<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:15 V5-5
SKOIES LØPET

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 12.001 kr., 40 m. ved 22.001 kr.
For 3-15-årige høyest 44.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-7-2 Plass : 6-7-2

1 2019: -7 -2 -2 -1 -0 -44 000 2018: -2 -0 -1 -0 -0 -6 000
Etne Spretten 2140 1 Plass 50 000
5 år MØRKBR V v.Bork Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark - 16/12 - 04 / 3 2140 dg 16
e. Kleppe Åse v. Alm Viktor Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 02/12 - 08 / 1 2140 32,5 28
Svein Kåre Kaldheim /Etne Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 21/10 - 20 / 3 2160 39,2 P
Ø. Tjomsland
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl.
2 2019: -2 -0 -0 -2 -0 -8 000 2018: -3 -0 -0 -0 -3 -15 000
Eld Brando 2160 1 Plass 23 000
4 år SVART H v.Lome Elden A. Berås Forus Travbane 8 07/8 - 05 / 2 2040 34,3 g 791
e. Nygård Helga v. Spang Best A. Berås Forus Travbane 6 05/6 - 07 / 8 2060 33,6 4682
Sofie Abusdal /Tveit A. Berås Bjerke Travbane 8 09/5 - 09 / 6 2140 35,5 827
A. Berås A. Berås Sørlandets Travpark P 15/4 - 20 / 6 2160 36,9 P
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Sørlandets Travpark - 08/4 - 20 / 9 2160 dv N
3 2019: -4 -0 -0 -1 -3 -11 000 2018: -12 -0 -2 -2 -8 -43 000
Gompen Gullet 2180 1 Plass 54 000
6 år LYSBRUN V v.Mørtvedt Jerkeld A. Frønes Klosterskogen Travbane 3 19/11 - 02 / 9 2100 33,7ar 60
e. Rise Bruna v. Troll Kos A. Frønes Jarlsberg Travbane 4 02/11 - 03 / 5 2100 33,8a 42
Elin Gumpen /Nodeland A. Frønes Jarlsberg Travbane 2 14/9 - 07 / 9 2100 33,1a 39
A. Frønes Elin Gumpen A. Frønes Klosterskogen Travbane 5 22/8 - 03 / 11 2120 33,9 g 634
Mørkblå m/burg. ermer, reklame P. Kals Sørlandets Travpark 5 29/7 - 08 / 7 2160 33,8 g 269
4 2019: -7 -0 -0 -1 -4 -15 000 2018: -13 -0 -0 -3 -3 -22 000
Eiklands Faks 2 Plass 55 000
6 år BRUN V v.Voje Faks J. Undem Drammen Travbane - 18/10 - 02 / 5 2100 dg a 43
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn J. Undem Klosterskogen Travbane - 01/10 - 02 / 4 2100 dg a 793
Ingar Reinskås-Reidun Østenå L. Kolle Drammen Travbane 0 06/9 - 03 / 8 2100 32,7a 52
J. Undem J. Undem Jarlsberg Travbane 3 13/8 - 03 / 9 2100 31,1a 278
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 3 26/7 - 05 / 10 1700 30,4a 759
5 2019: -7 -0 -0 -0 -5 -16 000 2018: -9 -1 -2 -1 -3 -38 000
Madde 3 Plass 54 000
4 år SVART HP v.Moe Svarten T. Solberg Bjerke Travbane 3 30/12 - 02 / 7 2160 34,9 45
e. Spik Tassa v. Spikeld T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 23/12 - 08 / 10 2120 34,5 82
Øystein Simonsen /Skien T. Solberg Jarlsberg Travbane - 07/12 - 03 / 11 2120 dg 178
L. Kolle Øystein Simonsen T. Solberg Drammen Travbane 5 26/11 - 09 / 9 2120 34,8 64
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 19/11 - 07 / 11 2120 34,9 g 99
6 2019: -3 -1 -1 -0 -1 -23 000 2018: -4 -3 -1 -0 -0 -42 000
Stjerne Kos 4 Plass 65 000
5 år MØRKBR V v.Troll Kos D. Dalen Bjerke Travbane 1 21/11 - 01 / 8 2160 31,6 50
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 26/10 - 04 / 7 2100 34,0 13
Cay Normann Hovstad /Grendi E. Høitomt Forus Travbane 2 04/9 - 01 / 6 2060 32,2 33
E. Høitomt Cay Normann Hovstad D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 05/8 - 08 / 8 2100 34,8 g 24
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Berås Sørlandets Travpark P 11/7 - 20 / 4 2160 35,0 P
7 2019: -7 -0 -3 -1 -1 -30 000 2018: -14 -1 -1 -0 -5 -30 000
Karl Gustav Ø.K. 5 Plass 60 000
5 år SVART V v.Tomdin Ø.K. G. Mikkelsen Forus Travbane 5 06/1 - 08 / 7 2080 33,2 g 109
e. Spødå Ø.K. v. Spikeld G. Mikkelsen Forus Travbane 0 08/12 - 01 / 5 2060 33,3 g 266
Stall Brit Elin - Emil - Gunnar G. Mikkelsen Forus Travbane 1 23/10 - 02 / 4 2040 34,8 g 183
G. Mikkelsen Brit Elin Oftedal (B) G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 5 21/10 - 08 / 9 2160 36,2 g 240
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Mikkelsen Forus Travbane 7 25/9 - 02 / 6 2040 35,1 g 377