<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:00 V65-6
V5-4
DD-2
SØRLANDSHESTEN LØPET
DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG
Varmblods 2140 m. Autostart.
For 3-12-årige 27.001 - 175.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-10-7 Plass : 3-10-7

1 2019: -7 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -9 -0 -0 -0 -1 -3 000
Ranja Hill 2140 1 Plass 107 462
9 år RØDBRUN HP v.Gidde Palema* (S) J. Eriksen Klosterskogen Travbane 0 09/12 - 06 / 3 2100 21,6 g 488
e. Cornelia Hill v. Freezing Cold* (US) M. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 01 / 6 2100 18,1a 664
Tonje Aanonsen-Ida Aanonsen K. Handeland Sørlandets Travpark 0 12/8 - 04 / 1 2140 19,3a 375
J. Eriksen Glenn Aanonsen J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 14/6 - 01 / 4 2140 20,7a 1584
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek A. Berås Sørlandets Travpark 0 03/6 - 05 / 6 2140 18,5a 710
2 2019: -13 -0 -1 -1 -7 -38 000 2018: -17 -0 -0 -2 -10 -45 500
Julia Early 2 Plass 136 500
7 år BRUN HP v.Juliano Star* (FR) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 16/12 - 06 / 9 2140 19,4a 538
e. Actresse v. S.J.'s Photo* (US) P. Kals Sørlandets Travpark 0 02/12 - 04 / 8 2160 17,3 g 328
Ole Fr. Nodeland /Søgne V. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 18/11 - 02 / 11 2140 18,1a 351
O. Østre Ole Fr. Nodeland A. Berås Sørlandets Travpark 0 03/11 - 05 / 6 2140 18,1a 1298
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame M. Berås Sørlandets Travpark 5 21/10 - 05 / 5 1609 16,0a 491
3 2019: -9 -2 -0 -0 -4 -49 000 2018: -18 -1 -4 -4 -4 -75 238
Grace Yoga (S) 3 Plass 170 756
6 år M.BRUN HP v.Judge Joe* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 30/12 - 07 / 11 2100 16,6a 233
e. Provence (US) v. Self Possessed* (US) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 16/12 - 06 / 11 2140 16,7a 114
Thomas Edh /Eidfjord Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 02/12 - 04 / 5 2160 16,4 245
P. Kals Kari Anne Knutsen (T) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 03/11 - 01 / 8 2140 17,0 714
Gull M/rødt sidefelt og ermer. O. Østre Momarken Travbane 0 20/10 - 03 / 3 4140 br 411
4 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -14 -0 -0 -1 -6 -22 438
Black Symphonic 4 Plass 131 438
7 år SVART HP v.Symphonic Hanover (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 09/12 - 06 / 2 2100 20,8 189
e. Surgy's Copine v. Copiad* (S) P. Rønningen Drammen Travbane 0 22/9 - 05 / 3 2100 18,7a 876
Pål Rønningen-Tina Marie L. Rønningen P. Rønningen Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 03 / 3 2100 16,8a 680
L. Kolle Tina Marie L. Rønningen (A) K. Johansen Kongsvinger Travbane 0 04/7 - 05 / 8 1600 17,0ag 281
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl P. Rønningen Bjerke Travbane 0 20/6 - 03 / 6 2100 16,9a 699
5 2019: -4 -0 -1 -0 -3 -17 000 2018: -14 -1 -1 -2 -5 -49 000
N.Y. Play My Ace 5 Plass 145 000
5 år BRUN HP v.Pine Chip* (US) O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 5 05/1 - 02 / 4 1700 17,9a 131
e. Etincelle (IT) v. Defi D'aunou* (FR) V. Tjomsland Forus Travbane 5 08/12 - 04 / 3 2040 17,4 528
Jan Erik Isaksen-Trine Isaksen V. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 02/12 - 04 / 11 2160 16,7 208
V. Tjomsland Jan Erik Isaksen V. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 18/11 - 05 / 6 2140 17,1a 149
Mørkeblå m/reklame. E. Nedrebø Forus Travbane 3 01/11 - 04 / 9 2040 17,2a 64
6 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -11 500 2018: -7 -0 -0 -1 -1 -10 000
Egon Lobell (NL) 6 Plass 149 174
8 år BRUN V v.Goetmals Wood* (FR) P. Kals Forus Travbane 0 27/11 - 02 / 10 2040 16,6a 144
e. Lightning Prayer (US) v. Like A Prayer* (US) G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 18/11 - 05 / 8 2140 17,4a 489
Kari Anne Knutsen-Geir Stamnes S. Wassberg Forus Travbane 3 16/10 - 07 / 6 2570 18,4 215
G. Mikkelsen Kari Anne Knutsen (T) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 6 22/9 - 07 / 8 2140 17,0a 356
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 11/9 - 04 / 8 2140 17,1a 254
7 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -13 -2 -0 -2 -4 -69 000
Nu Love S.S. 7 Plass 172 000
5 år BRUN V v.Nu Pagadi* (DE) G. Tollefsen Forus Travbane 3 25/12 - 05 / 1 2550 18,6 278
e. Vilja Håleryd (S) v. Super Arnie* (US) D. Dalen Forus Travbane 6 08/12 - 09 / 3 2990 18,6 401
Alf Torfinn Skeie-Jonny Kongevold A. Skeie Sørlandets Travpark 5 18/11 - 06 / 1 2140 17,4a 155
E. Høitomt Jenny Thygesen (T) E. Høitomt Momarken Travbane - 20/10 - 05 / 12 2140 dg a 152
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 22/9 - 07 / 12 2140 16,3a 20
8 2019: -8 -1 -2 -0 -2 -36 000 2018: -23 -2 -0 -4 -8 -82 000
Odd Supergirl 8 Plass 207 000
6 år LYSBRUN HP v.Thai Tanic A. Akselsen Drammen Travbane 0 13/12 - 05 / 11 2100 17,8a 415
e. Writing Girl v. Capital Idea* (US) A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 02/12 - 03 / 5 1609 16,1a 58
Stall Odd Team A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 10/11 - 09 / 9 2100 16,0a 133
A. Akselsen Odd Paulsen E. Lindkvist Jarlsberg Travbane 1 02/11 - 07 / 4 2100 17,6a 49
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Momarken Travbane 0 20/10 - 05 / 9 2140 15,4a 1353
9 2019: -10 -3 -1 -2 -2 -71 000 2018: -4 -0 -1 -0 -1 -10 000
Guccio Fortuna (DE) 9 Plass 228 219
6 år BRUN V v.Muscles Yankee* (US) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 21/7 - 10 / 12 2660 15,7 346
e. She's a Flirt (US) v. Like A Prayer* (US) L. Kolle Jarlsberg Travbane - 08/7 - 05 / 5 3100 dg 191
Tor Gunnar Johnsen /Tiller M. Minopoli jr. Bjerke Travbane 10 27/6 - 07 / 2 1609 17,9ag 21
Ø. Tjomsland L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 11/6 - 03 / 8 2100 14,9a 30
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 03/6 - 20 / 1 2140 17,7 P
10 2019: -7 -1 -2 -0 -1 -53 000 2018: -16 -1 -1 -4 -7 -67 144
Albarella Rags 10 Plass 219 644
5 år BRUN HP v.Juliano Rags Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 18/11 - 05 / 12 2140 17,0a 272
e. Futurity Yankee (S) v. Smokin Yankee (US) Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 30/10 - 03 / 8 2100 17,3a 87
Sandra Margrethe Homme-Linn-Kristine Homme L. Kolle Sørlandets Travpark 3 21/10 - 05 / 6 1609 14,9a 672
Å. Tengsareid Sandra Margrethe Homme P. Buer Sørlandets Travpark 0 22/9 - 06 / 1 2140 16,3a 306
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 29/8 - 06 / 2 2100 16,1a 658