<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V75-5
KVALIFISERING TIL CHAMPION TEMPO-LØPET
KVALIFISERING TIL CHAMPION TEMPO-LØPET
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 205.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-2-6 Plass : 9-2-6

1 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -22 -3 -3 -6 -6 -129 859
Åsaoline 2100 1 Plass 163 794
6 år SVART HP v.Moe Odin H. Storås Momarken Travbane 5 08/1 - 04 / 2 2140 33,0 85
e. Åsajenta v. Järvsöfaks (S) H. Storås Drammen Travbane 6 22/12 - 07 / 12 2100 32,0a 135
Turid Helgemo /Disenå H. Storås Bjerke Travbane 1 05/12 - 05 / 8 2160 30,8 109
H. Storås H. Storås Biri Travbane 3 30/11 - 05 / 11 2100 36,6a 39
Lysblå m/sort og hvitt felt,hv ermring H. Storås Biri Travbane 0 16/11 - 01 / 3 2120 33,1 g 45
2 2019: -12 -1 -3 -3 -1 -85 000 2018: -20 -5 -2 -1 -3 -164 500
Thale 2 Plass 286 500
6 år SVART HP v.Bork Odin H. Holm Klosterskogen Travbane 5 05/1 - 01 / 2 2100 31,4ag 37
e. Tora Stjerna v. Spikeld H. Holm Drammen Travbane 7 22/12 - 03 / 5 2120 31,2 50
Torbjørn Smedsrud-Halvor Moshus H. Holm Biri Travbane 1 30/11 - 01 / 2 1609 33,1a 52
H. Holm Torbjørn Smedsrud H. Holm Bjerke Travbane 3 14/11 - 06 / 10 2160 29,4 g 104
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl O. Mikkelborg Biri Travbane - 28/10 - 04 / 3 2100 dg a 27
3 2019: -9 -0 -0 -0 -5 -17 000 2018: -8 -0 -1 -0 -4 -25 500
Lilletroll 3 Plass 143 899
9 år MØRKBR H v.Vinning Kos E. Høitomt Momarken Travbane 5 08/1 - 03 / 5 2180 32,1 45
e. Lille Trolla v. Lykke Gutten O. Østre Jarlsberg Travbane - 23/12 - 01 / 2 2100 dg 132
Terje Mellemsæther-Mette Kathrine Mellemsæther V. Hop Momarken Travbane 5 24/4 - 08 / 6 2240 31,2 g 43
C. Antonsen Terje Mellemsæther V. Hop Momarken Travbane - 10/4 - 06 / 7 2140 dg a 42
Blå m/gul hestesko & tre ermringer V. Hop Bjerke Travbane 6 28/3 - 05 / 15 2160 31,3 g 60
4 2019: -10 -0 -0 -0 -4 -15 000 2018: -17 -2 -1 -0 -4 -72 500
Gonagas Rebell 4 Plass 187 000
6 år SVART V v.Gonagas J. Hansen Jarlsberg Travbane - 12/1 - 02 / 3 2100 dg a 84
e. Skogli Flickan v. Elding J. Hansen Klosterskogen Travbane 4 05/1 - 01 / 3 2100 30,9a 91
May-Liss Moe /Barkåker J. Hansen Jarlsberg Travbane 5 20/12 - 03 / 4 2100 30,4ag 239
J. Hansen May-Liss Moe J. Hansen Bjerke Travbane 0 12/12 - 06 / 11 1609 28,2a 559
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Bjerke Travbane 0 05/12 - 04 / 7 2100 30,5a 232
5 2019: -10 -0 -1 -1 -4 -28 000 2018: -21 -1 -1 -0 -10 -62 500
Jo Blessen 5 Plass 191 500
6 år BRUN H v.Storm Jo G. Gundersen Bjerke Travbane 6 02/1 - 05 / 9 2100 30,5a 1099
e. Lesja Svarta v. Elding G. Gundersen Bjerke Travbane - 12/12 - 06 / 1 1609 dg a 260
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal G. Gundersen Biri Travbane 2 28/10 - 04 / 7 2100 30,5a 149
G. Gundersen Kjell Øyhaugen B. Steinseth Bjerke Travbane - 23/10 - 04 / 3 2100 dg a 77
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer B. Steinseth Bjerke Travbane 0 15/10 - 01 / 5 2100 30,4ag 290
6 2019: -5 -0 -0 -3 -0 -22 000 2018: -15 -2 -3 -2 -5 -126 486
Haugestad Arne 6 Plass 218 600
5 år BRUN V v.Spikeld L. Trudvang Bjerke Travbane 2 31/12 - 01 / 12 1609 29,3a 70
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten D. Dalen Drammen Travbane 1 22/12 - 07 / 11 2100 31,4a 166
Kristine Narvestad /Hemnes D. Dalen Bjerke Travbane 1 06/12 - 05 / 10 1609 29,4a 177
D. Dalen Kristine Narvestad L. Trudvang Färjestad 2 26/11 - 11 / 8 2160 30,6 206
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek L. Trudvang Momarken Travbane 4 11/11 - 04 / 9 2160 30,7 317
7 2019: -6 -0 -0 -1 -3 -26 000 2018: -16 -0 -3 -4 -5 -66 500
Nito Faxa 7 Plass 201 000
7 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) D. Dalen Bjerke Travbane 4 02/1 - 05 / 1 2100 29,9a 231
e. Finmi v. Moe Odin D. Dalen Drammen Travbane 0 22/12 - 03 / 7 2120 31,3 394
Monica Aurbekkholen /Kirkenær D. Dalen Bjerke Travbane 5 05/12 - 04 / 9 2100 29,9a 203
H. Eggen Monica Aurbekkholen D. Dalen Biri Travbane 5 28/10 - 04 / 4 2100 30,9a 56
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek S. Ruud Drammen Travbane 2 22/9 - 02 / 6 2100 30,0a 74
8 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -3 -2 -2 -6 -105 000
Vetla Vinna 8 Plass 187 000
9 år MØRKBR HP v.Lome Elden A. Røren Drammen Travbane 0 26/11 - 06 / 5 1700 29,2ag 29
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Jarlsberg Travbane 0 26/10 - 02 / 6 2100 31,7a 42
Arnt-Sverre Røren-Trude Røren A. Røren Biri Travbane 1 19/10 - 02 / 5 1609 26,7a 66
A. Røren A. Røren Jarlsberg Travbane 4 12/10 - 03 / 2 2100 28,3 142
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Drammen Travbane 1 22/9 - 02 / 5 2100 29,9a 15
9 2019: -8 -2 -4 -1 -0 -110 000 2018: -15 -3 -2 -2 -5 -99 500
Dæmro Kjempen 9 Plass 291 500
6 år MØRKBR V v.Odins Kjempe E. Høitomt Bjerke Travbane 2 02/1 - 05 / 3 2100 28,3a 41
e. Hellin Faxa v. Bokli Eld E. Høitomt Biri Travbane 3 21/12 - 01 / 7 2120 30,8 15
Stig Bye-Hanne Bye E. Høitomt Bjerke Travbane 1 28/11 - 07 / 10 2100 28,1a 87
E. Høitomt Stig Bye E. Høitomt Biri Travbane 2 09/11 - 06 / 5 2100 29,7ag 45
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Johansen Bjerke Travbane 0 15/10 - 01 / 3 2100 30,3ag 111
10 2019: -7 -2 -0 -0 -4 -72 781 2018: -14 -0 -2 -4 -6 -71 073
Adelinn 10 Plass 256 632
6 år BRUN HP v.Voje Faks L. Trudvang Bjerke Travbane 3 30/12 - 04 / 4 2100 29,2a 491
e. Skøilinn v. Skøiar L. Trudvang Bjerke Travbane 0 19/12 - 09 / 4 1609 28,9a 384
Leif Erik Kleivbakk /Bodø L. Trudvang Bjerke Travbane 6 15/10 - 01 / 8 2100 30,0a 368
L. Trudvang Tim Fiskerud L. Trudvang Momarken Travbane 0 02/10 - 04 / 4 1640 31,1a 218
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek L. Trudvang Biri Travbane 5 11/5 - 03 / 2 2100 31,5a 195
11 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -21 -2 -0 -1 -9 -80 000
Magnums Mocca 11 Plass 181 500
9 år MØRKBR HP v.Krageboen M. Øyo Bjerke Travbane 5 12/12 - 06 / 5 1609 28,1a 283
e. Trø Vesla v. Spikeld M. Øyo Bjerke Travbane - 05/12 - 04 / 3 2100 dg a 398
Inge Brusletto /Geilo G. Austevoll Bjerke Travbane 0 14/11 - 06 / 8 2160 30,1 408
G. Austevoll Inge Brusletto O. Østre Biri Travbane 0 28/10 - 04 / 9 2100 31,5ag 147
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl M. Øyo Biri Travbane 4 19/10 - 02 / 7 1609 28,3a 582