<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V75-3
SØLVSTJERNAS LØP
GRUNNLAGSFORDEL HOPPER SAMT 4-ÅRIGE
Kaldblods 2140 m. Voltestart.
For 5-15-årige høyest 65.000 kr. Også for 3-15-årige hopper høyest 80.000 kr. Også for 4-årige høyest 80.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-1-5 Plass : 4-1-5

1 2019: -9 -2 -2 -0 -3 -57 500 2018: -18 -0 -1 -0 -9 -32 545
Maxey Melanin 2140 1 Plass 102 045
5 år RØD H v.Stiv Kuling J. Hansen Jarlsberg Travbane 4 04/1 - 04 / 7 2120 33,9 40
e. Springtina v. Alm Rigel J. Hansen Momarken Travbane - 27/12 - 04 / 5 2140 dg 241
Randi Merete Wahl /Hof J. Hansen Klosterskogen Travbane 2 09/12 - 04 / 10 2100 33,7ag 107
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) R. Hansen Klosterskogen Travbane 4 19/11 - 02 / 6 2100 33,8ag 53
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek R. Hansen Klosterskogen Travbane 4 08/11 - 02 / 5 2100 31,9ag 312
2 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -5 474 2018: -6 -2 -0 -2 -2 -38 000
Granli Scott 2 Plass 43 474
5 år BORKET V v.Tangen Scott K. Brenden Bjerke Travbane 3 26/12 - 03 / 6 2160 34,7 g 94
e. Krylling Sylfiden v. Lome Elden K. Brenden Biri Travbane 1 14/12 - 03 / 7 2120 35,2 58
Finn Gjems /Granli K. Brenden Biri Travbane 3 23/11 - 08 / 2 2100 35,5 206
K. Brenden Finn Gjems K. Brenden Biri Travbane 1 09/11 - 09 / 4 2100 37,0 92
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Momarken Travbane 7 30/10 - 08 / 6 2140 38,6 278
3 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -948 2018: -12 -0 -2 -0 -1 -27 142
Stålvilma* (S) 3 Plass 78 786
7 år BRUN HP v.Særpefanten U. Axelson Färjestad 0 07/1 - 03 / 5 2140 32,3 164
e. Eira* (S) v. Spang Best U. Axelson Momarken Travbane 2 27/12 - 01 / 10 2180 32,8 79
Sverige U. Axelson Färjestad - 03/12 - 08 / 7 2160 dg g 233
U. Axelson Therese Andersson U. Axelson Färjestad 0 26/11 - 06 / 2 2140 30,4 684
grønn med hvitt sk.stk og seler,ermbin U. Axelson Momarken Travbane 0 11/11 - 02 / 11 1660 br g 165
4 2019: -4 -2 -0 -0 -1 -41 500 2018: -12 -2 -3 -3 -3 -64 000
Vår Bajas 4 Plass 105 500
5 år SVART H v.Moe Svarten E. Høitomt Biri Travbane 1 21/12 - 03 / 14 2120 31,6 45
e. Vårlill v. Elding E. Høitomt Biri Travbane 2 14/12 - 08 / 7 2100 34,3ag 69
Bent Olav Wigdal /Vikersund P. Sem Drammen Travbane 2 04/12 - 04 / 10 2100 33,0a 239
E. Høitomt Bent Olav Wigdal E. Høitomt Biri Travbane 1 30/11 - 08 / 11 2140 38,5 g 105
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 0 21/11 - 01 / 7 2160 br g 114
5 2019: -5 -0 -1 -2 -1 -30 000 2018: -6 -1 -2 -0 -2 -38 500
Linntilla 5 Plass 68 500
7 år BORKET HP v.Mediaas Odin V. Hop Bjerke Travbane 2 09/1 - 04 / 2 2140 32,9 70
e. Moshus Linn v. Slogum Bjørn V. Hop Bjerke Travbane 1 30/12 - 02 / 8 2160 34,3 64
Christine Masser-Thomas Enhuus D. Dalen Jarlsberg Travbane 4 23/12 - 08 / 8 2120 35,3 g 51
V. Hop Christine E. Masser D. Dalen Jarlsberg Travbane 6 07/12 - 03 / 7 2120 35,1 g 47
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 2 21/11 - 01 / 1 2140 32,8 149
6 2019: -12 -1 -2 -1 -6 -56 000 2018: -16 -0 -0 -6 -6 -44 000
Bare Christina 6 Plass 110 500
5 år BRUN HP v.Alsaker Piril Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 04/1 - 08 / 5 2100 32,4a 65
e. Kos Rappa v. Kos Knekten Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 28/12 - 04 / 3 1609 30,4a 265
Arthur Bø /Bø I Telemark Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 09/12 - 04 / 4 2100 33,7a 177
Å. Tengsareid Arthur Bø (T) Å. Tengsareid Drammen Travbane 7 04/12 - 04 / 2 2100 33,8a 56
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 03 / 12 2100 31,9a 284
7 2019: -2 -1 -0 -0 -0 -14 000 2018: -11 -1 -0 -1 -4 -33 000
Borkflya 7 Plass 74 500
8 år BRUN HP v.Bork Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 30/12 - 01 / 11 2160 33,0 46
e. Eldhusflya v. Elding Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 25/11 - 03 / 8 2120 31,6 g 98
Aina Skar-Geir Aga G. Austevoll Drammen Travbane - 06/9 - 02 / 1 1700 dg a 93
G. Austevoll Aina Skar G. Aga Drammen Travbane 0 16/8 - 02 / 3 2100 34,2ag 115
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Aga Bjerke Travbane 0 01/8 - 02 / 3 2140 32,1 448
8 2019: -7 -1 -0 -1 -3 -32 500 2018: -5 -1 -0 -0 -3 -21 000
Malala 8 Plass 67 500
6 år BRUN HP v.Moe Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 3 09/1 - 03 / 5 2140 32,6 g 40
e. Stri v. Rappfot M. Gundersen Drammen Travbane - 21/6 - 02 / 5 2100 dg a 47
Morten Antonsen-Aksel Lund-Antonsen G. Austevoll Bjerke Travbane 5 16/5 - 01 / 12 2160 32,1 g 211
G. Gundersen Morten Antonsen (T) G. Austevoll Biri Travbane 5 11/5 - 04 / 9 2120 36,0 g 32
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Austevoll Biri Travbane 1 20/4 - 09 / 3 2100 31,5 63