Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V75-1
LUTZS HOPPELØP
HOPPELØP
Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper høyest 250.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-9-4 Plass : 5-9-4

1 2019: -9 -0 -1 -1 -4 -28 500 2018: -9 -0 -0 -1 -5 -21 519
Veggie Hanover (US) 1609 1 Plass 264 153
7 år BRUN HP v.Explosive Matter (US) D. Dalen Bjerke Travbane 4 10/1 - 02 / 7 2100 15,9a 185
e. Vicki Lyn (US) v. Malabar Man* (US) H. Kulblik Bjerke Travbane 6 31/12 - 06 / 1 2100 17,4a 325
Liv Haslie-Helene Rognhaug O. Kjenner Momarken Travbane 9 11/12 - 06 / 6 2140 18,7a 300
H. Eggen Liv Haslie H. Kulblik Biri Travbane 3 30/11 - 02 / 3 2100 21,4a 129
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek H. Eggen Bjerke Travbane 0 06/11 - 04 / 2 1609 14,5a 104
2 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -7 500 2018: -14 -2 -3 -3 -1 -84 000
Springlove 2 Plass 249 500
7 år BRUN HP v.Hot Chili Pepper K. Kvasnes Biri Travbane 0 11/1 - 05 / 3 2100 16,8a 129
e. Silvia Royal v. Silver Pine* (US) K. Kvasnes Biri Travbane 3 16/11 - 04 / 4 2100 17,8ag 65
Roger Bergestuen /Follebu K. Kvasnes Momarken Travbane 0 04/11 - 06 / 5 2140 17,6a 135
D. Dalen Roger Bergestuen K. Kvasnes Biri Travbane 0 19/10 - 01 / 1 1600 15,0 99
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 03/10 - 06 / 1 1609 13,4a 84
3 2019: -3 -1 -0 -0 -0 -30 474 2018: -7 -1 -1 -3 -2 -131 157
Mira Hørsta (S) 3 Plass 274 644
7 år M.BRUN HP v.Text Me* (CA) E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 30/12 - 09 / 4 2100 16,0a 86
e. Lindys Mirabella (S) v. Lindy's Crown (US) E. Rennesvik Klosterskogen Travbane 3 01/12 - 04 / 10 2500 17,8a 41
Sofie Tillerflaten /Hvam E. Rennesvik Färjestad 3 18/11 - 06 / 4 1640 13,6ag 29
E. Rennesvik Kim Pedersen (T) K. Pedersen Bjerke Travbane 4 31/10 - 07 / 6 2100 15,3a 191
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek K. Pedersen Drammen Travbane 3 22/10 - 07 / 12 2100 16,1a 77
4 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -13 000 2018: -16 -3 -4 -2 -4 -197 780
Lakeside Cassie 4 Plass 262 780
6 år BRUN HP v.Revenue* (S) K. Malmin Momarken Travbane 2 27/12 - 07 / 7 2140 15,7a 257
e. Sonja Brodda (S) v. Ganymede (FR) E. Tijunelis Bjerke Travbane - 28/11 - 08 / 5 2100 dg a 198
Stall Lakeside K. Malmin Bjerke Travbane 1 20/11 - 04 / 1 2100 15,2a 25
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Momarken Travbane 0 30/6 - 07 / 2 2140 15,9a 75
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 5 09/6 - 03 / 7 2100 15,6a 292
5 2019: -6 -2 -1 -2 -1 -181 000 2018: -11 -4 -4 -1 -1 -187 000
Amazing Case 5 Plass 379 000
5 år MØRKBR HP v.Donato Hanover* (US) F. Hamre Bjerke Travbane 3 15/12 - 05 / 3 2100 15,7a 91
e. Sweet Case v. Dream Vacation* (US) F. Hamre Momarken Travbane 2 04/12 - 05 / 2 2160 16,6 17
Jørn Olafsen-Roar Olafsen F. Hamre Bjerke Travbane 2 14/11 - 08 / 9 2100 15,6a 39
A. Akselsen Frode Hamre (T) F. Hamre Bjerke Travbane 2 07/11 - 05 / 1 2100 14,9a 16
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv L. Kolle Momarken Travbane 5 20/10 - 08 / 5 1640 12,9a 386
6 2019: -8 -3 -0 -1 -1 -55 500 2018: -15 -3 -3 -0 -5 -111 000
Lady Lara 6 Plass 255 500
5 år BRUN HP v.Viking Frecel V. Hop Jarlsberg Travbane 1 12/1 - 01 / 4 2100 15,8a 33
e. Lovely Lady v. Hr. Siem (DK) L. Kolle Bjerke Travbane 1 03/1 - 04 / 2 2100 16,0a 21
Janne Rahd /Sandefjord Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 16/12 - 01 / 6 2140 15,6a 115
V. Hop Lars M. Søvik (T) V. Hop Bjerke Travbane 2 06/12 - 03 / 2 1609 15,2a 28
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Momarken Travbane 5 30/10 - 06 / 6 1640 17,3a 71
7 2019: -8 -0 -1 -0 -0 -6 500 2018: -12 -0 -2 -2 -2 -35 000
Chipie d'Yvi* (FR) 7 Plass 253 793
7 år BRUN HP v.Overtrick F.R. (FR) G. Austevoll Biri Travbane 0 11/1 - 05 / 4 2100 16,8a 426
e. Pretty d'Yvi (FR) v. Dahir De Prelong* (FR) K. Malmin Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 06 / 1 2100 18,3a 256
Frankrike E. Høitomt Momarken Travbane 0 11/11 - 05 / 5 1640 15,5a 265
G. Austevoll Tom Forkerud (T) G. Austevoll Drammen Travbane 2 22/10 - 03 / 9 1700 15,1a 506
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl K. Johansen Drammen Travbane 5 18/10 - 04 / 5 1700 16,3a 77
8 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -6 000 2018: -24 -2 -4 -2 -6 -99 500
Extreme Hangover 8 Plass 198 500
6 år RØD HP v.Orlando Vici (FR) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 04/1 - 01 / 9 1609 13,8a 229
e. Eternal O. v. Dream Vacation* (US) M. Gundersen Momarken Travbane 0 27/12 - 07 / 9 2140 16,3a 374
Stall Rubin E.H. M. Gundersen Bjerke Travbane 6 15/12 - 07 / 6 2100 15,4a 151
M. Gundersen Sigbjørn Kolnes (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 1 06/12 - 04 / 1 1609 15,0a 17
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 02 / 3 1609 14,5a 69
9 2019: -8 -3 -2 -0 -3 -101 500 2018: -13 -0 -2 -1 -6 -39 991
Zandra Invalley 9 Plass 310 491
6 år SVART HP v.Quite Easy (US) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 1 04/1 - 01 / 1 1609 13,0a 73
e. Fachi (S) v. J.R. Broline* (US) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 5 23/12 - 05 / 1 2100 16,4a 285
Team Zandra M. Gundersen Färjestad 0 10/12 - 09 / 1 2140 16,0a 190
K. Kvasnes K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 2 25/11 - 02 / 9 1609 14,1a 321
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek D. Dalen Bjerke Travbane 3 20/11 - 04 / 4 2100 15,5a 88
10 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -8 -0 -2 -0 -4 -110 125
Fruska Am* (S) 10 Plass 246 368
4 år M.BRUN HP v.Gift Kronos* (IT) K. Lindberg Momarken Travbane 4 27/12 - 07 / 10 2140 15,8a 46
e. Deesse d'Inverne* (S) v. Korean* (FR) K. Lindberg Örebro 4 16/12 - 07 / 12 2160 16,3 154
Sverige K. Lindberg Solvalla 0 26/9 - 09 / 9 2140 br a 759
K. Lindberg K. Lindberg Solvalla 6 18/9 - 08 / 1 2140 14,8a 938
Svart,röd/vitt bröstb,vita ärmar; vit K. Lindberg Gävle 2 17/8 - 09 / 6 1640 13,5a 287