<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:40 V75-6
DD-1
BENITAS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 260.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-3-1 Plass : 2-3-1

1 2019: -6 -2 -1 -1 -0 -89 000 2018: -20 -2 -5 -3 -5 -191 120
Komnes Bork 2100 1 Plass 345 120
5 år MØRKBR H v.Bork Odin J. Gaustad Drammen Travbane 6 22/12 - 09 / 4 2100 30,0ag 95
e. Komnes Glitter v. Dublan J. Gaustad Forus Travbane 5 08/12 - 02 / 8 2080 29,1 g 138
Stall Eldo J. Gaustad Jarlsberg Travbane 3 10/11 - 08 / 2 2120 26,9 527
J. Gaustad J. Gaustad Bergen Travpark 3 27/10 - 04 / 8 2140 28,1 182
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Biri Travbane 0 13/10 - 10 / 3 2100 28,6 462
2 2019: -5 -3 -1 -0 -1 -101 000 2018: -18 -4 -1 -2 -3 -133 296
Gomnes Hans T. 2 Plass 335 616
7 år BRUN H v.Norheim Faksen E. Høitomt Bjerke Travbane 1 30/12 - 04 / 11 2100 28,8a 46
e. Gomnes Flørt v. Gomnesgutten Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 23/12 - 01 / 1 2100 dg 19
Team Ivrig V. Hop Färjestad 1 10/12 - 05 / 1 2640 30,4 26
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) Å. Tengsareid Momarken Travbane 5 04/12 - 06 / 9 1640 29,1a 53
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 0 17/11 - 02 / 8 2100 29,9a 136
3 2019: -7 -1 -3 -2 -1 -91 000 2018: -14 -3 -3 -4 -3 -160 463
Finnskog Nox 3 Plass 338 892
6 år RØD H v.Dotterud Teddy H. Kulblik Bjerke Travbane 2 26/12 - 05 / 2 2100 27,1a 26
e. Finnskog Sanna v. Thuli Elden H. Kulblik Bjerke Travbane 2 19/12 - 09 / 7 1609 27,6a 37
Stall Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 5 17/11 - 02 / 4 2100 29,2a 68
H. Kulblik H. Kulblik Hagmyren 0 22/6 - 07 / 6 2140 28,6 g 309
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Bergen Travpark 6 02/6 - 03 / 4 2120 28,3 g 273
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -17 500
Lesja Titan 4 Plass 208 026
7 år SVART V v.Åsajerven H. Holm Bjerke Travbane 0 30/12 - 04 / 10 2100 31,4ag 262
e. Alm Edel v. Lykke Gutten H. Holm Bjerke Travbane 4 19/12 - 09 / 9 1609 28,3ag 316
Bjørn Svenkerud-Anine Andreassen H. Holm Bjerke Travbane 0 05/12 - 04 / 6 2100 29,9a 222
H. Holm Bjørn Svenkerud H. Holm Biri Travbane 5 23/11 - 06 / 4 1609 29,7a 286
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl M. Gundersen Bjerke Travbane 5 13/11 - 03 / 9 1609 29,0a 143
5 2019: -10 -0 -0 -1 -5 -27 000 2018: -28 -0 -0 -3 -12 -66 000
Gyldenlinn 5 Plass 253 500
8 år SVART HP v.Krageboen J. Drageset Bjerke Travbane 3 02/1 - 05 / 10 2100 29,1a 110
e. Gylden Rappa v. Kal Luis J. Drageset Bjerke Travbane 0 26/12 - 05 / 3 2100 29,2ag 218
Jan Inge Drageset /Hof J. Drageset Jarlsberg Travbane 3 23/12 - 01 / 5 2120 30,4 958
J. Drageset E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 02/12 - 02 / 3 2140 31,0a 157
Oransje m/grønt sk.stk,mansj & ermring J. Drageset Jarlsberg Travbane 4 25/11 - 01 / 1 2100 28,6a 697
6 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -15 -1 -7 -1 -4 -195 000
Edens Odin 6 Plass 262 000
5 år LYSBRUN H v.Moe Odin P. Midtfjeld Drammen Travbane 2 22/12 - 09 / 2 2100 28,9a 66
e. Høgda Lilja v. Engli Svarten P. Midtfjeld Bjerke Travbane - 15/12 - 06 / 2 2100 dg a 210
Ole Tom Nyborg-Inger Øvergaard Nyborg K. Johansen Momarken Travbane 3 20/10 - 06 / 13 2180 26,9 172
P. Midtfjeld Ole Tom Nyborg (B) K. Johansen Bjerke Travbane 2 03/10 - 08 / 2 2100 28,0a 76
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek K. Johansen Bjerke Travbane 2 19/9 - 04 / 4 2100 29,2ag 93
7 2019: -2 -0 -1 -0 -1 -15 000 2018: -8 -0 -1 -1 -4 -34 000
Ty Svarten 7 Plass 233 000
9 år SVART V v.Lome Elden Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 26/12 - 05 / 7 2100 27,5a 51
e. Alm Robyn v. Braute Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 16/12 - 09 / 7 2140 28,1a 379
Anette S. Holtan-Stian Holtan D. Dalen Momarken Travbane 6 02/10 - 04 / 11 1640 29,7a 117
Å. Tengsareid Anette S. Holtan E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 03/6 - 06 / 6 2140 28,5a 51
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 25/2 - 06 / 11 2140 29,3a 83
8 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -12 000 2018: -20 -0 -0 -4 -8 -47 500
Stjerne Ball 8 Plass 250 000
9 år MØRKBR V v.Fakse* (S) R. Sveen Jarlsberg Travbane 4 20/12 - 03 / 9 2100 30,1a 169
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Drammen Travbane 3 04/12 - 01 / 4 2100 30,7a 271
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Jarlsberg Travbane - 25/11 - 01 / 2 2100 dg a 654
R. Sveen R. Sveen Bjerke Travbane 0 17/11 - 02 / 7 2100 29,8a 864
brun m/røde seler R. Sveen Momarken Travbane 0 04/11 - 04 / 8 2180 31,2 g 251
9 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -12 000 2018: -15 -0 -2 -4 -2 -47 000
Trø Flax 9 Plass 263 000
9 år SVART V v.Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 16/12 - 08 / 6 2140 28,9ag 113
e. Trø Flikka v. Bork Rigel L. Kolle Forus Travbane - 15/9 - 03 / 8 2060 dg 148
Stall Andelshester.no L. Kolle Sørlandets Travpark 0 11/9 - 06 / 13 2180 29,0 33
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Bjerke Travbane 3 15/8 - 06 / 8 2100 27,1a 234
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 2 29/7 - 06 / 11 2140 27,8a 183
10 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -1 -1 -0 -2 -70 541
Lens Gutt 10 Plass 231 313
5 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 20/12 - 03 / 2 2100 30,0a 28
e. Dolliel v. Spikeld O. Østre Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 01 / 3 2100 29,6a 18
Jarle Wik /Skjeberg O. Østre Bjerke Travbane 0 27/8 - 06 / 7 2600 28,7a 1471
G. Flåten O. Østre Kala Landbane 6 12/8 - 06 / 4 1900 27,6 g 49
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame O. Østre Östersund 0 25/7 - 09 / 8 2140 27,5ag 1849
11 2019: -8 -2 -0 -1 -3 -61 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nattens Fyrste 11 Plass 273 574
8 år SVART V v.Engli Svarten A. Stensen Bjerke Travbane P 02/1 - 20 / 2 2160 33,0 g P
e. Troll Rappa v. Åsrapp E. Høitomt Drammen Travbane 5 14/9 - 04 / 4 1700 28,9a 23
Lene Moen /Skreia K. Mathisen Momarken Travbane 0 05/9 - 06 / 10 1640 br a 397
A. Stensen Lene Moen M. Melander Gävle 0 22/8 - 07 / 3 2140 29,9ag 146
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam D. Dalen Biri Travbane 4 11/8 - 05 / 5 2100 28,7a 148
12 2019: -8 -1 -1 -0 -3 -46 000 2018: -23 -1 -3 -2 -12 -94 000
Jerkla O.K. 12 Plass 283 000
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Bjerke Travbane 5 02/1 - 05 / 8 2100 30,3ag 44
e. Torpa Kry v. Moe Odin L. Kolle Sørlandets Travpark 2 16/12 - 08 / 4 2140 28,4a 228
John Arne Degnes-Jan Ove Breivik L. Kolle Sørlandets Travpark 5 02/12 - 02 / 9 2140 30,6a 166
D. Dalen Jenny Thygesen (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 25/11 - 01 / 5 2100 28,6ag 152
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 19/11 - 04 / 7 1700 28,8ag 56