<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V65-5
DD-1
V5-2
TIDSLØP
TIDSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for tid 1.34,0 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.32,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
5. Løp
Hvite Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-7-11 Plass : 12-7-11

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -14 170
Slotts Grond* (S) 2140 1 Plass 18 055
8 år SVARTBRUN V v.Lome Kongen M. Andersson Momarken Travbane 4 04/12 - 04 / 1 2140 35,8 166
e. Solberg Ragni v. Braute M. Andersson Årjäng - 07/9 - 08 / 1 2140 dg g 308
Sverige M. Andersson Årjäng 6 26/8 - 08 / 1 2140 35,3 g 395
M. Andersson M. Andersson Årjäng 0 07/8 - 08 / 9 2160 36,1 g 709
svart m/røde stjerner på hvitt sk.stk. A. Andersson Årjäng 0 09/6 - 03 / 8 2160 38,3 g 671
2 2019: -8 -0 -1 -1 -5 -27 000 2018: -7 -0 -1 -1 -2 -16 000
Party Løve 2 Plass 45 500
5 år HUSKBRUN H v.Skibber L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 03 / 6 2120 br 90
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel L. Kolle Momarken Travbane - 08/5 - 08 / 6 2140 dg 76
Stall Best Og Tørst & Kim A. Kråkemo L. Kolle Momarken Travbane 3 17/4 - 07 / 3 2140 35,8a 204
L. Kolle Frode Akselsen A. Akselsen Jarlsberg Travbane 4 13/4 - 08 / 3 2100 35,3 g 601
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Momarken Travbane 0 06/3 - 07 / 9 2140 38,8 g 213
3 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -3 -1 -0 -0 -2 -39 000
Østavind 3 Plass 42 500
4 år BRUN H v.Dotterud Teddy V. Hop Biri Travbane 1 27/7 - 01 / 12 2120 34,5 82
e. Tveit Pila v. Nordli Svarten V. Hop Momarken Travbane 4 17/7 - 03 / 9 2140 34,4 61
Rebecca Spørck /Austmarka V. Hop Jarlsberg Travbane 5 05/7 - 08 / 9 2100 34,7 255
V. Hop Rebecca Spørck V. Hop Jarlsberg Travbane P 27/4 - 20 / 6 2120 37,7 P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 02/8 - 20 / 3 1660 50,4 B
4 2019: -3 -0 -0 -1 -2 -10 500 2018: -6 -3 -0 -1 -2 -61 972
Finii 4 Plass 72 472
4 år BRUN HP v.Hellin Faxen G. Austevoll Momarken Travbane 1 04/12 - 04 / 2 2140 34,5 122
e. Fiona v. Pajaprins G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 01/11 - 03 / 7 2120 34,8 28
Maria Jarl Johansen /Berg I Østfold G. Austevoll Färjestad 1 15/10 - 01 / 3 2140 34,1 50
G. Austevoll Linn-Anett Johansen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 28/9 - 04 / 6 2100 34,3 101
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Momarken Travbane 3 18/9 - 07 / 7 2140 35,0 g 219
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000
Lomin 5 Plass 30 000
5 år SVART H v.Lome Elden O. Kjenner Biri Travbane 0 21/12 - 03 / 3 2100 br g 106
e. Evina v. Pål Even O. Kjenner Momarken Travbane 7 04/12 - 04 / 3 2140 36,1 g 112
Stall Farfar Og Ungene K. Handeland Forus Travbane 0 17/6 - 07 / 13 2060 34,7 g 516
O. Kjenner P. Buer Forus Travbane - 22/5 - 09 / 1 2040 dg 78
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek K. Handeland Bergen Travpark 3 04/11 - 02 / 7 2100 36,0 83
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -2 -1 -0 -0 -34 000
Victoria R. 6 Plass 34 000
4 år BRUN HP v.Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane 2 26/12 - 03 / 4 2140 35,5 28
e. Haralds Linnea v. Lykkefot O. Østre Jarlsberg Travbane 1 07/12 - 03 / 5 2100 35,1 23
Stall Pysjaa O. Østre Jarlsberg Travbane 1 25/11 - 08 / 1 2100 34,2 47
O. Østre Ragnhild Benum O. Østre Momarken Travbane P 30/10 - 20 / 7 2160 38,7 P
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame P. Midtfjeld Momarken Travbane 30/5 - 12 / 3 2160 56,1 B
7 2019: -7 -3 -3 -1 -0 -73 845 2018: -6 -1 -2 -0 -2 -39 139
Stjerne Tore 2160 1 Plass 112 984
4 år SVART KH v.Åsajerven C. Kjenner Färjestad 7 10/12 - 02 / 5 2160 35,2 g 104
e. Spikny v. Spikeld J. Mjølnerød Momarken Travbane 5 04/12 - 04 / 7 2160 35,0 g 43
Stall Hiv o'' Hoi J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 11/11 - 08 / 15 2180 33,0 27
J. Mjølnerød C. Kjenner Färjestad 2 15/10 - 01 / 5 2160 33,3 104
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane - 21/9 - 07 / 6 2100 dg 85
8 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -17 -1 -0 -0 -9 -36 736
Lea R.B.* (S) 2 Plass 57 915
6 år SVARTBRUN HP v.Voje Faks U. Axelson Bjerke Travbane 0 30/12 - 01 / 8 2160 36,1 634
e. Lobelia R.B.* (S) v. Lome Elden U. Axelson Momarken Travbane 5 11/12 - 07 / 5 2160 34,7 48
Sverige U. Axelson Momarken Travbane 6 04/12 - 04 / 6 2160 35,1 382
U. Axelson Therese Andersson U. Axelson Momarken Travbane P 30/10 - 20 / 6 2160 38,5 P
grønn med hvitt sk.stk og seler,ermbin J. Mjølnerød Årjäng - 13/7 - 04 / 7 1640 dg g 200
9 2019: -7 -0 -0 -0 -6 -21 000 2018: -12 -0 -0 -0 -8 -39 912
Krita 3 Plass 60 912
4 år SVART HP v.Tekno Odin S. Fossen Biri Travbane 0 21/12 - 02 / 4 2100 34,4ag 272
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Bjerke Travbane 8 05/12 - 01 / 7 2100 33,7a 742
Astrid Fossen-Ahne Fossen H. Holm Drammen Travbane 6 26/11 - 01 / 8 2120 34,8 180
B. Steinseth Stig Ingar Fossen (A) H. Holm Biri Travbane 0 16/11 - 03 / 5 2120 33,6 433
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 8 07/11 - 03 / 8 2140 34,0 g 322
10 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -10 401 2018: -10 -1 -0 -3 -4 -37 000
Spang Remina 4 Plass 70 401
7 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld I. Mysen Momarken Travbane 3 11/12 - 07 / 1 2160 34,5 82
e. Tullmi v. Spang Best I. Mysen Biri Travbane 5 23/11 - 08 / 11 2140 34,1 208
Iselin Mysen-Marinus A. Beck I. Mysen Drammen Travbane 1 08/11 - 02 / 1 2100 33,6a 145
I. Mysen I. Mysen Momarken Travbane 3 08/5 - 08 / 9 2160 32,9 130
Svart, røde ermer&sidef,gule ruter,rek G. Austevoll Momarken Travbane 6 02/4 - 04 / 13 2180 34,2 185
11 2019: -3 -0 -1 -1 -1 -13 000 2018: -8 -1 -0 -1 -5 -26 500
Borka Støvern 5 Plass 39 500
7 år BORKET V v.Norheim Faksen D. Dalen Drammen Travbane 6 04/12 - 04 / 9 2100 33,7ag 595
e. Tang Borka v. Bork Rigel D. Dalen Drammen Travbane 1 26/11 - 09 / 2 2100 35,1 71
Bjarne Snersrud-Siv Homstvedt D. Dalen Klosterskogen Travbane 7 19/11 - 07 / 8 2120 36,7 g 44
D. Dalen Bjarne Snersrud F. Hansen Jarlsberg Travbane 8 02/9 - 02 / 10 2120 34,5 g 562
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek F. Hansen Drammen Travbane 0 26/7 - 04 / 8 2100 33,6a 357
12 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -11 999 2018: -3 -0 -1 -2 -0 -23 861
Jokke Ålj* (S) 6 Plass 35 860
5 år FUKS V v.B.W.Modde* (S) P. Nilsen Bjerke Travbane 3 13/11 - 02 / 2 2100 32,7ar 40
e. Ellen Ålj* (S) v. Skaffer Brunen* P. Nilsen Färjestad 2 05/11 - 08 / 8 2140 34,0 28
Sverige P. Nilsen Bjerke Travbane 3 14/3 - 09 / 4 2140 33,6 r 36
P. Nilsen P. Nilsen Färjestad P 05/3 - 13 / 4 2180 34,9 P
Blå, rött bröstband; blå P. Nilsen Årjäng P 25/7 - 14 / 1 2160 49,2 P
13 2019: -6 -1 -2 -2 -0 -42 000 2018: -8 -0 -2 -1 -1 -18 000
Tåga Prinsen (S) 7 Plass 60 000
5 år BRUN V v.Moe Svarten J. Bjerring Drammen Travbane - 22/10 - 09 / 9 2140 dg 80
e. Gomnes Terna v. Alm Viktor J. Bjerring Biri Travbane - 19/10 - 04 / 1 2100 g5 33
Gisle Vold /Sandnes J. Bjerring Bjerke Travbane 3 15/8 - 09 / 3 2140 32,1 122
J. Bjerring J. Bjerring Bjerke Travbane 0 18/7 - 03 / 4 2140 32,0 217
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Sørlandets Travpark - 01/7 - 08 / 9 2160 g4 22
14 2019: -5 -1 -1 -0 -2 -29 000 2018: -10 -1 -1 -1 -6 -38 000
Asplund Jenta 8 Plass 67 000
5 år MØRKBR HP v.Åsajerven O. Østre Sørlandets Travpark 3 16/12 - 04 / 2 2140 32,9 182
e. Frisli Modi v. Moe Odin O. Østre Klosterskogen Travbane 0 09/12 - 04 / 7 2100 35,7ag 210
Geir Ole Olsen /Porsgrunn E. Høitomt Drammen Travbane 2 26/11 - 09 / 8 2120 34,2 27
E. Høitomt Geir Ole Olsen G. Austevoll Bjerke Travbane 4 21/11 - 01 / 10 2160 33,3 196
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Undem Klosterskogen Travbane 1 14/10 - 08 / 1 2100 34,5 43
15 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -18 000 2018: -7 -1 -3 -0 -2 -74 139
Dale Anne 9 Plass 92 139
4 år MØRKBR HP v.Moe Svarten R. Kruse Färjestad 6 10/12 - 02 / 8 2160 34,5 g 59
e. Vinter Gry v. Spikeld R. Kruse Drammen Travbane 1 26/11 - 01 / 4 2120 34,2 52
Arne Johannessen /Skiptvet R. Kruse Bjerke Travbane 2 07/11 - 03 / 6 2140 32,2 120
R. Kruse Arne Johannessen R. Kruse Årjäng 2 07/10 - 01 / 2 2140 33,8 45
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl R. Kruse Bjerke Travbane 0 26/9 - 09 / 4 2140 34,8 g 101