<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:55 V75-7
DD-2
DONNA VILTERS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 565.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-6-7 Plass : 3-6-7

1 2019: -5 -0 -0 -0 -3 -11 000 2018: -8 -0 -2 -0 -4 -32 000
Lustra Loke 2100 1 Plass 461 948
10 år SVART H v.Alm Viktor E. Høitomt Bjerke Travbane 6 02/1 - 06 / 10 1609 25,7a 136
e. Lannem Stjerna v. Braute E. Høitomt Biri Travbane 4 14/12 - 04 / 2 2100 29,5a 32
Horni AS-Hans Kristian Hoel E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 01/12 - 01 / 7 2100 30,4a 24
G. Gundersen Alf Stordal (T) E. Høitomt Biri Travbane 2 16/11 - 06 / 2 1600 24,8 158
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer E. Høitomt Momarken Travbane 0 11/11 - 06 / 12 2140 29,2ag 128
2 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -22 -4 -2 -2 -5 -130 000
Lome Gant 2 Plass 536 955
9 år BRUN V v.H.G. Balder K. Malmin Bjerke Travbane 2 26/12 - 06 / 7 2100 27,8a 94
e. Lome Lerka v. Spikeld J. Øveraasen Bjerke Travbane 6 12/12 - 04 / 12 2180 28,6 51
Lisbeth Follestad-Anders Taaje K. Malmin Bjerke Travbane - 05/12 - 08 / 12 2160 dg 244
K. Malmin Lisbeth Follestad J. Øveraasen Bjerke Travbane 4 21/11 - 03 / 14 2220 27,9 153
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Jarlsberg Travbane 1 26/10 - 05 / 7 2100 27,0a 94
3 2019: -7 -4 -1 -0 -0 -123 000 2018: -14 -3 -3 -2 -3 -130 000
Best Ruggen 3 Plass 515 000
7 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Bjerke Travbane 2 02/1 - 06 / 5 1609 25,3a 55
e. Best Bruna v. Spang Best O. Østre Biri Travbane - 21/12 - 04 / 7 2100 dg a 53
Team Ruggen Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 17/10 - 09 / 12 2160 dg 32
O. Østre Tore Martinsen O. Østre Jarlsberg Travbane 2 14/9 - 01 / 4 1609 23,5a 14
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Bjerke Travbane 1 05/9 - 06 / 1 2100 25,4a 51
4 2019: -11 -1 -2 -3 -1 -78 000 2018: -23 -5 -1 -3 -6 -207 500
Sprett Odin 4 Plass 545 500
9 år BRUN H v.Moe Odin H. Holm Bjerke Travbane - 02/1 - 06 / 6 1609 dg a 267
e. Spang Lenda v. Alm Svarten H. Holm Bjerke Travbane 5 26/12 - 06 / 10 2100 28,5a 411
Anne-Britt Johansen-Arve Johansen H. Holm Biri Travbane - 14/12 - 04 / 7 2100 dg a 87
E. Høitomt Ronny Larsen Skjellebekk H. Holm Biri Travbane 1 28/10 - 06 / 3 1609 26,1a 98
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 28/9 - 01 / 10 1609 dg ag 416
5 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -9 000 2018: -12 -1 -1 -1 -3 -41 500
Wrons Frigg 5 Plass 462 000
12 år MØRKBR V v.H.G. Balder R. Hop Bergen Travpark 2 03/1 - 08 / 5 1640 26,3 64
e. Frigg Rappa v. Friggbest V. Hop Bjerke Travbane 0 26/12 - 06 / 4 2100 28,8a 510
Stall Wrons Å. Tengsareid Biri Travbane 0 14/12 - 04 / 3 2100 30,0ag 138
Å. Tengsareid Vidar Olsen Å. Tengsareid Biri Travbane 0 28/10 - 06 / 6 1609 26,5a 74
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Biri Travbane 0 13/10 - 08 / 14 2120 27,8 364
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -5 -3 -0 -7 -200 360
Vollanfaks* (S) 6 Plass 414 139
8 år SVART V v.Järvsöfaks (S) P. Nilsen Bjerke Travbane 1 26/12 - 06 / 3 2100 27,5a 32
e. Vollanfrøkna* v. Elding P. Nilsen Örebro 1 07/12 - 08 / 8 2180 28,3 25
Sverige P. Nilsen Bjerke Travbane 0 21/11 - 08 / 12 2100 28,1ag 29
P. Nilsen P. Nilsen Momarken Travbane 2 11/11 - 06 / 5 2140 28,5ag 33
Blå, rött bröstband; blå P. Nilsen Bjerke Travbane 5 17/10 - 09 / 15 2160 26,9 52
7 2019: -8 -3 -2 -1 -1 -129 000 2018: -13 -3 -1 -2 -0 -317 200
Brenne Banker 7 Plass 578 200
5 år SVART H v.Moe Odin V. Hop Bjerke Travbane 1 02/1 - 06 / 7 1609 25,1a 45
e. Brenne Vinni v. Lome Elden Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 28/12 - 01 / 9 2100 27,5a 22
Stig Flaata /Tinn Austbygd A. Akselsen Bjerke Travbane - 15/12 - 10 / 2 2100 dg a 72
V. Hop Frode Hamre (T) A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 09 / 8 2100 30,1ag 59
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane - 10/11 - 08 / 8 2140 dg 85
8 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -10 -1 -0 -0 -1 -36 982
Faks Mollyn 8 Plass 463 763
10 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) E. Schem Bjerke Travbane 0 02/1 - 06 / 9 1609 26,0a 999
e. Maud Mollyn v. Lyngsvarten E. Schem Bjerke Travbane 0 26/12 - 06 / 9 2100 28,7a 507
Stall Rotnes E. Schem Årjäng 0 07/10 - 07 / 15 2160 26,6 999
P. Midtfjeld Espen A. Schem (T) E. Schem Bjerke Travbane 0 19/9 - 08 / 10 2100 27,1a 562
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek E. Schem Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 06 / 5 2100 27,0ag 207
9 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -1 -1 -3 -2 -78 384
M.H. Fantomet 9 Plass 459 475
8 år BRUN V v.Sterk Odd D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 28/12 - 01 / 4 2100 28,3a 99
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon D. Dalen Biri Travbane 3 14/12 - 04 / 6 2100 29,3a 253
Stall M.H. Fantomet D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 01 / 8 2100 32,0a 375
M. Sørvik H. Holm Biri Travbane 0 16/11 - 06 / 6 1600 28,0 190
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek M. Sørvik Biri Travbane 3 28/10 - 06 / 8 1609 26,3ag 255
10 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -14 500 2018: -19 -0 -1 -0 -6 -31 000
Kjappe Tinna 10 Plass 377 500
10 år SVART HP v.Engli Svarten H. Holm Biri Travbane 5 11/1 - 06 / 8 1609 26,6ag 253
e. Kjappe Troja v. Sjefen H. Holm Klosterskogen Travbane 5 05/1 - 05 / 13 2140 29,7 459
Kjetil Guriby Huuse-Heidi Grønvold L. Kolle Bjerke Travbane 4 26/12 - 06 / 6 2100 28,5a 886
H. Holm Kjetil Guriby Huuse H. Holm Bjerke Travbane 5 27/11 - 03 / 5 2100 31,0ag 72
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Klosterskogen Travbane 5 19/11 - 05 / 6 2120 28,0 441
11 2019: -8 -1 -1 -1 -5 -55 500 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Prins Philip 11 Plass 485 271
10 år HUSKBRUN V v.Briskeby Philip O. Østre Momarken Travbane 4 08/1 - 01 / 3 2160 28,8 181
e. Honsheina v. Atom Vinter O. Østre Jarlsberg Travbane 5 28/12 - 01 / 8 2100 28,1a 270
Svein Ødegård /Åmot O. Østre Biri Travbane 0 12/1 - 01 / 8 2120 31,6 45
D. Dalen Svein Ødegård O. Østre Bjerke Travbane - 20/12 - 04 / 11 2100 dg a 272
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Østre Jarlsberg Travbane 4 01/12 - 01 / 11 1609 25,6ag 94
12 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -22 -8 -4 -4 -2 -218 500
Lille Amare 12 Plass 483 700
7 år SVART V v.Åsajerven K. Kvasnes Biri Travbane 2 30/11 - 06 / 5 1620 29,2 45
e. Sunnmørsblesa v. Bokli Balder K. Kvasnes Biri Travbane 0 16/11 - 06 / 4 1600 30,8 g 88
Sølvi Eng /Follebu K. Kvasnes Momarken Travbane 3 04/11 - 03 / 3 1660 27,4 17
K. Kvasnes Susann Larsen K. Kvasnes Biri Travbane 1 13/10 - 02 / 5 1600 27,3 g 14
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 03/10 - 04 / 4 2100 26,7a 16