<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3
DELINGSLØP SPESIAL - MAX 800 - DATOLØP -
DELINGSLØP SPESIAL - MAX 800 - DATOLØP -
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 50.001 kr.
For 3-15-årige høyest 150.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-1-6 Plass : 4-1-6

1 2019: -8 -0 -2 -4 -2 -40 000 2018: -15 -0 -2 -4 -5 -48 912
Bergers Granitt 2140 1 Plass 88 912
6 år SVART V v.Wik Stjernen D. Dalen Bjerke Travbane 4 26/12 - 03 / 11 2160 34,7 g 154
e. Ramstad Lotta v. Moe Odin D. Dalen Drammen Travbane 3 22/12 - 01 / 7 2120 33,9 58
May-Helen Nilsen /Klavestadhaugen L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 09/12 - 04 / 5 2100 35,4ag 203
D. Dalen May-Helen Nilsen D. Dalen Bjerke Travbane 3 27/11 - 02 / 4 2100 34,4a 33
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 3 09/10 - 02 / 6 2100 32,3a 51
2 2019: -11 -0 -1 -0 -5 -24 500 2018: -19 -0 -1 -4 -7 -57 674
Skrei Stjerna 2160 1 Plass 99 016
8 år BRUN HP v.Lome Elden O. Østre Momarken Travbane 0 27/12 - 01 / 8 2180 34,3 g 59
e. Frigg Rappa v. Friggbest O. Østre Färjestad 0 26/11 - 11 / 5 2140 33,0 g 154
Øystein Østre /Askim G. Austevoll Momarken Travbane 5 11/11 - 02 / 8 1660 32,2 122
L. Østre Øystein Østre E. Rennesvik Momarken Travbane 5 30/10 - 04 / 7 2160 34,8 g 209
Svart m/gul stolpe, reklame E. Rennesvik Momarken Travbane 3 20/10 - 01 / 4 2160 30,8 g 159
3 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -13 -1 -3 -1 -2 -62 500
Kleppe Spødå 2 Plass 65 500
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin G. Bachmann Bjerke Travbane 0 15/12 - 02 / 4 1640 39,6 g 259
e. Kleppe Trøa v. Trø Faks G. Bachmann Momarken Travbane 1 29/11 - 02 / 1 2140 32,5a 115
Jonny Kongevold-Anita Isaksen G. Bachmann Bjerke Travbane 0 22/11 - 03 / 1 2100 31,4a 75
G. Bachmann D. Dalen Bjerke Travbane 0 07/11 - 03 / 11 2160 34,7 g 22
svart m/blå ermer, sv. ermstr, rekl G. Bachmann Momarken Travbane 0 20/10 - 04 / 4 2140 30,6ag 258
4 2019: -9 -6 -1 -1 -0 -152 000 2018: -12 -4 -1 -0 -3 -73 438
Mjølner Marius 3 Plass 225 438
5 år SVART H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 27/12 - 04 / 7 2160 31,7 60
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Momarken Travbane 6 30/10 - 04 / 10 2160 34,9 g 30
Eddie Grinaker /Oslo J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 20/10 - 01 / 7 2180 29,6 22
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 02/10 - 02 / 9 2160 31,1 15
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Årjäng 0 26/8 - 08 / 9 2160 br g 15
5 2019: -9 -0 -0 -0 -5 -17 000 2018: -8 -0 -1 -0 -4 -25 500
Lilletroll 2180 1 Plass 143 899
9 år MØRKBR H v.Vinning Kos O. Østre Jarlsberg Travbane - 23/12 - 01 / 2 2100 dg 132
e. Lille Trolla v. Lykke Gutten V. Hop Momarken Travbane 5 24/4 - 08 / 6 2240 31,2 g 43
Terje Mellemsæther-Mette Kathrine Mellemsæther V. Hop Momarken Travbane - 10/4 - 06 / 7 2140 dg a 42
E. Høitomt Terje Mellemsæther V. Hop Bjerke Travbane 6 28/3 - 05 / 15 2160 31,3 g 60
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Jarlsberg Travbane 2 16/3 - 01 / 6 2100 29,9ag 78
6 2019: -10 -0 -0 -2 -1 -14 500 2018: -18 -3 -2 -3 -5 -99 031
Øygard Pål 2 Plass 155 243
5 år SVART V v.Tekno Odin C. Antonsen Bjerke Travbane 0 02/1 - 05 / 11 2100 30,8a 460
e. Påls Tina v. Elding C. Antonsen Bjerke Travbane - 06/12 - 05 / 4 1609 dg a 242
Stall Pål Sine Hener A. Robertsen Bjerke Travbane 6 07/11 - 04 / 10 2100 31,3a 136
C. Antonsen Laila Kjøniksen C. Antonsen Drammen Travbane 6 30/10 - 04 / 4 2100 32,0a 25
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Bjerke Travbane 3 23/10 - 04 / 4 2100 31,0a 51
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -0 -4 -1 -6 -74 000
Grude Elle 3 Plass 111 500
5 år MØRKBR HP v.Norheim Svenn S. Skjølås Bjerke Travbane 0 07/11 - 04 / 9 2100 33,4ag 243
e. Grude Jenta v. H.G. Balder O. Kjenner Biri Travbane 5 28/10 - 03 / 7 2100 31,0a 88
Erland Skjølås-Kåre Skjølås T. Salte Forus Travbane 0 04/9 - 09 / 10 2060 32,9 g 478
O. Kjenner Erland Skjølås K. Djøseland Bjerke Travbane 0 27/8 - 01 / 2 2100 29,1a 559
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek K. Djøseland Forus Travbane 0 07/8 - 08 / 7 2040 30,1 g 723
8 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -9 -0 -1 -1 -3 -22 000
Vatnorm 4 Plass 112 000
6 år MØRKBR V v.Bork Odin D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 20/12 - 01 / 3 2100 32,8a 47
e. Gyldne Tider v. Elding L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 07/12 - 04 / 9 2120 31,7 g 247
Terje Villum /Tjodalyng L. Kolle Sørlandets Travpark 0 18/11 - 08 / 9 2180 30,8 g 257
L. Kolle Terje Villum A. Frønes Momarken Travbane 0 11/11 - 04 / 13 2160 br g 152
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 6 01/7 - 04 / 5 2140 29,7 153
9 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -0 -1 -0 -3 -17 491
Julie 5 Plass 126 762
7 år SVART HP v.Åsajerven D. Dalen Biri Travbane 0 14/12 - 01 / 3 1609 31,6a 184
e. Dolly Vilja v. Elding H. Horpestad Jarlsberg Travbane 0 26/10 - 02 / 9 2100 30,9a 962
Åse Marielle Solum-Knut Inge Bjørnebøle T. Solberg Drammen Travbane 0 22/10 - 05 / 6 2100 34,5a 233
P. Midtfjeld Stian Eilefsen (T) E. Høitomt Biri Travbane 0 16/9 - 04 / 5 2140 32,2 284
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek H. Horpestad Drammen Travbane 0 06/9 - 05 / 2 2100 30,8a 311
10 2019: -10 -1 -1 -0 -7 -47 500 2018: -11 -0 -2 -0 -4 -33 000
Stjerne Åsa 6 Plass 176 000
7 år SVART HP v.Åsajerven A. Sveen Bjerke Travbane - 08/8 - 05 / 9 2100 dg a 629
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Biri Travbane 0 27/7 - 10 / 3 2100 31,3 g 323
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Biri Travbane 4 15/7 - 04 / 7 2140 31,4 93
R. Sveen R. Sveen Biri Travbane 0 18/5 - 01 / 5 2100 30,2ag 473
brun m/røde seler R. Sveen Drammen Travbane 7 28/4 - 03 / 2 2100 30,1ag 58
11 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -11 -0 -0 -1 -4 -20 371
Heggetulla 7 Plass 120 974
11 år BRUN HP v.H.G. Balder B. Humborstad Bjerke Travbane 0 05/12 - 05 / 10 2160 31,9 649
e. Trollvinni v. Trons Trollmin* B. Humborstad Bjerke Travbane 0 07/11 - 04 / 11 2100 32,0a 388
Kåre Hegge /Røn B. Humborstad Romme 4 19/10 - 04 / 13 2140 29,4a 1177
B. Humborstad Kåre Hegge B. Humborstad Årjäng 0 26/8 - 04 / 12 1660 29,0 1055
svart m/gult belte & ermring. M. Finsand Drammen Travbane 10 11/8 - 01 / 3 2100 31,4 314