Helmen Bjerke Travbane 7 13/11 - 02 / 8 2100 34,2a 207
grønn m/brunt hestehode S. Helmen Bjerke Travbane 3 31/10 - 01 / 2 2140 33,3 361
8 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -4 -3 -1 -0 -0 -58 000
Solmyr Arvid 6 Plass 63 000
4 år BRUN V v.Hellin Faxen V. Hop Biri Travbane 2 23/11 - 08 / 10 2140 33,4 17
e. Norheim Odine v. Moe Odin V. Hop Biri Travbane 1 16/11 - 03 / 6 2120 32,0 25
Team Arvid V. Hop Biri Travbane 1 28/10 - 02 / 6 2100 34,3 14
V. Hop Geir Kihle (T) E. Høitomt Biri Travbane 1 30/9 - 07 / 12 2100 34,6 55
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane P 08/8 - 21 / 2 2140 38,2 P
9 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -11 999 2018: -3 -0 -1 -2 -0 -23 861
Jokke Ålj* (S) 7 Plass 35 860
5 år FUKS V v.B.W.Modde* (S) P. Nilsen Momarken Travbane 1 08/1 - 05 / 12 2160 34,9 110
e. Ellen Ålj* (S) v. Skaffer Brunen* P. Nilsen Bjerke Travbane 3 13/11 - 02 / 2 2100 32,7ar 40
Sverige P. Nilsen Färjestad 2 05/11 - 08 / 8 2140 34,0 28
P. Nilsen P. Nilsen Bjerke Travbane 3 14/3 - 09 / 4 2140 33,6 r 36
Blå, rött bröstband; blå P. Nilsen Färjestad P 05/3 - 13 / 4 2180 34,9 P
10 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -7 000 2018: -16 -1 -1 -1 -7 -57 000
Spang Lotta 8 Plass 64 000
4 år MØRKBR HP v.Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 0 03/1 - 06 / 8 2100 33,1ag 116
e. Spang Frøya v. Spang Best V. Hop Biri Travbane 1 21/12 - 02 / 8 2100 33,1a 57
Anders Nyborg /Stange V. Hop Biri Travbane 5 14/12 - 08 / 1 2100 34,6a 97
O. Østre Ole Tom Nyborg (B) V. Hop Bjerke Travbane 7 05/12 - 01 / 9 2100 33,5ag 268
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame V. Hop Drammen Travbane 2 26/11 - 01 / 5 2120 34,4 157