<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:30 V5-2
ANDELSHESTEN GENTLE VOICE

Varmblods 1700 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 155.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-1-12 Plass : 6-1-12

1 2019: -7 -0 -2 -1 -1 -24 000 2018: -12 -0 -1 -1 -6 -36 500
Barbie Love 1700 1 Plass 164 000
7 år BRUN HP v.Thai Tanic O. Østre Jarlsberg Travbane 4 28/12 - 02 / 9 2100 16,5a 44
e. Barbie Flower v. Brief Encounter (S) O. Østre Klosterskogen Travbane 0 09/12 - 06 / 10 2120 20,2 g 87
Agnar Svartdal /Flatdal O. Østre Klosterskogen Travbane 4 01/12 - 04 / 4 2500 17,8a 427
O. Østre Agnar Svartdal V. Hop Klosterskogen Travbane 4 19/11 - 03 / 7 1700 16,6a 128
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Momarken Travbane 0 11/11 - 01 / 9 2640 18,5ag 276
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -2 -0 -6 -36 000
Miss Perfect 2 Plass 146 000
7 år BRUN HP v.Thai Tanic L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 28/12 - 02 / 1 2100 17,0a 315
e. Miss Perfect Spender v. Big Spender (S) K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 26/10 - 06 / 8 2100 18,0a 993
Arve Sundbø /Neslandsvatn L. Kolle Klosterskogen Travbane - 14/10 - 05 / 5 2100 dg a 435
L. Kolle Arve Sundbø H. Kolle Jarlsberg Travbane 5 21/9 - 03 / 4 2120 19,9 102
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl A. Akselsen Jarlsberg Travbane 2 10/9 - 02 / 5 2100 16,6a 175
3 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -17 -1 -0 -1 -7 -43 000
Sonador R.M. 3 Plass 95 500
6 år BRUN HP v.Thai Tanic H. Holm Klosterskogen Travbane 0 19/11 - 03 / 5 1700 17,6a 242
e. Laguna Dun Dee v. Korean* (FR) V. Hop Klosterskogen Travbane 7 25/10 - 01 / 2 2100 17,6a 349
Rita Moen /Porsgrunn L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 01/10 - 04 / 9 2100 19,2a 184
H. Holm Per Gottling (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 13/9 - 01 / 8 2100 17,7a 280
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 04 / 7 2100 17,5a 210
4 2019: -4 -0 -1 -0 -3 -17 000 2018: -14 -1 -1 -2 -5 -49 000
N.Y. Play My Ace 4 Plass 145 000
5 år BRUN HP v.Pine Chip* (US) V. Tjomsland Forus Travbane 5 08/12 - 04 / 3 2040 17,4 528
e. Etincelle (IT) v. Defi D'aunou* (FR) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 02/12 - 04 / 11 2160 16,7 208
Jan Erik Isaksen-Trine Isaksen V. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 18/11 - 05 / 6 2140 17,1a 149
O. Mikkelborg Jan Erik Isaksen E. Nedrebø Forus Travbane 3 01/11 - 04 / 9 2040 17,2a 64
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 12/10 - 06 / 9 2609 17,1a 150
5 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -26 -3 -2 -5 -8 -114 000
Lily's White Sun 5 Plass 120 500
5 år BRUN HP v.Gliding Myth (CA) O. Østre Jarlsberg Travbane 6 23/12 - 04 / 2 1609 15,9a 282
e. C.C. Lina v. Victory Abroad* (US) D. Dalen Forus Travbane 5 08/12 - 05 / 12 2040 17,5a 520
Linda Helen Degermann /Lillesand T. Sør-Reime Forus Travbane 0 27/11 - 02 / 4 2040 16,7a 209
D. Dalen Anne Catrine Kleveland (B) D. Dalen Sørlandets Travpark 4 03/11 - 01 / 6 2140 17,0 76
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 25/10 - 01 / 9 2100 17,0a 180
6 2019: -9 -2 -1 -0 -3 -94 000 2018: -12 -2 -1 -1 -3 -65 000
Prapai R. 6 Plass 244 500
5 år RØD HP v.Orlando Vici (FR) T. Solberg Bjerke Travbane 6 12/12 - 02 / 8 2100 15,4a 97
e. Komplimang (S) v. Buvetier D'aunou* (FR) T. Solberg Drammen Travbane 0 22/10 - 07 / 3 2100 17,4a 27
Morten Alvarez-Eva Elisabeth Flatin T. Solberg Sørlandets Travpark 0 06/10 - 06 / 10 1609 br ag 90
T. Solberg Erik Killingmo (T) T. Solberg Bjerke Travbane 3 19/9 - 02 / 1 2100 15,7a 42
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bjerke Travbane 1 05/9 - 07 / 12 2100 14,5a 134
7 2019: -6 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -0 -0 -1 -7 -29 500
Saturn (DK) 7 Plass 147 985
10 år MØRKBR V v.Chipmate* (US) T. Rød Jarlsberg Travbane 0 28/12 - 02 / 8 2100 17,3a 1305
e. Serpens* (DK) v. Buckfinder* (US) A. Rasmussen Jarlsberg Travbane 0 20/12 - 04 / 11 2100 18,8a 622
Christina Sophie Myklebust /Tønsberg A. Rasmussen Drammen Travbane 4 04/12 - 02 / 7 2100 21,4a 641
A. Rasmussen Christina Sophie Myklebust (A) A. Rasmussen Drammen Travbane 0 30/10 - 03 / 6 2100 20,0a 912
Gull m/blå ermer + 3 stjerner, rek A. Rasmussen Drammen Travbane 0 18/10 - 04 / 7 1700 17,3a 465
8 2019: -10 -3 -1 -0 -2 -94 500 2018: -13 -2 -3 -3 -3 -132 000
Lucky Kentucky 8 Plass 226 500
4 år SVART H v.Make It Happen (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 20/12 - 04 / 9 2100 16,8a 31
e. Black Beauty v. Take Chances (US) E. Høitomt Forus Travbane 0 08/12 - 08 / 9 2040 16,3a 362
Tor Olaf Halle /Larvik E. Høitomt Bjerke Travbane 1 13/11 - 01 / 4 2100 17,2a 14
E. Høitomt Marius Høitomt (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 03/11 - 08 / 11 2140 16,5a 323
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 06/10 - 04 / 5 2140 17,1a 162
9 2019: -7 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -17 -0 -0 -1 -5 -20 991
Lost Genius 9 Plass 152 491
8 år BRUN H v.Thai Tanic J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 09/12 - 05 / 2 2100 20,0 195
e. Keystone Glenna (US) v. Donerail* (US) J. Gaustad Bjerke Travbane 0 23/10 - 05 / 7 2100 18,6a 720
Geir Andersen-Jan Rune Gaustad J. Gaustad Drammen Travbane 0 27/9 - 04 / 2 2100 18,1a 514
J. Gaustad L. Trudvang Bjerke Travbane 0 07/9 - 02 / 6 2100 19,7a 310
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 25/8 - 06 / 3 2140 17,3a 651
10 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -10 -1 -1 -1 -3 -35 000
Corsa d'Amour (DE) 10 Plass 149 827
7 år SVARTBRUN HP v.So Lovely Girl* (FR) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 28/11 - 05 / 4 1609 14,6a 235
e. Soraya November (DE) v. General November (DE) E. Høitomt Leangen Travbane 6 29/9 - 03 / 12 2140 17,7a 181
Tom Forkerud /Skotterud E. Høitomt Drammen Travbane 0 16/8 - 04 / 8 1700 17,5a 148
Å. Tengsareid Tom Forkerud (T) Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 26/7 - 05 / 2 1700 15,6a 87
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 12/7 - 01 / 2 1640 15,7a 232
11 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -23 -0 -0 -0 -11 -35 000
Mookie May Kri 11 Plass 116 500
8 år BRUN V v.Marion Montana (US) J. Rasmussen Momarken Travbane 8 11/12 - 01 / 12 2140 17,9a 552
e. C.C. Girl v. Dell Ridge Image* (CA) K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 27/11 - 04 / 10 2100 16,9a 1244
Tonje Tømte Belseth /Fredrikstad K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 13/11 - 01 / 5 2100 18,7a 381
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Biri Travbane 0 28/10 - 05 / 8 1609 17,2a 730
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Bjerke Travbane 6 25/9 - 01 / 10 1609 15,9a 1008
12 2019: -8 -1 -1 -1 -3 -65 000 2018: -20 -1 -4 -4 -8 -117 000
Cosmic Carpenter 12 Plass 199 000
5 år BRUN H v.Cosmic S.J. (US) G. Austevoll Drammen Travbane 4 22/12 - 05 / 5 2100 18,0a 69
e. Sirmione v. Super Arnie* (US) G. Austevoll Forus Travbane 5 08/12 - 08 / 5 2040 16,2a 345
Siri Braathen-Johnny Nilsen G. Austevoll Biri Travbane 2 09/11 - 07 / 7 2100 16,1a 46
G. Austevoll Siri Braathen G. Austevoll Bjerke Travbane 1 31/10 - 06 / 4 2100 15,8a 239
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 14/10 - 01 / 11 1700 16,5a 134