<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1
GRANSPRINSEN LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 140.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-1-2 Plass : 8-1-2

1 2019: -4 -0 -2 -0 -1 -22 000 2018: -16 -2 -4 -0 -6 -99 947
Tangen Saga 2100 1 Plass 149 947
5 år SVART HP v.Bork Odin O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 27/12 - 04 / 13 2180 br g 584
e. Tangen Mai v. Røder O. Mikkelborg Momarken Travbane 2 04/12 - 07 / 2 2160 30,1 80
Hanne Meisingset /Jessheim M. Gundersen Drammen Travbane 7 26/11 - 05 / 5 1700 31,9ag 22
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 14/11 - 06 / 5 2140 30,2 176
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Kjenner Sørlandets Travpark 0 06/10 - 01 / 3 2140 32,9 g 392
2 2019: -6 -0 -1 -3 -0 -27 000 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -5 000
Vest Odin 2 Plass 130 500
6 år SVART V v.Moe Odin A. Rasmussen Bjerke Travbane 0 02/1 - 02 / 7 2100 31,4a 84
e. Haukeli Stjerna v. Bork Rigel Å. Tengsareid Biri Travbane 0 21/12 - 01 / 2 2100 33,9 g 104
Stall Benny Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 12/12 - 05 / 8 2100 29,9a 670
A. Rasmussen Kjetil Helgestad (T) Å. Tengsareid Biri Travbane 0 30/11 - 05 / 4 2100 38,0a 172
Grønn m/gult sidefelt&erming,rekl. E. Høitomt Biri Travbane 0 23/11 - 01 / 1 2100 33,1a 85
3 2019: -9 -2 -1 -1 -1 -54 500 2018: -7 -2 -0 -2 -0 -61 000
Kolnes Brit 3 Plass 165 500
10 år SVART HP v.Alm Viktor E. Høitomt Drammen Travbane 1 22/12 - 04 / 1 2100 32,2a 25
e. Kolnes Lill v. Spikeld A. Solhus Leangen Travbane 1 12/11 - 02 / 4 1640 27,0a 51
Johan Roger Fenstad-Heidi Struck E. Høitomt Biri Travbane 3 09/11 - 08 / 8 2120 30,9 g 62
E. Høitomt Johan Roger Fenstad (A) Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 31/10 - 09 / 3 1640 31,8 g 481
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Solhus Leangen Travbane 0 25/10 - 04 / 5 2160 32,5 g 375
4 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -16 -4 -1 -1 -5 -92 000
Granly Kuling 4 Plass 115 000
7 år MØRKBR H v.Stiv Kuling D. Dalen Bjerke Travbane 6 31/12 - 01 / 2 1609 30,6a 176
e. Granly Prinsessa v. Alm Svarten V. Hop Biri Travbane 0 16/11 - 01 / 8 2120 br 127
Erling Knutsen /Brandbu K. Johansen Bjerke Travbane 0 17/10 - 04 / 12 2100 33,6ag 221
D. Dalen Tormod Rundhaugen (B) K. Johansen Bjerke Travbane 4 03/10 - 01 / 7 2160 31,8 158
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Johansen Bjerke Travbane 5 25/9 - 04 / 5 1609 29,9a 50
5 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -13 -1 -0 -1 -3 -40 000
Myklejenta Karin 5 Plass 142 500
9 år BRUN HP v.Vinning Kos B. Andreassen Bjerke Travbane - 28/11 - 07 / 4 2100 dg a 525
e. Høiby Marit v. Høiby Kongen B. Andreassen Bjerke Travbane 3 07/11 - 04 / 1 2100 30,9a 266
Erland Flaten /Aurdal H. Holm Bjerke Travbane - 23/10 - 04 / 2 2100 dg ar 144
H. Holm Erland Flaten H. Holm Bjerke Travbane 0 03/10 - 05 / 7 1609 29,8ag 226
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl L. Trudvang Bjerke Travbane - 12/9 - 05 / 7 2100 dg a 287
6 2019: -11 -0 -2 -2 -2 -33 000 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -15 000
Ejo Tina 6 Plass 113 767
7 år BRUN HP v.Tin Tveiten D. Dalen Biri Travbane 0 21/12 - 01 / 9 2120 35,6 g 303
e. Røsterosa v. Røste Bo* (S) O. Mikkelborg Biri Travbane 0 14/12 - 01 / 8 1609 32,1ag 167
Marita Høyesveen /Ringebu H. Holm Bjerke Travbane - 27/6 - 01 / 2 1640 dg 245
Å. Tengsareid Marita Høyesveen O. Sagholen Biri Travbane 0 15/6 - 07 / 11 1609 31,4ag 122
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 06/6 - 04 / 4 1609 29,4a 85
7 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -2 -0 -2 -28 000
Heimstad Lomen 7 Plass 138 000
11 år SVART V v.Lome Elden E. Høitomt Bjerke Travbane 0 12/12 - 06 / 6 1609 31,4ag 168
e. Dilla v. Åsrapp K. Johansen Bjerke Travbane 2 09/5 - 02 / 13 2160 28,9 g 460
Iselin Mysen-Marinus A. Beck T. Solberg Bjerke Travbane - 02/5 - 03 / 5 2600 dg a 362
G. Austevoll Iselin Mysen (A) I. Mysen Drammen Travbane 0 28/4 - 03 / 7 2100 31,7ag 1109
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 0 13/4 - 01 / 3 2100 30,6ag 110
8 2019: -8 -3 -0 -1 -4 -89 000 2018: -2 -2 -0 -0 -0 -36 000
Lille Olga 8 Plass 212 000
5 år RØDSKIMMEL HP v.Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane 1 31/12 - 03 / 9 2100 32,1a 27
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) O. Østre Biri Travbane 1 21/12 - 01 / 5 2100 31,2 107
Arne Senstad-Marthe E. Ottersen E. Høitomt Biri Travbane P 14/12 - 20 / 3 2120 34,7 P
O. Østre Morten M. Ottersen (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 6 06/12 - 07 / 7 2160 31,9 27
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame E. Høitomt Momarken Travbane 0 01/10 - 08 / 6 2140 33,0ag 113
9 2019: -11 -0 -2 -2 -6 -49 500 2018: -11 -1 -1 -1 -2 -47 696
Ulvendina 9 Plass 161 756
6 år BRUN HP v.Lome Elden T. Bronken Bjerke Travbane 4 02/1 - 02 / 9 2100 31,0a 259
e. Ulvendokka v. Skøiar B. Steinseth Biri Travbane - 21/12 - 01 / 3 2100 dg 386
Thorstein Roen /Grindvoll R. Sveen Bjerke Travbane 0 07/11 - 04 / 2 2100 32,4a 84
B. Steinseth K. Frick Romme 5 19/10 - 04 / 8 2140 29,6a 50
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 2 03/10 - 01 / 6 2160 31,5 97
10 2019: -4 -1 -1 -1 -1 -39 000 2018: -13 -1 -3 -2 -5 -87 556
Rive Rodin 10 Plass 147 744
5 år SVART H v.Moe Odin O. Kjenner Bjerke Travbane 1 02/1 - 02 / 6 2100 30,7a 61
e. Viljefryd v. Dublan G. Antonsen Romme 5 30/11 - 10 / 5 2140 30,1a 76
Stall Travlaget Trille G. Antonsen Jarlsberg Travbane 3 02/11 - 08 / 7 2609 33,8a 28
G. Antonsen G. Antonsen Momarken Travbane 0 20/10 - 06 / 1 2140 29,5 g 255
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame C. Antonsen Åmål 4 14/10 - 05 / 10 2480 31,0 39