Neste løp >>>
Start ca kl. 12:20 V4-1
MARGARET MARYS LØP
DATOLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 95.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-4-9 Plass : 1-4-9

1 2019: -8 -2 -1 -2 -3 -89 206 2018: -7 -1 -1 -1 -2 -43 000
Siberian Justice 2100 1 Plass 132 206
4 år BRUN V v.Classic Photo (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 04/1 - 02 / 7 2100 18,2a 93
e. Justeen Hall (US) v. Victory Dream* (US) M. Høitomt Sørlandets Travpark 5 16/12 - 02 / 10 2140 18,4ag 64
Marius Høitomt-Rita Blomquist M. Høitomt Jarlsberg Travbane 8 25/11 - 06 / 1 2100 16,6ag 359
E. Høitomt Marius Høitomt (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 06/11 - 01 / 5 2100 br ag 84
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 21/10 - 02 / 9 2140 18,3a 26
2 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 250 2018: -18 -0 -3 -2 -3 -47 491
Aspire (S) 2 Plass 89 850
7 år BRUN HP v.Offshore Dream* (FR) A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 03/11 - 01 / 5 2140 20,6 g 364
e. Coyne (S) v. Nuclear Kosmos* (US) A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 13/9 - 01 / 7 2100 17,9a 223
Joakim Hansen /Stokke O. Østre Bjerke Travbane - 05/9 - 07 / 2 2100 dg a 344
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 20/7 - 09 / 7 2160 16,7 208
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek A. Akselsen Momarken Travbane 0 30/6 - 07 / 11 2140 15,9ag 413
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -1 -2 -3 -45 097
Let's Go Tooma* (S) 3 Plass 62 628
3 år M.BRUN V v.Allstar Hall (US) P. Mahony Momarken Travbane 0 27/12 - 02 / 8 2140 18,1a 71
e. Elsa Tooma* (S) v. Mr. Pine Chip (US) P. Mahony Momarken Travbane 2 11/12 - 05 / 10 1640 16,2a 130
Sverige P. Mahony Åby 5 22/11 - 03 / 10 2140 17,9 275
P. Mahony P. Mahony Rättvik - 01/9 - 04 / 9 2140 br ag 93
Mblå m/ hvitt sk.stk, diagonale str. P. Mahony Färjestad 7 13/8 - 02 / 3 2140 19,7 g 396
4 2019: -6 -1 -3 -0 -2 -44 000 2018: -11 -2 -1 -0 -3 -51 500
Destroyer 4 Plass 133 500
5 år BRUN V v.Look de Star* (FR) G. Antonsen Forus Travbane - 15/9 - 07 / 3 2040 dg a 291
e. Agria Racing (S) v. Lindy's Crown (US) G. Antonsen Bjerke Travbane 4 05/9 - 05 / 10 1609 15,6a 459
Stall Destroyer G. Antonsen Klosterskogen Travbane 6 22/8 - 08 / 3 2500 17,5a 208
G. Antonsen G. Antonsen Bjerke Travbane 0 06/8 - 03 / 8 2100 17,0a 71
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Bjerke Travbane 1 30/7 - 01 / 7 2100 16,0a 71
5 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -16 -0 -1 -3 -3 -27 500
Nearmiss 5 Plass 92 362
6 år BRUN V v.Mythical Lindy (US) K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 4 04/1 - 05 / 10 1609 17,4a 1263
e. Sunday Silence v. Stanley Kosmos (US) K. Bjørnerød Biri Travbane 0 21/12 - 05 / 1 1609 16,5a 645
Viking Racing J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 09/12 - 03 / 5 2100 21,4a 288
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Biri Travbane 0 30/11 - 03 / 4 1609 22,5a 63
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 2 19/11 - 03 / 3 1700 16,5a 503
6 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -6 250 2018: -5 -1 -0 -0 -1 -18 491
Unblemished Record (S) 6 Plass 82 990
6 år BRUN V v.Zola Boko* (S) H. Holm Bjerke Travbane 1 13/11 - 04 / 7 2100 16,2a 122
e. Navratilova (S) v. Supergill* (US) H. Holm Bjerke Travbane - 16/7 - 04 / 5 2100 dg a 159
Hans Chr. Holm /Eiksmarka K. Johansen Bjerke Travbane 0 28/3 - 04 / 5 2100 18,6a 87
H. Holm K. Johansen Åby - 24/1 - 02 / 3 2640 dg 93
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl K. Johansen Biri Travbane 4 12/1 - 04 / 9 2100 16,9a 40
7 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -3 -0 -5 -36 000
Filip Filiokus 7 Plass 92 500
8 år LYSBRUN V v.Blue Mac Lad* (US) C. Antonsen Bjerke Travbane 2 20/11 - 01 / 4 1609 15,8a 168
e. Strictly Love (S) v. J.R. Broline* (US) K. Johansen Bjerke Travbane 0 09/10 - 04 / 7 2100 17,8a 478
Stall Flying K. Johansen Bjerke Travbane 2 25/9 - 03 / 6 2100 17,4a 126
C. Antonsen Lasse Kjærnet K. Johansen Bjerke Travbane 0 23/7 - 03 / 1 2100 18,6ag 327
Blå m/gul hestesko & tre ermringer H. Holm Bjerke Travbane 0 25/6 - 03 / 5 1609 15,5ag 100
8 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -1 -1 -0 -5 -36 500
Broadway (S) 8 Plass 89 065
6 år RØD V v.Broad Bahn* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 5 06/11 - 03 / 4 1609 16,7a 182
e. Elaiza Crown (S) v. Super Arnie* (US) J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 6 01/11 - 01 / 6 2100 20,0a 164
Josefine Eilertsen-Jørn Eilertsen J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 09/10 - 04 / 6 2100 18,1a 291
J. Eilertsen V. Drolsum Drammen Travbane - 22/9 - 05 / 8 2100 dg a 163
Svart m/grå sidefelt,turkis ermr.rekl. K. Kvasnes Klosterskogen Travbane - 13/9 - 02 / 1 2100 dg a 15
9 2019: -9 -0 -0 -3 -3 -28 500 2018: -3 -0 -1 -0 -1 -10 000
The Best Knight 9 Plass 78 500
6 år BRUN H v.Strong Knight H. Holm Bjerke Travbane 5 19/12 - 06 / 3 2100 18,3a 325
e. Fran Alexandra v. Valley Sentry* (US) H. Holm Bjerke Travbane 0 27/11 - 01 / 6 2100 18,0ag 82
Gabrielle Brandt Sundstøl /Rakkestad H. Holm Jarlsberg Travbane 2 15/11 - 02 / 4 2100 17,2a 55
D. Dalen Silje Sundstøl P. Midtfjeld Bjerke Travbane P 05/9 - 22 / 5 2140 20,2 g P
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek R. Brandt Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 05 / 7 1609 16,4a 763
10 2019: -8 -0 -0 -1 -4 -19 000 2018: -12 -1 -2 -0 -4 -41 000
Enjoy G.D. 10 Plass 85 606
5 år BRUN HP v.Sugarcane Volo M. Gundersen Biri Travbane 0 21/12 - 05 / 10 1609 16,4a 247
e. Garland's Miss (US) v. Garland Lobell (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 05/12 - 06 / 5 2100 16,8a 269
Uab Naujasis Sostapilis M. Gundersen Biri Travbane 5 30/11 - 04 / 11 2100 25,5a 121
L. Kolle Geir Kihle (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 17/11 - 12 / 3 1609 16,4a 45
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl O. Mikkelborg Biri Travbane 0 09/11 - 05 / 2 1609 17,1a 42