Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 MONA LISAS LØP (DNT-REKRUTTEN)
DNT-REKRUTTEN
Kaldblods 2100 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-8-6 Plass : 1-8-6

1 2019: -9 -1 -2 -1 -3 -37 000 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Birk B.B. Remin 2100 1 Plass 37 000
4 år LYSBRUN V v.Spikeld D. Dalen Biri Travbane 0 27/7 - 01 / 5 2100 39,6 197
e. Lome Lisa v. Spang Best D. Dalen Bjerke Travbane P 25/6 - 20 / 7 2160 41,8 P
Torstein Skjaker /Jaren E. Høitomt Biri Travbane 25/8 - 22 / 6 2100 56,7 B
Å. Tengsareid Ivar Andresen (B) Å. Tengsareid Biri Travbane 11/8 - 23 / 1 2100 50,6 g B
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
2 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000
S.K.'s Nordstjerne 2 Plass 6 000
5 år MØRKBR HP v.Åsajerven T. Lindbak Biri Travbane 0 21/12 - 03 / 2 2100 38,2 g 788
e. Demi v. Alm Silver T. Lindbak Biri Travbane 6 14/12 - 03 / 2 2100 38,3 473
Cathrin Sandsengen-Ronny Sandsengen T. Lindbak Biri Travbane 6 30/11 - 08 / 2 2100 42,5 149
T. Lindbak D. Dalen Biri Travbane - 23/11 - 08 / 5 2100 dg 169
Blå m/m.blå, gull,hv.strip skråfe,ermr T. Lindbak Momarken Travbane P 11/11 - 20 / 6 2160 40,0 P
3 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Løten Teddy 3 Plass 5 000
4 år BRUN V v.Dotterud Teddy B. Steinseth Biri Travbane P 16/11 - 20 / 1 2100 38,7 g P
e. Løten Nilla v. Nilas T. Bronken Biri Travbane 11/8 - 23 / 3 2100 53,7 B
Oddveig Johnsen /Løten B. Steinseth Biri Travbane 23/7 - 22 / 3 2100 55,8 B
B. Steinseth Leif Johnsen
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
4 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -5 500 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Huken Eldina 4 Plass 7 500
8 år SVART HP v.Lome Elden G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 28/12 - 08 / 8 2100 38,8 g 273
e. Thuli Sol v. Schuvar G. Austevoll Drammen Travbane P 30/10 - 20 / 2 2100 39,5 P
Bjørn Hansen /Siggerud B. Steinseth Bjerke Travbane N 08/8 - 21 / 1 2140 45,0 r N
G. Austevoll Bjørn Hansen J. Mjølnerød Momarken Travbane N 14/11 - 20 / 3 2160 43,8 g N
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -3 500
Lygna Duval 5 Plass 3 500
8 år SVART V v.Horgen Tore O. Østre Momarken Travbane - 11/12 - 08 / 9 2140 dg 201
e. Lygna Camp v. Elding D. Dalen Biri Travbane 3 09/11 - 01 / 6 2100 39,7 115
Duval Charles Rosenvinge-Heidi Høgnes Rosenvinge D. Dalen Biri Travbane P 19/10 - 20 / 3 2120 39,2 g P
D. Dalen Duval Charles Rosenvinge
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
6 2019: -3 -1 -0 -1 -0 -13 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Høiby Edel 6 Plass 13 500
6 år SVART HP v.Briskeby Philip E. Holm Biri Travbane P 08/6 - 20 / 6 2120 37,5 P
e. Høiby Hege v. Høiby Kongen P. Roland Biri Travbane - 09/3 - 20 / 2 2120 dgpp r N
Tore Lereng /Gjøvik
E. Høitomt Tore Lereng
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
7 2019: -3 -0 -0 -0 -3 -6 000 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Balett 7 Plass 6 000
6 år BRUN HP v.Voje Faks O. Reime Momarken Travbane 0 30/10 - 08 / 4 2140 39,9 147
e. Perla Mi v. Moe Odin O. Østre Biri Travbane - 19/10 - 08 / 10 2100 dg 42
Sigmund Ask Johansen-Kjell Robert Olstad O. Østre Bjerke Travbane P 10/10 - 21 / 1 2140 36,7 P
O. Østre Sigmund Ask Johansen
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame
8 2019: -6 -1 -2 -0 -1 -25 738 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Troll Vita 8 Plass 25 738
4 år BRUN HP v.Lome Elden T. Fløysand Bjerke Travbane 0 30/5 - 09 / 6 2140 br g 946
e. Lita Brun v. Mørtvedt Jerkeld T. Fløysand Jarlsberg Travbane P 02/3 - 20 / 2 2100 40,2 P
Jan Erik Lagesen-Gunn-Sissel Lagesen T. Fløysand Drammen Travbane 27/7 - 21 / 1 1700 48,6 B
K. Malmin Stian Eilefsen (T) T. Fløysand Jarlsberg Travbane 13/7 - 22 / 5 2120 49,4 B
Mørkblå med gul reklame/bånd