<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:13 V5-5


Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 100.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-5-2 Plass : 1-5-2

1 2019: -7 -1 -0 -2 -0 -24 000 2018: -22 -0 -4 -1 -8 -53 000
A.H. Svarten 2100 1 Plass 98 000
5 år SVART V v.Skibber L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 28/12 - 04 / 5 1609 30,2ag 114
e. Bø Katinka v. Vital Pil L. Kolle Drammen Travbane 0 22/12 - 04 / 4 2100 33,3a 444
Andres Hegna-Grethe Hegna L. Kolle Drammen Travbane 2 13/12 - 03 / 9 2100 33,4a 143
L. Kolle Arthur Bø (T) L. Kolle Drammen Travbane 5 26/11 - 05 / 12 1700 31,8a 1381
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Drammen Travbane 0 08/11 - 01 / 8 2100 32,3ag 207
2 2019: -9 -1 -2 -1 -1 -36 000 2018: -24 -0 -1 -1 -11 -48 500
Lørdagsgodt 2 Plass 136 000
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 4 20/12 - 01 / 1 2100 32,9a 125
e. Sjefå v. Sjefen F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 12/12 - 05 / 2 2100 30,0a 632
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Drammen Travbane 0 26/11 - 05 / 10 1700 32,5ag 644
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 09/10 - 06 / 7 2140 33,9ag 494
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Bjerke Travbane - 03/10 - 01 / 8 2160 dg 540
3 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -17 -2 -3 -1 -3 -67 000
Dag Eldmi 3 Plass 103 500
7 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) D. Dalen Sørlandets Travpark 6 16/12 - 04 / 5 2180 31,8 g 95
e. Dag Mi v. Elding D. Dalen Jarlsberg Travbane 2 02/11 - 08 / 6 2609 33,8ag 153
Tina Marie K. Kolstad-Audun Kolstad D. Dalen Sørlandets Travpark 0 21/10 - 07 / 1 1609 31,0ag 351
D. Dalen Jenny Thygesen (T) D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 14/10 - 02 / 1 2100 31,0a 302
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 0 03/10 - 01 / 5 2160 31,9 110
4 2018: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -0 -1 -9 -29 500
Land Maria 4 Plass 90 500
8 år BRUN HP v.Voje Faks G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 05 / 9 2100 33,2 g 1004
e. Mari Snella v. Rolex K.* A. Frønes Klosterskogen Travbane 0 16/8 - 06 / 10 2100 33,0a 1053
Hans Landsverk /Gransherad D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 06 / 3 2100 33,5 844
G. Austevoll Hans Landsverk G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 30/3 - 03 / 8 2120 34,2 427
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 0 10/1 - 05 / 5 1609 33,0a 448
5 2019: -12 -1 -2 -1 -6 -56 000 2018: -16 -0 -0 -6 -6 -44 000
Bare Christina 5 Plass 110 500
5 år BRUN HP v.Alsaker Piril Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 28/12 - 04 / 3 1609 30,4a 265
e. Kos Rappa v. Kos Knekten Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 09/12 - 04 / 4 2100 33,7a 177
Arthur Bø /Bø I Telemark Å. Tengsareid Drammen Travbane 7 04/12 - 04 / 2 2100 33,8a 56
Å. Tengsareid Arthur Bø (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 03 / 12 2100 31,9a 284
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Bjerke Travbane 4 17/10 - 01 / 3 2140 32,2 26
6 2019: -10 -0 -0 -1 -6 -32 000 2018: -17 -0 -1 -1 -5 -28 991
Vesle Moi 6 Plass 128 024
7 år BRUN HP v.Frisli To Jo O. Mikkelborg Drammen Travbane 0 22/12 - 07 / 5 2100 32,6a 897
e. Vesle Gull v. Moe Odin O. Østre Klosterskogen Travbane 3 09/12 - 02 / 2 1700 32,5a 269
Stall We-Tan M. Løve Bjerke Travbane 0 21/11 - 03 / 5 2140 34,6 g 746
O. Østre Marita H Tangen-Svindland (T) D. Dalen Drammen Travbane 5 08/11 - 01 / 1 2100 32,0ag 295
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 4 02/11 - 08 / 9 2609 34,6a 60
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -1 -0 -0 -0 -16 000
H.M. Norne Rose 7 Plass 70 000
12 år MØRKBR HP v.Norne G. Austevoll Bjerke Travbane 0 31/12 - 03 / 10 2100 35,7ag 484
e. Overskeid Ili v. Ilmin H. Holm Bjerke Travbane - 25/9 - 04 / 2 1609 dg a 120
Silje Hesland /Oslo I. Melby Leangen Travbane 0 17/9 - 06 / 7 2180 30,0 90
H. Holm Silje Hesland H. Holm Bjerke Travbane - 05/9 - 02 / 7 2160 dg 132
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 1 25/7 - 03 / 4 1640 28,6 147
8 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 500 2018: -13 -0 -1 -0 -3 -16 500
Låhne Lina 8 Plass 84 000
9 år BRUN HP v.Voje Faks A. Låhne Jarlsberg Travbane 4 23/12 - 03 / 2 1609 temp a 598
e. Klingilita v. Elding A. Låhne Drammen Travbane 0 26/11 - 05 / 4 1700 32,6ag 1381
Anders Magne Låhne /Sem A. Låhne Bjerke Travbane 0 31/10 - 09 / 4 1640 31,4 g 461
A. Låhne A. Låhne Klosterskogen Travbane - 14/10 - 04 / 8 1700 dg a 466
hvit m/fire svarte tverrstriper. A. Låhne Drammen Travbane 2 27/9 - 02 / 1 2100 30,7a 565
9 2019: -6 -1 -1 -0 -3 -30 000 2018: -10 -1 -2 -3 -0 -45 000
Aarbakks Evelyn 9 Plass 114 000
6 år BRUN HP v.Rapp Best T. Solberg Jarlsberg Travbane - 23/12 - 03 / 8 1609 dg a 77
e. Fjære Besta v. Spiktoto T. Solberg Drammen Travbane 3 26/11 - 05 / 1 1700 31,3a 227
Anniken Mastereid-Rasmus Gisholt O. Østre Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 02 / 7 1700 br a 248
T. Solberg Anniken Mastereid O. Østre Klosterskogen Travbane 0 31/5 - 04 / 6 1700 29,6ag 423
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 04 / 8 1700 31,4ag 53
10 2019: -8 -1 -1 -1 -2 -48 000 2018: -19 -3 -0 -0 -7 -61 000
Tangen Marte 10 Plass 144 000
5 år SVART HP v.Bork Odin B. Steinseth Biri Travbane 6 30/11 - 05 / 2 2100 37,9ag 151
e. Tangen Jenny v. Bokli Balder B. Steinseth Bjerke Travbane 6 21/11 - 05 / 5 2140 32,1 g 384
Stall Ida Christine B. Steinseth Momarken Travbane 6 11/11 - 04 / 3 2140 31,8 g 58
B. Steinseth Per Gunnar Roos B. Steinseth Biri Travbane 0 28/10 - 03 / 4 2100 31,7ag 226
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Klosterskogen Travbane 5 14/10 - 04 / 1 1700 31,6ag 55