<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V75-3
BOLLAS LØP

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 35.001 kr.
For 3-15-årige høyest 55.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-8-5 Plass : 3-8-5

1 2019: -9 -0 -2 -2 -3 -38 000 2018: -3 -0 -2 -0 -1 -24 000
Stjernebjørn 2140 1 Plass 62 000
4 år BORKET V v.Slogum Bjørn J. Hansen Bjerke Travbane 3 02/1 - 03 / 6 2160 33,2 78
e. Eldina Elken v. Spikeld J. Hansen Klosterskogen Travbane 2 08/11 - 07 / 6 2120 33,9 42
Helene Johbraaten Hoverud /Åmot J. Hansen Klosterskogen Travbane 2 25/10 - 07 / 5 2100 35,1 110
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 5 12/10 - 07 / 8 2100 36,4ag 66
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek V. Hop Jarlsberg Travbane P 24/5 - 20 / 6 2120 37,2 g P
2 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -10 -0 -1 -3 -5 -34 000
Helmin Lykke 2 Plass 39 000
8 år MØRKBR HP v.Steinsvad Eld S. Helmen Jarlsberg Travbane 3 04/1 - 04 / 1 2100 34,7 107
e. Risendals Blesa v. Spang Best S. Helmen Jarlsberg Travbane 4 25/11 - 03 / 1 2100 32,5 416
Iver Helmen /Gran S. Helmen Bjerke Travbane 7 13/11 - 02 / 8 2100 34,2a 207
S. Helmen S. Helmen Bjerke Travbane 3 31/10 - 01 / 2 2140 33,3 361
grønn m/brunt hestehode S. Helmen Bjerke Travbane 4 02/10 - 02 / 1 2100 36,0a 76
3 2019: -12 -3 -2 -2 -3 -97 500 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Jentefuten 3 Plass 131 500
5 år MØRKBR V v.Åsajerven G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 04/1 - 04 / 3 2100 34,2 66
e. Jentami v. Elding L. Hauge Bergen Travpark 0 10/3 - 01 / 6 2120 br r 220
Ståle Dyngeland /Nesttun L. Hauge Bergen Travpark 4 04/1 - 08 / 2 2120 35,7 rg 18
G. Flåten L. Hauge Bergen Travpark 1 21/12 - 02 / 3 2140 35,0 59
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame L. Hauge Bergen Travpark 2 07/12 - 08 / 5 2120 34,8 37
4 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -0 -11 -30 500
Solør Tobbi 4 Plass 30 500
5 år SVART V v.Skibber M. Gundersen Drammen Travbane 4 22/12 - 01 / 1 2100 34,9 111
e. Solør May v. Bokli Balder M. Gundersen Bjerke Travbane 0 12/12 - 01 / 7 2100 34,6ag 274
Stall Elvestad M. Gundersen Bjerke Travbane 7 21/11 - 01 / 11 2160 34,9 496
M. Gundersen Trond Erik Hagen M. Gundersen Bjerke Travbane 6 10/10 - 09 / 10 2160 35,4 247
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame E. Høitomt Biri Travbane 6 30/9 - 08 / 3 2100 37,0 g 74
5 2019: -7 -1 -0 -1 -3 -32 500 2018: -5 -1 -0 -0 -3 -21 000
Malala 5 Plass 67 500
6 år BRUN HP v.Moe Odin M. Gundersen Drammen Travbane - 21/6 - 02 / 5 2100 dg a 47
e. Stri v. Rappfot G. Austevoll Bjerke Travbane 5 16/5 - 01 / 12 2160 32,1 g 211
Morten Antonsen-Aksel Lund-Antonsen G. Austevoll Biri Travbane 5 11/5 - 04 / 9 2120 36,0 g 32
G. Gundersen Morten Antonsen (T) G. Austevoll Biri Travbane 1 20/4 - 09 / 3 2100 31,5 63
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Austevoll Momarken Travbane 4 10/4 - 08 / 5 2140 34,1 g 31
6 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -8 500 2018: -5 -1 -2 -0 -1 -31 000
Vesle Orla 6 Plass 39 500
5 år SVARTBRUN HP v.Dotterud Teddy Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 31/10 - 01 / 3 2140 33,3 52
e. Vesle Helda v. Järvsöfaks (S) T. Mjøen Leangen Travbane - 03/9 - 01 / 1 2140 dg 31
Stall Lucky Man T. Mjøen Orkdal Tråvpark 2 11/8 - 09 / 4 2120 34,4 53
Å. Tengsareid Tormod Rundhaugen (B) T. Mjøen Leangen Travbane 4 06/8 - 02 / 1 2140 34,3 g 22
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Mjøen Leangen Travbane 1 23/7 - 02 / 4 2140 34,2 32
7 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -4 -0 -1 -2 -0 -30 946
Nordby Flamme 7 Plass 33 946
5 år BRUN HP v.Åsajerven U. Ohlsson Gävle 2 13/11 - 06 / 8 2160 34,4 24
e. Trons Embla v. Lome Elden L. Kolle Färjestad 3 05/11 - 08 / 13 2160 33,8 43
Geir Arne Kristofferstuen /Eidsberg O. Østre Biri Travbane - 28/10 - 02 / 1 2100 dg 56
L. Kolle Karoline Lund Solberg (T) L. Kolle Årjäng 3 07/10 - 01 / 7 2140 34,0 23
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Austevoll Momarken Travbane P 18/9 - 20 / 7 2160 36,8 P
8 2019: -2 -0 -1 -1 -0 -17 000 2018: -7 -2 -1 -1 -3 -54 500
Nord Sjur 2160 1 Plass 71 500
5 år SVART V v.Lome Elden J. Kvikstad Bjerke Travbane 1 26/12 - 03 / 9 2160 34,5 203
e. Nydelig v. Pål Even J. Kvikstad Drammen Travbane 5 04/12 - 04 / 1 2100 33,2a 157
Elin Hong /Tretten J. Kvikstad Biri Travbane 4 23/11 - 08 / 13 2140 34,0 46
J. Kvikstad Elin Hong J. Kvikstad Bjerke Travbane 3 05/9 - 01 / 6 2160 32,8 63
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Biri Travbane 1 17/8 - 03 / 7 2100 32,7 59
9 2019: -8 -1 -3 -0 -2 -63 500 2018: -9 -0 -0 -2 -6 -27 000
Fjellvang Frøkna 2 Plass 90 500
8 år BRUN HP v.Odins Kjempe O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 02/1 - 03 / 9 2160 32,7 g 106
e. Hoppsasa v. Järvsöfaks (S) A. Stensen Biri Travbane 4 21/12 - 03 / 10 2120 32,3 357
Leif Solemsli /Vang I Valdres M. Sørvik Jarlsberg Travbane 4 21/9 - 04 / 1 2100 34,2 g 616
O. Mikkelborg Leif Solemsli M. Sørvik Klosterskogen Travbane 0 13/9 - 06 / 4 2100 39,5ag 299
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl M. Sørvik Biri Travbane 8 31/8 - 01 / 6 2120 34,1 g 256
10 2019: -6 -2 -0 -1 -1 -46 500 2018: -9 -2 -1 -1 -4 -54 000
Nesvik'n 3 Plass 100 500
4 år SVART V v.Moe Odin J. Eriksen Forus Travbane - 06/1 - 08 / 6 2080 dg r 62
e. Alm Nora v. Nordli Svarten E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 16/12 - 03 / 11 2180 32,5 256
Mardon Jørgensen /Vennesla E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 09/12 - 04 / 12 2100 34,5a 124
E. Høitomt Johan Kringeland Eriksen (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 19/11 - 02 / 8 2100 34,0ag 17
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Eriksen Forus Travbane 5 07/8 - 05 / 10 2060 32,0 430