<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:00 V75-4
JENSINES HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 50.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 90.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-2-6 Plass : 8-2-6

1 2019: -7 -0 -0 -0 -4 -12 500 2018: -11 -1 -0 -0 -3 -25 000
Sands Terna 2140 1 Plass 57 900
8 år BRUN HP v.Særpefanten O. Østre Drammen Travbane 1 22/12 - 01 / 4 2100 34,5 107
e. Kleppan Sjura v. Braute O. Østre Drammen Travbane 7 13/12 - 03 / 3 2100 34,9ag 388
Toril Haraldsen /Sandefjord M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 03 / 4 2100 34,0 g 468
M. Gundersen Toril Haraldsen M. Gundersen Jarlsberg Travbane 8 26/10 - 04 / 11 2120 37,5 459
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame A. Frønes Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 04 / 6 2100 34,3 g 864
2 2019: -5 -0 -1 -2 -1 -30 000 2018: -6 -1 -2 -0 -2 -38 500
Linntilla 2 Plass 68 500
7 år BORKET HP v.Mediaas Odin V. Hop Bjerke Travbane 1 30/12 - 02 / 8 2160 34,3 64
e. Moshus Linn v. Slogum Bjørn D. Dalen Jarlsberg Travbane 4 23/12 - 08 / 8 2120 35,3 g 51
Christine Masser-Thomas Enhuus D. Dalen Jarlsberg Travbane 6 07/12 - 03 / 7 2120 35,1 g 47
V. Hop Christine E. Masser V. Hop Bjerke Travbane 2 21/11 - 01 / 1 2140 32,8 149
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl D. Dalen Momarken Travbane - 11/11 - 08 / 1 2140 dg 38
3 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -11 -0 -0 -1 -7 -28 500
Engas Stjerneskudd 3 Plass 51 500
10 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) T. Fløysand Bjerke Travbane 3 30/12 - 01 / 3 2140 33,8 505
e. Engas Stjerne v. Rigel Jo T. Fløysand Drammen Travbane 0 22/12 - 01 / 6 2120 36,7 57
Monica Olsen-Ryum /Gullag O. Østre Drammen Travbane 4 04/12 - 04 / 6 2100 33,1a 253
T. Fløysand Monica Olsen-Ryum K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 05 / 3 2100 br rg 825
Svart m/hvitt bånd&ermr,gulskklaff,rek F. Hansen Jarlsberg Travbane 0 13/8 - 03 / 6 2100 32,0arg 607
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -2 -1 -0 -0 -49 366
Farmens Løvgull 4 Plass 49 366
8 år SVART HP v.Særpefanten P. Mahony Romme - 07/12 - 02 / 9 1640 dg 59
e. Rilum Kvikka v. Høiby Kongen E. Høitomt Bjerke Travbane 1 27/11 - 02 / 6 2100 34,3a 29
Lise S. Johansen-Klokkerud /Aremark P. Mahony Rättvik 1 16/10 - 07 / 10 2160 33,9 27
E. Høitomt Tom Forkerud (T) U. Eriksson Romme 2 22/9 - 01 / 3 1640 33,8 73
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek P. Mahony Rättvik - 01/9 - 01 / 8 1640 dg 121
5 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -9 -0 -2 -2 -3 -34 500
Mo Oda 5 Plass 48 000
5 år MØRKBR HP v.Moe Odin H. Holm Bjerke Travbane 2 30/12 - 01 / 1 2140 33,5 g 93
e. Schudona v. Spikeld H. Holm Biri Travbane 0 21/12 - 02 / 1 2100 33,5a 42
Monica Borge-Knut-Erik Moe H. Holm Drammen Travbane 0 04/12 - 04 / 7 2100 34,4a 142
H. Holm Monica Borge H. Holm Jarlsberg Travbane 2 25/11 - 03 / 3 2100 32,2 206
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Drammen Travbane 4 08/11 - 02 / 3 2100 34,0ag 56
6 2019: -3 -0 -0 -1 -1 -11 000 2018: -11 -0 -1 -2 -4 -29 063
Bjørnli Ine 6 Plass 55 305
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld B. Steinseth Bjerke Travbane 4 30/12 - 01 / 5 2140 33,8 304
e. Skjeggefrid v. Elding B. Steinseth Biri Travbane - 21/12 - 02 / 2 2100 dg a 53
Anne-Linn Rønningen /Hernes B. Steinseth Momarken Travbane 3 04/12 - 04 / 8 2160 34,7 222
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane - 27/11 - 02 / 7 2100 dg a 89
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 2 13/11 - 02 / 3 2100 32,3a 169
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -2 -1 -0 -2 -51 000
Rådim Vår 2160 1 Plass 78 000
7 år SVART HP v.Gonagas O. Østre Bjerke Travbane 1 30/12 - 01 / 10 2160 32,5 39
e. Rådim Svarta v. Ara Svarten O. Østre Momarken Travbane 1 11/12 - 07 / 4 2160 33,2 36
Sandra Nordtvedt-Halgeir Skaarer O. Østre Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 03 / 10 2120 33,5 71
O. Østre Halgeir Skaarer O. Østre Bjerke Travbane 4 14/11 - 01 / 3 1640 31,0 308
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Bjerke Travbane 0 31/10 - 09 / 2 1640 33,0 g 219
8 2019: -9 -1 -1 -1 -3 -65 500 2018: -14 -1 -1 -2 -6 -67 000
Skjetnefaxa 2 Plass 132 500
4 år SVART HP v.Hellin Faxen Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 27/12 - 01 / 4 2160 32,9 18
e. Viggdine v. Elding E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 16/12 - 04 / 4 2160 32,3 83
Ole-Johnny Odland-Trude Varberg E. Høitomt Drammen Travbane 3 04/12 - 04 / 3 2100 33,1a 75
Å. Tengsareid Johan Kringeland Eriksen (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 07/11 - 03 / 13 2160 31,7 100
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Momarken Travbane 4 20/10 - 01 / 1 2140 31,8 22
9 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -15 -0 -1 -1 -4 -27 000
H.M. Urd 3 Plass 85 200
9 år MØRKBR HP v.Norne D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 28/12 - 04 / 8 1609 31,2ag 49
e. Overskeid Ili v. Ilmin G. Nordbotten Drammen Travbane 5 22/12 - 04 / 6 2100 32,7a 462
Geir Nordbotten /Stokke G. Nordbotten Sørlandets Travpark 5 16/12 - 04 / 6 2180 31,7 572
D. Dalen Geir Nordbotten (A) O. Østre Momarken Travbane - 04/12 - 02 / 2 2140 dg a 123
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Østre Momarken Travbane 2 11/11 - 02 / 3 1660 30,7 193
10 2019: -9 -1 -1 -1 -4 -56 714 2018: -12 -0 -1 -2 -5 -36 210
Thess Prinsessa 4 Plass 133 701
6 år SVART HP v.Gonagas H. Ydersbond Momarken Travbane 0 04/12 - 04 / 9 2180 36,1 g 420
e. Dronninga v. Spang Best H. Ydersbond Örebro 4 17/11 - 01 / 5 2160 31,8 234
Stall Trekløveret H. Ydersbond Klosterskogen Travbane 7 14/10 - 04 / 7 1700 31,8a 237
H. Ydersbond H. Ydersbond Momarken Travbane 0 23/9 - 08 / 7 2180 34,7 g 227
Svart m/gull ermring & mansjett, rekl H. Ydersbond Färjestad 3 10/9 - 07 / 3 2140 31,5 238
11 2019: -8 -0 -0 -1 -4 -17 000 2018: -15 -0 -0 -2 -5 -26 000
Kleppan Tina 5 Plass 71 000
8 år BRUN HP v.Særpefanten V. Hop Drammen Travbane 6 13/12 - 03 / 1 2100 34,3a 192
e. Kleppan Turi v. Braute A. Frønes Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 03 / 7 2120 35,2 g 631
Toril Haraldsen /Sandefjord A. Frønes Klosterskogen Travbane - 14/10 - 04 / 2 1700 dg a 323
G. Gundersen Toril Haraldsen A. Frønes Momarken Travbane - 02/10 - 07 / 2 2140 dg a 126
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer A. Frønes Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 06 / 2 1700 31,0ag 526