<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:50 V75-6
DD-1
V4-3
FELLESKJØPETS ELITEN (SPORTRAPP / GRUNNLAG)
ELITEN - SPORTRAPP / GRUNNLAG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige minst 300.001 kr.
Premier: 70.000-35.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-7-11 Plass : 6-7-11

1 2019: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -1 -0 -0 -6 -34 500
H.M. You Can Choose 2100 1 Plass 303 500
7 år BRUN HP v.Staro Showbiz (S) G. Nordbotten Bjerke Travbane 0 03/1 - 07 / 8 2100 17,7a 536
e. Taxi Genova v. Super News (US) G. Nordbotten Drammen Travbane 6 22/12 - 08 / 2 2100 17,2a 1345
Geir Nordbotten /Stokke G. Nordbotten Biri Travbane 5 30/11 - 02 / 5 2100 23,4a 351
G. Nordbotten G. Nordbotten Klosterskogen Travbane 0 25/10 - 05 / 1 2100 18,2a 738
mørkegrønn m/blått sk.stk, hvit hest G. Nordbotten Jarlsberg Travbane 5 21/9 - 06 / 6 1609 17,3a 374
2 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -28 -0 -2 -2 -12 -74 000
Lord Bexley 2 Plass 397 750
12 år SVART V v.Super Nick (US) M. Berdalen Bjerke Travbane - 26/12 - 07 / 5 1609 dg a 365
e. Jato Frazer (US) v. Speedy Crown (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 02 / 10 1700 17,6a 266
Lise Therese Halvorsen /Seljord M. Berdalen Jarlsberg Travbane 3 25/11 - 05 / 1 2100 13,9a 706
M. Berdalen Lise Therese Halvorsen I. Lamvik Klosterskogen Travbane 5 19/11 - 01 / 6 2100 18,7a 230
Sort m/hvitt felt+ermri.orange søm+rek M. Berdalen Jarlsberg Travbane 6 02/11 - 06 / 3 2100 16,8a 906
3 2019: -7 -0 -1 -1 -3 -60 000 2018: -18 -3 -4 -2 -4 -184 605
Royaldoodle (S) 3 Plass 488 840
8 år BRUN V v.Angus Hall* (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 05/1 - 08 / 5 2520 19,4 g 42
e. Elizabeth Hanover (US) v. Super Bowl (US) L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 23/12 - 06 / 2 1609 14,1a 25
Roar Brunsell-Lars Christian Larsen L. Kolle Leangen Travbane 3 24/11 - 04 / 8 3160 18,1 132
G. Austevoll Roar Brunsell R. Bergh Halmstad 0 22/10 - 06 / 1 2140 16,0 29
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl P. Søvik Åby 2 06/10 - 09 / 1 2140 14,4a 21
4 2019: -8 -1 -0 -3 -1 -82 000 2018: -18 -6 -2 -2 -5 -465 500
Annie's Boy 4 Plass 673 500
7 år MØRKBR H v.Make It Happen (US) E. Høitomt Momarken Travbane 6 27/12 - 08 / 2 2140 14,9a 79
e. Awesome Annie v. Super Arnie* (US) E. Høitomt Forus Travbane 3 08/12 - 09 / 14 3030 17,1 54
Tor Olaf Halle-Jan Roar Kristiansen E. Høitomt Leangen Travbane 5 24/11 - 09 / 7 2140 16,7a 41
V. Hop Tor Olaf Halle (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 31/10 - 04 / 2 2100 dg a 17
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Momarken Travbane 1 20/10 - 03 / 7 4180 17,2 30
5 2019: -5 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -13 -0 -0 -0 -5 -118 966
Clementine F.F. 5 Plass 638 466
6 år RØD HP v.Revenue* (S) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 10/11 - 06 / 3 2609 15,2a 373
e. Carpe Annynova (DE) v. S.J.'s Photo* (US) O. Goop Färjestad 0 27/10 - 04 / 10 2140 15,7a 208
Eline Furuseth /Sandefjord B. Goop Färjestad 0 15/10 - 09 / 10 2160 22,3 g 110
O. Østre Petter Glittum (T) O. Goop Bjerke Travbane 5 19/9 - 07 / 6 1609 13,2a 58
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Goop Färjestad 5 20/8 - 08 / 6 2160 15,0 79
6 2019: -5 -3 -0 -0 -0 -190 474 2018: -6 -2 -2 -1 -1 -216 118
Madelen L.T.C. 6 Plass 1 263 187
6 år SVART HP v.Thai Tanic E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 11/7 - 02 / 3 2140 13,4a 16
e. Thai Chillena v. Giant Chill* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 10/6 - 08 / 2 1609 10,4a 28
Stall Madelen E. Høitomt Bjerke Travbane 1 30/5 - 07 / 10 2100 12,4a 22
E. Høitomt Malene Berdalen (T) E. Høitomt Årjäng 1 20/5 - 10 / 4 2140 12,7a 30
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Åby 5 28/4 - 02 / 12 1640 11,7a 211
7 2019: -3 -0 -1 -0 -2 -45 000 2018: -7 -0 -0 -0 -3 -11 500
Denise F. Boko (NL) 7 Plass 1 655 255
9 år BRUN HP v.Love You* (FR) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 30/12 - 10 / 5 2100 14,8ag 502
e. Temple Boko (US) v. Garland Lobell (US) T. Solberg Bjerke Travbane 7 12/12 - 08 / 10 2160 15,1 94
Rolf Mangelrød /Larvik T. Solberg Bjerke Travbane 4 21/11 - 06 / 1 2100 14,7a 177
T. Solberg Rolf Mangelrød E. Rennesvik Sørlandets Travpark - 03/11 - 03 / 5 2160 dg 209
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 22/4 - 06 / 7 2100 16,1ag 81
8 2019: -8 -0 -0 -1 -5 -26 981 2018: -25 -2 -1 -8 -11 -221 303
Quantanamera* (S) 8 Plass 1 751 410
10 år M.BRUN HP v.From Above* (S) E. Bergløf Färjestad 3 10/12 - 08 / 9 2180 15,5 252
e. Try Out (S) v. Piggvar (US) E. Bergløf Axevalla 3 06/12 - 04 / 3 2140 15,7a 122
Sverige E. Bergløf Örebro 7 25/11 - 05 / 3 2609 15,4a 324
E. Bergløf E. Bergløf Eskilstuna 0 11/11 - 05 / 8 2140 13,2a 752
Hvit m regnbuefarget sk stk & ermring E. Bergløf Färjestad 1 01/11 - 01 / 8 3180 15,2 330
9 2019: -6 -2 -0 -1 -2 -151 000 2018: -15 -3 -3 -1 -4 -222 500
Jet Voice 9 Plass 1 230 500
8 år BRUN H v.Jetstile L. Kolle Momarken Travbane 5 27/12 - 08 / 12 2140 14,7a 86
e. Parant Victoria v. Lindy's Crown (US) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 08 / 4 2100 16,5ag 286
Team Øverdal Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 6 10/11 - 07 / 10 2100 12,9a 525
L. Kolle Jan Kristian Øverdal (B) L. Kolle Momarken Travbane 2 20/10 - 03 / 12 4220 16,7 54
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 3 09/9 - 05 / 14 3160 15,7 93
10 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -16 055 2018: -10 -2 -3 -0 -3 -1 301 573
Zelov 10 Plass 1 500 914
5 år RØD H v.Love You* (FR) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 30/12 - 10 / 4 2100 13,9a 45
e. Global Tooma (S) v. Supergill* (US) E. Rennesvik Solvalla 0 29/9 - 07 / 9 2140 12,7a 77
Camel Benkheira /Oslo Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 09/9 - 11 / 2 2600 13,6a 74
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 29/8 - 12 / 3 2600 15,5a 15
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Årjäng 1 14/7 - 09 / 9 2140 13,0a 126
11 2019: -3 -0 -0 -2 -0 -40 474 2018: -14 -1 -3 -2 -5 -194 500
Pebbe Simoni (DK) 11 Plass 1 960 039
12 år BRUN V v.Demilo Crown (DK) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 30/12 - 10 / 6 2100 13,7a 235
e. Gabriella Simoni (DK) v. My Nevele (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 5 19/12 - 02 / 1 1609 13,1a 56
Kjell Skatvedt /Sandefjord E. Høitomt Bjerke Travbane 3 12/12 - 08 / 11 2160 14,9 18
E. Rennesvik Karoline Krogh-Hanssen (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 4 17/11 - 07 / 7 2100 12,0a 1004
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 10/11 - 07 / 5 2100 12,9ag 237
12 2019: -12 -1 -5 -1 -5 -184 109 2018: -27 -6 -8 -1 -4 -431 321
Radieux (IT) 12 Plass 3 563 217
9 år FUKS V v.Love You* (FR) C. Morken Bergen Travpark 1 03/1 - 03 / 8 2160 15,0 13
e. Dordogne* (IT) v. Viking Kronos* (IT) S. Wassberg Bergen Travpark 1 29/12 - 01 / 6 2640 15,2 19
Terje Svendsen /Haukeland S. Wassberg Bjerke Travbane 3 19/12 - 02 / 3 1609 13,0a 87
S. Wassberg Gaute Lura (T) S. Wassberg Forus Travbane 2 08/12 - 06 / 7 1620 13,1 105
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. O. Wassberg Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 08 / 2 2100 17,6ag 233