<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 35.001 kr.
For 3-15-årige høyest 55.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-3-1 Plass : 2-3-1

1 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -10 -0 -1 -3 -5 -34 000
Helmin Lykke 2100 1 Plass 39 000
8 år MØRKBR HP v.Steinsvad Eld S. Helmen Jarlsberg Travbane 4 25/11 - 03 / 1 2100 32,5 416
e. Risendals Blesa v. Spang Best S. Helmen Bjerke Travbane 7 13/11 - 02 / 8 2100 34,2a 207
Iver Helmen /Gran S. Helmen Bjerke Travbane 3 31/10 - 01 / 2 2140 33,3 361
S. Helmen S. Helmen Bjerke Travbane 4 02/10 - 02 / 1 2100 36,0a 76
grønn m/brunt hestehode O. Østre Bjerke Travbane 2 05/9 - 01 / 2 2140 32,9 g 133
2 2019: -7 -1 -0 -1 -3 -29 500 2018: -6 -0 -1 -1 -3 -33 000
Åsa O.K. 2 Plass 62 500
4 år SVART HP v.Åsajerven H. Tvedt Sørlandets Travpark 3 16/12 - 03 / 8 2160 33,1 177
e. Torpa Kry v. Moe Odin E. Høitomt Drammen Travbane 7 26/11 - 01 / 7 2120 35,0 g 58
Vidar Wilson-Mette Holm Wilson H. Tvedt Bjerke Travbane 4 07/11 - 03 / 5 2140 32,6 g 93
H. Tvedt Vidar Wilson H. Tvedt Sørlandets Travpark 4 21/10 - 08 / 3 2140 33,2 g 96
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek H. Tvedt Jarlsberg Travbane 2 28/9 - 04 / 7 2100 34,1 g 63
3 2019: -12 -3 -2 -2 -3 -97 500 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Jentefuten 3 Plass 131 500
5 år MØRKBR V v.Åsajerven L. Hauge Bergen Travpark 0 10/3 - 01 / 6 2120 br r 220
e. Jentami v. Elding L. Hauge Bergen Travpark 4 04/1 - 08 / 2 2120 35,7 rg 18
Ståle Dyngeland /Nesttun L. Hauge Bergen Travpark 1 21/12 - 02 / 3 2140 35,0 59
G. Flåten L. Hauge Bergen Travpark 2 07/12 - 08 / 5 2120 34,8 37
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame L. Hauge Bergen Travpark - 23/11 - 08 / 5 2120 dg 60
4 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -5 -0 -0 -1 -2 -10 000
Holen Mai 4 Plass 28 500
7 år MØRKBR HP v.Dotterud Teddy C. Hande Momarken Travbane 3 27/12 - 01 / 3 2140 34,8 134
e. Hongslo Jossa v. Rigel Jo O. Østre Bjerke Travbane 0 12/12 - 01 / 6 2100 34,7ag 207
Christina A. Hande-Emilie B. Hande O. Østre Momarken Travbane 0 04/12 - 04 / 4 2140 36,4 336
C. Hande Renate Aarlie (T) O. Østre Bjerke Travbane 8 21/11 - 01 / 2 2140 36,9 g 145
Grå, hvit erm,grå ermr,blå ermstr, rek O. Østre Momarken Travbane 7 11/11 - 08 / 12 2160 36,4 243
5 2019: -6 -1 -1 -1 -2 -33 000 2018: -10 -0 -0 -1 -5 -29 000
Odins Zamurai 5 Plass 62 000
4 år MØRKBR V v.Slåttodin Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 27/12 - 04 / 6 2140 br g 370
e. Gomnes Faksa v. Trø Faks G. Austevoll Bjerke Travbane 3 05/12 - 01 / 1 2100 33,1ag 571
Tanja Johansen /Åsgårdstrand V. Hop Momarken Travbane - 19/6 - 07 / 8 2160 dg 129
G. Austevoll Tanja Johansen (A) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 30/5 - 09 / 13 2180 38,2 g 1435
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 6 19/5 - 01 / 8 2120 35,1 g 329
6 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -22 000 2018: -17 -0 -1 -2 -10 -43 500
Santans 2120 1 Plass 70 500
5 år MØRKBR V v.Joker Elden P. Sem Drammen Travbane 5 22/12 - 01 / 9 2120 34,0 134
e. Santi v. Moe Odin P. Sem Biri Travbane 0 14/12 - 08 / 6 2100 34,8a 214
Trygve Bjørge-Grethe M. Bjørge P. Sem Bjerke Travbane 2 27/11 - 02 / 8 2100 34,4a 252
P. Sem Trygve Bjørge P. Sem Klosterskogen Travbane - 19/11 - 02 / 7 2100 dg a 102
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Biri Travbane 4 09/11 - 08 / 3 2100 32,9 179
7 2019: -9 -2 -2 -0 -3 -57 500 2018: -18 -0 -1 -0 -9 -32 545
Maxey Melanin 2 Plass 102 045
5 år RØD H v.Stiv Kuling J. Hansen Momarken Travbane - 27/12 - 04 / 5 2140 dg 241
e. Springtina v. Alm Rigel J. Hansen Klosterskogen Travbane 2 09/12 - 04 / 10 2100 33,7ag 107
Randi Merete Wahl /Hof R. Hansen Klosterskogen Travbane 4 19/11 - 02 / 6 2100 33,8ag 53
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) R. Hansen Klosterskogen Travbane 4 08/11 - 02 / 5 2100 31,9ag 312
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Jarlsberg Travbane - 12/10 - 04 / 3 2100 dg g 98
8 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -21 500 2018: -7 -0 -2 -0 -5 -49 000
Lykkje Idunn 3 Plass 70 500
4 år SVART HP v.Norheim Svenn L. Kolle Sørlandets Travpark 2 16/12 - 03 / 10 2160 33,1 189
e. Salsnes Ilmi v. Ilmin L. Kolle Bjerke Travbane 5 05/12 - 01 / 11 2100 33,3a 296
Stall En God Tone L. Kolle Drammen Travbane 4 26/11 - 01 / 3 2120 34,6 163
L. Kolle Jan Morten Hansen (T) L. Kolle Bjerke Travbane 6 07/11 - 03 / 3 2140 33,0 165
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 26/10 - 04 / 5 2100 34,0 110
9 2019: -8 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -14 -0 -1 -0 -7 -29 000
Gylden Bris 4 Plass 47 000
7 år SVART HP v.Stiv Kuling V. Hop Momarken Travbane 5 27/12 - 01 / 7 2160 35,0 g 142
e. Gylden Vår v. Bork Rigel K. Malmin Biri Travbane 5 21/12 - 02 / 5 2100 33,5a 204
Magnus Billing-Per Holger B. Jensen K. Malmin Drammen Travbane 8 04/12 - 04 / 12 2100 34,2a 481
V. Hop Magnus Billing V. Hop Jarlsberg Travbane 5 25/11 - 03 / 2 2100 33,0 g 176
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 05 / 1 2100 33,7 223
10 2019: -9 -2 -1 -1 -2 -46 500 2018: -8 -0 -0 -0 -2 -5 491
Lygna Spretten 5 Plass 85 021
5 år SVART V v.Åsajerven Å. Tengsareid Biri Travbane 5 21/12 - 03 / 9 2120 32,6 591
e. Lygna Camp v. Elding Å. Tengsareid Biri Travbane 0 14/12 - 08 / 5 2100 35,4a 186
Anne-Lene W. Johansen-Egil Johansen H. Holm Biri Travbane 0 15/6 - 06 / 10 2100 33,9ag 684
Å. Tengsareid Anne-Lene W. Johansen O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 22/3 - 06 / 2 2100 38,6ag 313
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl O. Mikkelborg Bollnäs 0 16/3 - 02 / 10 1660 34,8 250
11 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -14 -0 -2 -2 -4 -36 000
Sevrus 6 Plass 54 000
5 år SVART V v.Bork Odin C. Engebråthen Momarken Travbane 8 04/12 - 04 / 10 2180 34,4 g 1215
e. Våler Frøkna v. Sokna Troll C. Engebråthen Drammen Travbane 7 26/11 - 09 / 12 2160 33,6 302
Team Time C. Engebråthen Jarlsberg Travbane - 12/10 - 04 / 5 2120 dg g 358
C. Engebråthen C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 03 / 14 2140 33,4 1609
Grå m/grønne sidefelt + ermer, rekl. H. Tvedt Jarlsberg Travbane - 13/6 - 05 / 9 2120 dg 843