<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:00 V5-4
VERAS LØP
DATOLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 155.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-4-2 Plass : 7-4-2

1 2019: -3 -0 -1 -1 -0 -15 000 2018: -10 -2 -1 -1 -4 -87 277
Alonso O.R. 2100 1 Plass 145 070
6 år RØD H v.Moe Odin E. Schem Biri Travbane 4 21/12 - 01 / 4 2100 32,0 65
e. Ekeli Jenta v. Lome Elden E. Schem Färjestad 3 26/11 - 11 / 11 2160 30,7 181
Stall Reseptal E. Schem Åmål 1 14/10 - 05 / 11 2480 30,3 62
H. Holm Espen A. Schem (T) E. Schem Färjestad 1 10/9 - 07 / 5 2160 30,3 70
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl E. Schem Biri Travbane 0 24/8 - 07 / 5 2100 34,0ag 114
2 2019: -7 -0 -2 -1 -4 -38 000 2018: -14 -2 -6 -1 -2 -90 500
Bleke Gnisten 2 Plass 192 622
6 år MØRKBR V v.Järvsöviking* (S) L. Kolle Bjerke Travbane 0 31/12 - 01 / 8 1609 30,7ag 93
e. Neastjerna v. Spang Best L. Kolle Drammen Travbane 4 22/12 - 07 / 3 2100 31,7a 38
Stall Blekegnisten L. Kolle Bjerke Travbane 2 06/12 - 05 / 11 1609 29,5a 40
L. Kolle Geir Kihle (T) E. Høitomt Biri Travbane 2 16/11 - 01 / 9 2120 29,7 53
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl H. Kolle Bjerke Travbane - 07/11 - 04 / 7 2100 dg a 43
3 2019: -4 -0 -1 -0 -2 -21 000 2018: -20 -1 -6 -4 -6 -119 000
Kringlers Balder 3 Plass 175 000
5 år BRUN V v.H.G. Balder A. Stensen Drammen Travbane 3 22/12 - 07 / 4 2100 31,6a 220
e. Korra v. Kos Knekten G. Austevoll Bjerke Travbane 0 06/12 - 05 / 9 1609 30,3a 79
Terje Samuelsen /Elnesvågen A. Stensen Biri Travbane 2 23/11 - 06 / 6 1609 28,9a 53
A. Stensen Finn Holmen (T) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 15/11 - 05 / 7 1609 27,3ag 166
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam H. Kulblik Bjerke Travbane 2 07/11 - 04 / 8 2100 30,9a 247
4 2019: -10 -2 -2 -3 -2 -77 500 2018: -9 -4 -1 -0 -3 -97 170
M.H. Herkules 4 Plass 225 936
6 år LYSBRUN V v.Briskeby Philip O. Sagholen Bjerke Travbane 6 06/6 - 06 / 8 2100 29,2a 36
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon O. Sagholen Biri Travbane 1 18/5 - 01 / 11 2100 27,8a 24
Tom Ingebretsen /Mysen O. Sagholen Åmål 1 11/5 - 02 / 13 2120 28,4 33
O. Sagholen O. Sagholen Momarken Travbane 5 08/5 - 06 / 10 2140 30,7ag 33
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 1 18/4 - 03 / 3 2160 29,3 34
5 2019: -10 -0 -0 -2 -1 -14 500 2018: -18 -3 -2 -3 -5 -99 031
Øygard Pål 5 Plass 155 243
5 år SVART V v.Tekno Odin C. Antonsen Momarken Travbane 3 08/1 - 03 / 6 2180 31,9 74
e. Påls Tina v. Elding C. Antonsen Bjerke Travbane 0 02/1 - 05 / 11 2100 30,8a 460
Stall Pål Sine Hener C. Antonsen Bjerke Travbane - 06/12 - 05 / 4 1609 dg a 242
C. Antonsen Laila Kjøniksen A. Robertsen Bjerke Travbane 6 07/11 - 04 / 10 2100 31,3a 136
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Drammen Travbane 6 30/10 - 04 / 4 2100 32,0a 25
6 2019: -5 -2 -1 -0 -0 -37 000 2018: -14 -2 -0 -2 -2 -49 000
Hønn Spik 6 Plass 172 212
10 år SVART V v.Spikeld O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 31/12 - 01 / 6 1609 29,9a 311
e. Hønn Stjerna v. Alm Svarten O. Kjenner Bjerke Travbane 6 06/12 - 05 / 2 1609 30,1a 160
Grethe Lande Borgli-Lisa Lande Borgli O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 28/11 - 07 / 1 2100 32,7a 154
O. Mikkelborg Tore Borgli O. Mikkelborg Biri Travbane 3 16/11 - 01 / 10 2120 29,9 129
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 11/11 - 04 / 11 2160 31,5 34
7 2019: -9 -5 -1 -1 -1 -154 428 2018: -12 -1 -4 -1 -2 -106 736
Osen Expressa 7 Plass 289 164
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld M. Jakobsson Färjestad 1 07/1 - 10 / 2 2140 32,1 16
e. Venn Vara v. Bork Rigel J. Mjølnerød Biri Travbane 0 13/10 - 06 / 3 2100 31,7 g 84
Rune Jensen-Ludvig Jensen O. Kjenner Färjestad 6 22/9 - 02 / 1 2140 30,0 g 148
J. Mjølnerød O. Kjenner Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 05 / 11 2100 29,8ag 56
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 2 01/9 - 05 / 10 2100 28,3 42