<<< Forrige løp
Start ca kl. 14:15 V5-5
TOPAS LØP

Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 35.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-6-2 Plass : 3-6-2

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -0 -0 -0 -4 -10 491
Only's Pride 2100 1 Plass 25 715
8 år SVART V v.Gator Trout (US) B. Steinseth Biri Travbane 0 23/11 - 03 / 8 2100 br a 333
e. One And Only v. Giant Cat* (FR) B. Steinseth Momarken Travbane 6 11/11 - 07 / 4 2140 20,2a 359
Haldis Snortheim /Espa B. Steinseth Bjerke Travbane 5 23/10 - 02 / 1 2100 20,2a 203
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 0 20/9 - 02 / 8 2100 19,5ag 320
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Rättvik 0 01/9 - 03 / 11 2160 20,1 300
2 2019: -6 -1 -0 -1 -4 -32 500 2018: -2 -1 -0 -1 -0 -16 000
Master Joshua 2 Plass 62 500
8 år MØRKBR V v.Victory Abroad* (US) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 16/12 - 02 / 3 2140 17,9a 170
e. Sweet Cocktail (S) v. Coktail Jet (FR) Å. Tengsareid Biri Travbane 1 30/11 - 07 / 4 2100 22,3a 42
Erik Solberg-Bjørn Gulbransen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane P 15/11 - 21 / 1 2100 19,9 P
E. Høitomt Erik Solberg R. Aarlie Bjerke Travbane 4 29/5 - 02 / 10 2100 16,8a 109
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Malmin Momarken Travbane 0 05/7 - 02 / 7 2140 19,3a 22
3 2019: -10 -2 -4 -0 -1 -67 500 2018: -5 -1 -0 -2 -0 -28 000
Gjølmes Magistrate 3 Plass 95 500
7 år MØRKBR V v.Clerk Magistrate (US) A. Wolden Bjerke Travbane 4 03/1 - 05 / 6 2100 17,5a 68
e. Gjølmes Palema v. Gidde Palema* (S) A. Wolden Bjerke Travbane 3 31/12 - 02 / 10 2100 18,6a 43
Erik Morten Garberg /Gjølme A. Wolden Bjerke Travbane 3 06/12 - 02 / 8 2100 17,2a 63
A. Wolden E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 22/11 - 02 / 4 2100 18,9a 30
Svart m/hvitt skstk& Vformet bånd, rek E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 23/10 - 02 / 2 2100 20,3ag 12
4 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -9 -0 -0 -2 -3 -22 500
Emerick 4 Plass 29 000
4 år BRUN V v.Dream Vacation* (US) O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 31/12 - 02 / 5 2100 dg a 159
e. Delmerica (DE) v. Varenne* (IT) O. Østre Biri Travbane 7 09/11 - 03 / 11 2100 18,3a 134
Eline Furuseth-Per Gunnar Furuseth O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 19/9 - 01 / 11 2100 dg a 282
O. Mikkelborg Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 13/6 - 02 / 4 2100 16,3a 520
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl T. Glittum Klosterskogen Travbane 3 24/5 - 07 / 4 2100 19,4a 49
5 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -7 000 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000
Selma's Revenue 5 Plass 26 000
5 år BRUN V v.Revenue* (S) V. Hop Bjerke Travbane 2 03/1 - 05 / 3 2100 17,1a 84
e. Selma d'Estino v. Super Arnie* (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 4 26/12 - 08 / 11 2100 19,0a 72
Morten Langli /Oslo E. Killingmo Bjerke Travbane P 05/12 - 20 / 1 2140 21,0 g P
M. Gundersen Erik Killingmo (T) E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 17/7 - 02 / 6 2100 21,4ag 109
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame E. Rennesvik Jarlsberg Travbane - 06/7 - 04 / 2 2100 dg a 45
6 2019: -4 -0 -1 -1 -1 -16 000 2018: -10 -0 -1 -1 -6 -33 000
Hot Stone 6 Plass 49 000
4 år MØRKBR V v.Credit Winner* (US) H. Storås Bjerke Travbane 5 31/12 - 02 / 2 2100 18,8a 258
e. Summer Love v. Revenue* (S) H. Storås Bjerke Travbane 8 05/12 - 03 / 8 2100 18,0a 121
Stein Rytterager /Oslo H. Storås Biri Travbane 2 23/11 - 03 / 5 2100 18,8a 145
H. Storås H. Storås Bjerke Travbane 0 31/10 - 02 / 4 2100 18,0a 574
Lysblå m/sort og hvitt felt,hv ermring H. Storås Bjerke Travbane 8 19/9 - 01 / 12 2100 17,9a 1069
7 2019: -4 -1 -0 -2 -1 -35 500 2018: -4 -0 -2 -1 -0 -28 491
Sappho Wiking 7 Plass 63 991
4 år SVART HP v.Muscles Wiking B.R. Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 19/12 - 03 / 2 2100 18,8a 17
e. Athena B.R. v. Andover Hall* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 12/12 - 09 / 8 2140 20,4 21
Stall All Inn Å. Tengsareid Drammen Travbane 2 26/11 - 08 / 5 2100 19,7a 66
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) J. Sjunnesson Jägersro - 11/9 - 02 / 5 2140 dv 42
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam J. Dahlgaard Skive P 23/7 - 91 / 4 2020 20,0 P
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -0 -1 -1 -1 -21 321
Littlesupersister* (S) 8 Plass 21 321
4 år BRUN HP v.Gift Kronos* (IT) P. Mahony Åmål 0 14/10 - 09 / 5 2080 br g 158
e. Peppes Vera* (S) v. Red Hot Pepper (S) P. Mahony Axevalla 2 04/10 - 01 / 10 2140 19,1 262
Sverige P. Mahony Arvika 0 06/7 - 01 / 7 2100 21,5 g 82
P. Mahony P. Mahony Arvika 3 26/6 - 01 / 5 2100 19,0 52
Mblå m/ hvitt sk.stk, diagonale str. P. Mahony Färjestad 8 04/6 - 05 / 6 2140 20,0 410