<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:06 V75-4
V4-1
GASELLE DEKKENS HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 700.001 kr., 40 m. ved 1.200.001 kr., 60 m. ved 2.000.001 kr.
For 3-15-årige hopper som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 9. juli 2018.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-6.000-(4.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-1-6 Plass : 9-1-6

1 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -25 000 2018: -19 -5 -3 -1 -3 -329 620
Kiro Bia Balderina 2100 1 Plass 640 120
8 år BRUN HP v.H.G. Balder G. Austevoll Bjerke Travbane 2 30/12 - 08 / 10 2140 26,8 215
e. Zulu Bia v. Thuli Elden B. Steinseth Bjerke Travbane 1 15/12 - 08 / 10 2160 26,5 g 127
Stall Ki-Ro B. Steinseth Jarlsberg Travbane 1 07/12 - 05 / 11 2120 27,9 27
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 2 21/11 - 08 / 5 2100 27,3a 158
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Momarken Travbane 5 11/11 - 06 / 8 2140 28,9ag 161
2 2019: -7 -0 -1 -0 -3 -32 212 2018: -24 -3 -3 -4 -7 -317 629
Vesle Maia 2 Plass 600 007
8 år M.BORKET HP v.Järvsöfaks (S) B. Humborstad Bjerke Travbane 0 30/12 - 08 / 11 2140 27,6 798
e. Maurstad Mai v. Bork Rigel H. Eggen Bjerke Travbane 3 15/12 - 08 / 12 2160 26,9 181
Stall Marie T.H. B. Humborstad Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 05 / 5 2120 28,6 g 155
B. Humborstad B. Humborstad Romme 6 16/11 - 07 / 5 2140 25,2a 387
svart m/gult belte & ermring. B. Humborstad Bjerke Travbane 2 31/10 - 05 / 5 2160 27,0 144
3 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -23 -2 -6 -2 -6 -202 491
Kagge Lina 3 Plass 530 491
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 02/1 - 06 / 8 1609 28,6ag 391
e. Høgda Vesla v. Elding G. Austevoll Bjerke Travbane 0 15/12 - 08 / 9 2160 28,0 248
Tom Bjølgerud-Wenke Foss Bjølgerud G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 07/12 - 05 / 13 2120 28,1 50
G. Austevoll Tom Bjølgerud G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 01/12 - 05 / 12 2120 28,0 468
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 2 14/11 - 03 / 5 2140 26,6 139
4 2019: -3 -0 -0 -1 -1 -9 000 2018: -13 -2 -0 -3 -3 -277 046
Mjølner Torine 4 Plass 703 470
5 år MØRKBR HP v.Spikeld J. Mjølnerød Momarken Travbane - 04/12 - 07 / 7 2220 dg 29
e. Horgen Laila v. Auvin (S) J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 05 / 10 2120 29,2 344
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 14/11 - 03 / 7 2160 26,4 179
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 3 20/10 - 07 / 8 1640 25,2a 37
burgunder m/gul hestesko & to ermringe C. Kjenner Färjestad 3 22/9 - 02 / 7 2180 26,6 294
5 2019: -4 -2 -0 -0 -0 -93 166 2018: -16 -2 -2 -4 -2 -148 472
Finnskog Oda 5 Plass 759 662
9 år BORKET HP v.Bork Odin H. Kulblik Bjerke Travbane 3 30/12 - 08 / 9 2140 27,0 777
e. Møya v. Pajaprins H. Kulblik Romme 2 14/12 - 05 / 2 2140 26,8 51
Stall Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 3 14/11 - 03 / 8 2160 26,3 237
H. Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 1 17/10 - 05 / 11 1609 24,1a 401
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Biri Travbane 5 13/10 - 05 / 12 2100 27,5a 204
6 2019: -8 -2 -2 -2 -2 -192 000 2018: -10 -2 -0 -0 -4 -101 500
Trø Hera 6 Plass 798 777
8 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) S. Jessen Drammen Travbane 1 22/12 - 06 / 1 2520 28,3 460
e. Trø Spika v. Spikeld S. Jessen Sørlandets Travpark 0 16/12 - 05 / 7 2160 27,8 260
Stall Trø Hera E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 09/12 - 07 / 2 2100 30,8a 104
S. Jessen Kristin Bjørbæk Jessen (T) S. Jessen Drammen Travbane 5 22/10 - 04 / 1 2100 27,8 84
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek S. Jessen Jarlsberg Travbane - 28/9 - 01 / 3 1609 dg a 162
7 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -11 -1 -1 -2 -2 -118 500
Valle Fryd 7 Plass 567 750
11 år SVART HP v.Åsajerven M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 26/10 - 05 / 12 2100 29,4a 407
e. Hjelset Edda v. Elding D. Dalen Biri Travbane 0 13/10 - 05 / 11 2100 29,8ag 79
Team Hest D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 03 / 13 2140 29,9 g 600
M. Gundersen Rita Kaasa T. Solberg Sørlandets Travpark 0 21/7 - 07 / 9 2140 25,9a 677
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame D. Dalen Jarlsberg Travbane - 07/7 - 06 / 6 1609 dg a 47
8 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -15 212 2018: -9 -1 -0 -1 -4 -130 599
Bjørnemyr Texa 8 Plass 524 311
7 år SVART HP v.Dotterud Teddy E. Høitomt Bjerke Travbane 3 26/12 - 06 / 5 2100 28,1a 166
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 07/12 - 05 / 8 2120 29,1 60
Ida Therese Skaane-Cristoffer R. Eriksen E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 20/7 - 05 / 8 2160 27,7 65
E. Høitomt Ida-Therese Skaane E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 07/7 - 06 / 5 1609 23,7a 83
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 0 27/6 - 03 / 3 2120 28,4 165
9 2019: -6 -3 -2 -0 -1 -352 000 2018: -19 -13 -3 -2 -1 -1 250 803
Ulsrud Tea 2160 1 Plass 6 649 357
12 år SVART HP v.Åsajerven S. Wassberg Bjerke Travbane 1 30/12 - 08 / 14 2180 24,4 13
e. Nebbenes Tea v. Elding S. Wassberg Forus Travbane 1 08/12 - 03 / 13 2080 23,1 19
Anita Wergeland /Dalsøyra S. Wassberg Forus Travbane 1 13/11 - 09 / 6 1620 23,5 12
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T) S. Wassberg Bergen Travpark 2 27/10 - 06 / 6 1600 22,8ag 28
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. S. Wassberg Biri Travbane 1 13/10 - 04 / 6 2620 23,9 54