<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V65-3
V5-1
VINNERBONGEN LØPET

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 67.001 kr.
For 3-15-årige høyest 110.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-2-3 Plass : 6-2-3

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -5 -1 -1 -0 -93 000
Valle Gulla 2160 1 Plass 110 000
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) D. Dalen Biri Travbane 0 13/10 - 06 / 5 2100 31,2 g 91
e. Gode Tider v. Elding D. Dalen Bjerke Travbane 2 19/9 - 05 / 14 2160 28,8 34
Lill-Ann Berg-Henning Æsøy D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 16/7 - 04 / 2 1700 27,9a 12
L. Kolle Lill-Ann Berg D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 25/6 - 08 / 3 2100 30,5a 16
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 30/3 - 03 / 3 2100 30,7 14
2 2019: -6 -1 -1 -0 -3 -30 000 2018: -10 -1 -2 -3 -0 -45 000
Aarbakks Evelyn 2 Plass 114 000
6 år BRUN HP v.Rapp Best T. Solberg Jarlsberg Travbane 6 04/1 - 08 / 9 2100 32,7a 146
e. Fjære Besta v. Spiktoto T. Solberg Jarlsberg Travbane - 23/12 - 03 / 8 1609 dg a 77
Anniken Mastereid-Rasmus Gisholt T. Solberg Drammen Travbane 3 26/11 - 05 / 1 1700 31,3a 227
O. Østre Anniken Mastereid O. Østre Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 02 / 7 1700 br a 248
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 0 31/5 - 04 / 6 1700 29,6ag 423
3 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -16 -1 -1 -5 -3 -60 000
Nord Skade 3 Plass 87 000
6 år SVART HP v.Briskeby Philip T. Solberg Bjerke Travbane 0 12/12 - 05 / 3 2100 br ag 219
e. Frøy Perla v. Krembest E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 06/10 - 01 / 4 2140 30,7 rg 242
Ketil R. Solvang-Maria Markussen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 24/9 - 06 / 4 1700 29,5a 45
E. Høitomt Ketil R. Solvang E. Høitomt Bjerke Travbane 3 05/9 - 02 / 12 2160 30,9 133
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 22/8 - 05 / 6 2120 31,3 28
4 2019: -4 -1 -1 -0 -0 -23 000 2018: -11 -0 -0 -0 -3 -9 000
Nygårds Viking 4 Plass 104 000
10 år BRUN V v.Alm Viktor E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 28/12 - 04 / 2 1609 dg a 118
e. Gam Seira v. Hvatt Djerven Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 16/12 - 04 / 9 2180 31,9 335
Dag Nilsen /Vennesla Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 02/12 - 06 / 7 2140 33,9a 161
H. Tharaldsen Dag Nilsen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 06/10 - 01 / 9 2160 32,9 g 984
rød m/grønne ermer + reklame Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 6 10/9 - 03 / 5 1609 30,0a 608
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -1 -3 -4 -34 500
Kaptein Sabeltann 5 Plass 99 000
10 år BRUN V v.Lome Kongen V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 16/12 - 04 / 10 2180 32,2 g 185
e. Troll Rigela v. Frigg Mollyn Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark - 02/12 - 06 / 9 2140 dg a 163
Nathalie Jåsund Pedersen /Brennåsen P. Kals Sørlandets Travpark 5 22/9 - 03 / 4 1609 28,8a 365
V. Tjomsland Øystein Tjomsland (T) P. Kals Sørlandets Travpark 0 11/9 - 06 / 6 2140 31,1 83
Mørkeblå m/reklame. P. Kals Sørlandets Travpark 2 29/7 - 04 / 4 2140 29,1a 610
6 2019: -5 -2 -0 -0 -2 -37 000 2018: -12 -3 -2 -0 -4 -98 000
Valle Hugo 6 Plass 135 000
4 år MØRKBR H v.Tekno Odin V. Tjomsland Forus Travbane 2 08/12 - 07 / 4 2040 31,3 74
e. Valle Eldi v. Elding P. Kals Klosterskogen Travbane 5 01/12 - 03 / 7 2120 31,9 g 292
Helge Gunnar Søberg /Rendalen V. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 18/11 - 08 / 2 2160 30,0 66
Ø. Tjomsland V. Hop Jarlsberg Travbane 0 10/11 - 02 / 3 2100 31,0 168
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. V. Tjomsland Bjerke Travbane 0 24/10 - 04 / 8 2140 32,0 g 85
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -2 -1 -2 -3 -66 500
Ruskeli Svarta 7 Plass 83 500
7 år SVART HP v.Norheim Faksen D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 23/12 - 03 / 5 1609 30,3a 19
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) D. Dalen Forus Travbane - 08/12 - 01 / 9 2080 dg 34
Anne Catrine Kleveland /Finsland K. Malmin Bjerke Travbane - 14/11 - 06 / 7 2140 dg 103
T. Sør-Reime Anne Catrine Kleveland (B) K. Malmin Sørlandets Travpark 3 03/11 - 04 / 1 2140 29,6 58
Svart m/hvit sk.stk., blå stolper, rek T. Sør-Reime Forus Travbane 2 16/10 - 06 / 2 2040 31,3 g 61