<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:50 V75-6
DD-1
V4-3
FELLESKJØPETS STAYERLØP - ÅPEN KLASSE
STAYERLØP - ÅPEN KLASSE
Varmblods 2500 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 275.001 kr., 40 m. ved 475.001 kr., 60 m. ved 1.200.001 kr.
For 3-12-årige som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 2. juli 2018.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-6.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-10-7 Plass : 8-10-7

1 2019: -6 -0 -0 -1 -1 -11 500 2018: -20 -2 -5 -2 -5 -98 991
Mister Adisak 2500 1 Plass 173 991
6 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) G. Austevoll Momarken Travbane 0 27/12 - 03 / 2 2660 br g 882
e. Vinn De Luxe (S) v. Zerberus* (DE) O. Østre Drammen Travbane 2 13/12 - 05 / 5 2100 16,9a 64
Jan Svendsen G. Austevoll Bjerke Travbane 2 06/12 - 04 / 2 1609 15,0a 46
O. Østre Evy Marie Brinch (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 4 21/11 - 04 / 6 2100 16,5a 41
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame G. Austevoll Bjerke Travbane 0 07/11 - 07 / 4 2100 br ag 278
2 2019: -9 -0 -1 -2 -3 -76 500 2018: -19 -3 -2 -2 -6 -139 991
Soros Kronos* (S) 2 Plass 322 749
8 år SVARTBRUN V v.Varenne* (IT) H. Holm Bjerke Travbane - 30/12 - 05 / 10 2100 dg a 350
e. Honey Lavec (S) v. Malabar Man* (US) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 23/12 - 06 / 7 1609 16,3ag 30
Sverige H. Holm Bjerke Travbane 4 15/12 - 09 / 10 2100 14,3a 402
H. Holm Thøger Malmstrøm H. Holm Jarlsberg Travbane 1 07/12 - 01 / 10 1609 14,5a 483
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Klosterskogen Travbane 1 19/11 - 06 / 5 2100 16,5 36
3 2019: -8 -1 -1 -2 -1 -48 974 2018: -14 -2 -0 -3 -4 -104 120
St. Raphael Decoy 3 Plass 309 003
6 år BRUN H v.Leonardo Grif* (IT) Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 26/11 - 07 / 5 2500 17,6a 68
e. C. Queen L. v. Dylan Lobell* (US) T. Mjøen Bjerke Travbane 5 08/9 - 03 / 1 2100 15,5a 44
May-Britt Frotveit /Skotterud Å. Tengsareid Biri Travbane 3 31/8 - 06 / 9 2100 15,5a 151
Å. Tengsareid Tom Forkerud (T) P. Kals Bergen Travpark 5 18/8 - 07 / 6 2100 17,0a 95
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 04/8 - 09 / 9 2600 15,7a 635
4 2019: -9 -0 -0 -0 -6 -22 000 2018: -25 -1 -2 -1 -10 -87 491
Tiller (S) 2520 1 Plass 310 477
7 år BRUN HP v.Scarlet Knight* (US) H. Holm Drammen Travbane 0 22/12 - 08 / 8 2100 17,5a 1440
e. Rose the Goal (S) v. Armbro Goal* (US) A. Akselsen Drammen Travbane 0 26/11 - 07 / 3 2500 18,6a 592
Ole Fretheim /Blaker A. Stensen Bjerke Travbane 0 13/11 - 05 / 12 2100 16,2a 1219
A. Akselsen Stig Ingar Fossen (A) H. Holm Momarken Travbane 0 04/11 - 06 / 8 2140 17,8a 393
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 23/9 - 06 / 1 2140 17,1a 307
5 2019: -7 -0 -1 -1 -3 -60 000 2018: -18 -3 -4 -2 -4 -184 605
Royaldoodle (S) 2 Plass 488 840
8 år BRUN V v.Angus Hall* (US) L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 23/12 - 06 / 2 1609 14,1a 25
e. Elizabeth Hanover (US) v. Super Bowl (US) L. Kolle Leangen Travbane 3 24/11 - 04 / 8 3160 18,1 132
Roar Brunsell-Lars Christian Larsen R. Bergh Halmstad 0 22/10 - 06 / 1 2140 16,0 29
L. Kolle Roar Brunsell P. Søvik Åby 2 06/10 - 09 / 1 2140 14,4a 21
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl K. Eriksson Åby 0 03/10 - 07 / 13 2180 13,9 327
6 2019: -5 -0 -0 -2 -0 -10 000 2018: -18 -0 -3 -2 -7 -59 491
The Secret Light (DK) 3 Plass 394 912
9 år BRUN V v.Great Challenger (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 23/12 - 06 / 3 1609 14,9a 472
e. Frk. Supergill (DK) v. Supergill* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 12/12 - 08 / 1 2140 19,1 g 235
Hegna Maskin AS /Stathelle E. Høitomt Bjerke Travbane 4 22/11 - 05 / 6 2100 15,2a 34
G. Austevoll Evy Marie Brinch (T) E. Høitomt Bjerke Travbane - 06/11 - 05 / 4 2100 dg a 49
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 25/10 - 06 / 11 1700 16,1a 183
7 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -28 000 2018: -16 -2 -1 -2 -5 -91 991
Ultimo Tango (S) 4 Plass 413 922
8 år BRUN V v.Pine Chip* (US) K. Malmin Momarken Travbane 4 27/12 - 08 / 1 2140 14,6a 229
e. Super Ballet (S) v. Supergill* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 1 12/12 - 08 / 5 2140 15,3 244
Rolf Høyland /Røkland G. Kanstad Harstad Travpark 6 13/10 - 06 / 9 2040 19,0a 46
K. Malmin Trond Anderssen (T) L. Vebostad Harstad Travpark 6 15/9 - 07 / 3 2040 15,5a 254
Mørkblå med gul reklame/bånd T. Lagesen Bodø Travbane 5 02/9 - 07 / 3 3120 18,5 326
8 2019: -5 -1 -0 -0 -4 -80 000 2018: -9 -0 -4 -3 -0 -55 000
Frascati B.R. 5 Plass 521 500
6 år MØRKBR V v.Cantab Hall (US) A. Heisholt Jarlsberg Travbane 3 23/12 - 06 / 10 1609 14,3a 103
e. Patsy Fed (US) v. Muscles Yankee* (US) T. Solberg Bjerke Travbane 3 31/10 - 04 / 1 2100 15,2a 113
Team Frascati D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 01/10 - 01 / 7 1700 14,9a 73
A. Heisholt D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 08 / 9 2100 14,3a 636
Rød m/sølv stolpe v.side,3 stj. h.side D. Dalen Jarlsberg Travbane 2 11/6 - 05 / 5 2100 14,3a 40
9 2019: -7 -1 -0 -2 -1 -30 000 2018: -6 -2 -0 -0 -4 -45 500
Ervin Boko (NL) 6 Plass 312 050
8 år BRUN V v.Make It Happen (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane 4 12/12 - 07 / 9 2100 14,7a 201
e. Tina Boko* (NL) v. Viking's Way* (FR) Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 27/11 - 06 / 4 2040 15,7a 33
Steinar Nordengen /Nordre Toten Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 18/11 - 01 / 2 2140 15,3a 68
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 14/6 - 04 / 7 2140 16,5a 24
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 26/5 - 05 / 8 1609 12,7a 61
10 2019: -8 -2 -4 -0 -1 -266 000 2018: -9 -2 -1 -2 -2 -89 491
Falcon Dragon (DE) 7 Plass 716 624
7 år BRUN H v.Love You* (FR) K. Eriksson Jägersro 0 01/9 - 09 / 9 2140 br ag 215
e. Marianne Dragon (NL) v. Dante Buitenzorg (NL) M. Høitomt Bjerke Travbane 3 23/8 - 03 / 3 2100 13,6a 55
Maria Tverbak Widnes /Horten E. Høitomt Bjerke Travbane 6 04/8 - 08 / 5 2100 13,3a 36
E. Høitomt Malene Berdalen (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 16/7 - 06 / 4 2100 13,9a 14
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 09/7 - 05 / 10 2100 15,0a 23
11 2019: -3 -1 -0 -1 -0 -21 000 2018: -24 -0 -0 -1 -12 -88 000
Waikiki Man (DK) 2540 1 Plass 573 989
8 år BRUN V v.Trophy Catch (US) J. Undem Sørlandets Travpark 0 02/12 - 01 / 6 2140 15,9a 908
e. Flying Today (DK) v. Carmody Lobell* (US) A. Robertsen Klosterskogen Travbane 4 19/11 - 01 / 5 2100 18,7a 32
Bjørnar Heibø /Skien H. Holm Klosterskogen Travbane 4 01/11 - 05 / 8 2940 17,4 194
D. Dalen Bjørnar Heibø D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 26/10 - 01 / 6 2609 16,7a 315
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Høitomt Drammen Travbane - 11/10 - 04 / 10 1700 dg a 261
12 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -0 -5 -2 -2 -81 787
Mymanyyouare 2 Plass 1 121 807
9 år MØRKBR H v.Thai Tanic G. Antonsen Bjerke Travbane 0 12/12 - 08 / 15 2160 15,4 251
e. Cappuccino v. Coktail Jet (FR) G. Antonsen Bjerke Travbane 3 21/11 - 06 / 3 2100 14,7a 147
Cato Antonsen /Mysen G. Antonsen Momarken Travbane 0 20/10 - 03 / 13 4220 17,7 161
C. Antonsen Gøran Antonsen (T) G. Antonsen Momarken Travbane 3 23/9 - 03 / 8 1640 13,8a 147
Blå m/gul hestesko & tre ermringer G. Antonsen Momarken Travbane 0 30/6 - 08 / 6 1640 13,2a 672
13 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -25 476 2018: -15 -1 -0 -3 -8 -291 928
Cash Okay 2560 1 Plass 2 771 086
7 år BRUN H v.Ready Cash* (FR) A. Wolden Bjerke Travbane 1 21/11 - 06 / 9 2100 14,5a 45
e. Tresokay (US) v. Self Possessed* (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane 6 17/11 - 07 / 3 2100 12,2a 650
Kjell Otto Molander /Gamle Fredrikstad E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 4 10/11 - 07 / 3 2100 12,8a 41
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Rennesvik Sørlandets Travpark 5 06/10 - 08 / 10 1609 13,0ag 60
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek M. Gundersen Leangen Travbane 3 29/9 - 09 / 12 2140 12,9a 57