<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V5-4


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 7.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-7-1 Plass : 2-7-1

1 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -7 000 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 500
Alve Prinsen 2100 1 Plass 9 500
9 år GUL BORKET V v.Feseth Lynet J. Undem Jarlsberg Travbane 4 28/12 - 08 / 6 2100 nc 74
e. Rato Dunna v. Atom Vinter J. Undem Jarlsberg Travbane P 25/11 - 21 / 2 2120 38,8 P
Janna C. Halvorsen /Skien R. Tvedt Bergen Travpark 28/8 - 22 / 1 1600 59,8 g B
J. Undem Janna Chatrine Halvorsen R. Tvedt Bergen Travpark 19/8 - 22 / 3 2120 56,0 B
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek
2 2019: -11 -2 -2 -0 -3 -55 000 2018: -3 -0 -1 -0 -1 -7 000
Kolbu Hjørdis 2 Plass 62 000
6 år SVART HP v.Lome Elden M. Gundersen Biri Travbane 8 21/12 - 03 / 12 2120 33,0 g 376
e. Mijomi v. Kjøstad Jo M. Gundersen Momarken Travbane 2 11/12 - 08 / 4 2140 34,5 184
Per Øyvind Einarsen-Yvonne Einarsen M. Gundersen Jarlsberg Travbane - 25/11 - 08 / 5 2100 dg 286
G. Gundersen Per Øyvind Einarsen D. Dalen Drammen Travbane P 30/10 - 20 / 1 2100 39,2 g P
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer H. Skiaker Biri Travbane 14/8 - 23 / 7 2120 56,6 B
3 2019: -6 -0 -0 -0 -4 -9 000 2018: -1 -0 -1 -0 -0 -5 000
Høvding Viktor 3 Plass 14 000
9 år BORKET H v.Slogum Bjørn C. Antonsen Jarlsberg Travbane 2 28/12 - 08 / 12 2100 37,8 g 78
e. Lydi Vår v. Pål Even O. Kjenner Momarken Travbane P 11/12 - 20 / 1 2140 37,8 P
Terje Mellemsæther-Mette Kathrine Mellemsæther O. Kjenner Momarken Travbane N 04/12 - 20 / 4 2160 43,7 rg N
C. Antonsen Terje Mellemsæther
Blå m/gul hestesko & tre ermringer
4 2018: -2 -0 -0 -1 -1 -5 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sagfaksen 4 Plass 5 500
6 år SVART V v.Voje Faks E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 19/11 - 07 / 5 2100 36,8 r 32
e. Valle Ada v. Alm Viktor G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 25/10 - 07 / 6 2100 35,9 70
Svein Saga-Anne Grethe Saga G. Austevoll Klosterskogen Travbane P 14/10 - 20 / 4 2120 39,3 P
G. Austevoll Svein Saga T. Fløysand Jarlsberg Travbane 22/6 - 20 / 5 2120 59,0 B
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl T. Fløysand Jarlsberg Travbane 12/6 - 21 / 9 2120 56,4 B
5 2019: -4 -0 -0 -0 -3 -8 000 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -6 500
Myhreng Trym 5 Plass 14 500
5 år HUSKBRUN V v.Bork Odin Å. Tengsareid Momarken Travbane 6 11/11 - 08 / 7 2140 37,1 89
e. Myhreng Stjerna v. Hvatt Djerven K. Johansen Biri Travbane 4 30/9 - 07 / 9 2100 36,9 62
Kjersti Skofsrud /Trøgstad Å. Tengsareid Momarken Travbane 6 18/9 - 07 / 8 2140 36,6 g 76
Å. Tengsareid Trond Skofsrud (T) T. Skofsrud Biri Travbane 0 24/8 - 09 / 5 2100 38,6 g 108
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Skofsrud Jarlsberg Travbane P 13/8 - 21 / 2 2120 37,4 P
6 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Skogmann 6 Plass 2 000
6 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling E. Gravdal Jarlsberg Travbane P 23/12 - 20 / 4 2120 40,1 P
e. Brødsjø Dokka v. Bokli Balder P. Sem Drammen Travbane - 13/12 - 20 / 1 2100 dg N
Per Holger Bjørge Jensen /Drammen P. Sem Drammen Travbane N 04/12 - 20 / 1 2100 42,7 N
E. Gravdal Per Holger B. Jensen E. Gravdal Drammen Travbane 08/9 - 20 / 5 1720 13,9 g N
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl
7 2019: -6 -0 -2 -1 -1 -19 000 2018: -8 -0 -0 -1 -3 -10 000
Flassi Prinsen 2120 1 Plass 29 500
8 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld R. Solberg Momarken Travbane 0 11/11 - 08 / 10 2160 37,1 g 387
e. Heddals Jenta v. Polar Troll R. Solberg Momarken Travbane - 04/11 - 07 / 5 2160 dg 114
Rune Solberg /Holmestrand V. Hop Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 03 / 5 2120 36,5 222
V. Hop Rune Solberg (A) T. Solberg Bjerke Travbane 0 16/5 - 01 / 7 2140 34,0 g 594
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl P. Midtfjeld Momarken Travbane 5 08/5 - 08 / 7 2140 34,2 g 52
8 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -8 500
Kolnes Linda 2 Plass 12 500
6 år SVART HP v.Bork Odin K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 6 23/12 - 08 / 6 2100 37,0 g 255
e. Vosseflya v. Kos Knekten K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 02 / 11 2120 42,5 g 310
Arne Chr. Rødby /Sylling K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane - 22/8 - 03 / 5 2100 dg 445
K. Bjørnerød Arne Chr. Rødby K. Bjørnerød Kala Landbane 4 12/8 - 04 / 14 1920 33,1 273
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 4 05/8 - 08 / 4 2100 36,3 g 138
9 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -5 -0 -0 -0 -5 -11 000
Hovde Elden 3 Plass 14 000
7 år SVART H v.Hovdesvarten E. Høitomt Bjerke Travbane 8 30/12 - 02 / 4 2140 42,9 g 283
e. Alsaker Sissel v. Bokli Eld E. Høitomt Biri Travbane 5 14/12 - 03 / 3 2100 37,9 42
Torgeir Ruud-Knut Ola K. Ruud E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 25/11 - 08 / 8 2100 36,5 130
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Biri Travbane 5 09/11 - 01 / 3 2100 40,2 59
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 7 19/10 - 08 / 4 2100 37,8 g 85
10 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -0 -1 -0 -3 -12 500
Fyms Faks 4 Plass 12 500
6 år MØRKBR V v.Voje Faks A. Frønes Jarlsberg Travbane - 26/10 - 04 / 6 2100 dg 192
e. Storhaug Trolla v. Moe Odin A. Frønes Klosterskogen Travbane 2 14/10 - 08 / 3 2100 34,6 53
Yvonne Brettvik /Porsgrunn A. Frønes Klosterskogen Travbane - 07/6 - 08 / 9 2120 dg 233
A. Frønes Yvonne Brettvik A. Frønes Klosterskogen Travbane 7 31/5 - 08 / 5 2100 33,1a 380
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Klosterskogen Travbane - 10/5 - 08 / 1 2100 dg 490