<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:06 V75-4
V4-1
SPAREBANKEN 1 TELEMARK (ÅPEN KLASSE - SPORTRAPP / POENG)
ÅPEN KLASSE - SPORTRAPP / POENG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 400.000 kr som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 2. juli 2018.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-2-5 Plass : 10-2-5

1 2019: -8 -0 -1 -0 -0 -6 500 2018: -12 -0 -2 -2 -2 -35 000
Chipie d'Yvi* (FR) 2100 1 Plass 253 793
7 år BRUN HP v.Overtrick F.R. (FR) E. Høitomt Momarken Travbane 0 11/11 - 05 / 5 1640 15,5a 265
e. Pretty d'Yvi (FR) v. Dahir De Prelong* (FR) G. Austevoll Drammen Travbane 2 22/10 - 03 / 9 1700 15,1a 506
Frankrike K. Johansen Drammen Travbane 5 18/10 - 04 / 5 1700 16,3a 77
K. Malmin Tom Forkerud (T) K. Johansen Momarken Travbane 0 02/10 - 05 / 5 2140 18,0a 374
Mørkblå med gul reklame/bånd Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 21/9 - 06 / 9 1609 dg ag 192
2 2019: -6 -1 -4 -0 -1 -97 000 2018: -18 -3 -3 -3 -6 -149 500
Mira Prawo 2 Plass 421 500
7 år MØRKBR HP v.Dream Vacation* (US) D. Dalen Momarken Travbane 0 27/12 - 05 / 12 2140 17,2a 1002
e. Zara Flevo (NL) v. Credit Winner* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 5 15/12 - 04 / 5 2100 15,0a 105
Per-Erik Gravdal /Tranby D. Dalen Klosterskogen Travbane 3 01/12 - 06 / 9 2100 16,0a 123
D. Dalen Per-Erik Gravdal (A) D. Dalen Jarlsberg Travbane 4 10/11 - 04 / 6 2100 15,0a 197
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 6 31/10 - 07 / 9 2100 15,6a 201
3 2018: -22 -2 -4 -3 -5 -115 500 2017: -16 -2 -1 -2 -7 -67 500
Victor Hastrup (DK) 3 Plass 273 393
8 år BRUN V v.Beaumont Hanover* (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 4 19/12 - 08 / 12 2100 16,6a 173
e. Isabella Hastrup (DK) v. Sugarcane Hanover* (US) J. Eilertsen Momarken Travbane 4 11/12 - 06 / 2 2140 18,4a 68
Stall Victory Pole In L. Kolle Sørlandets Travpark 2 02/12 - 03 / 8 1609 15,0a 37
L. Kolle Per Gottling (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 08/11 - 06 / 6 1700 15,6a 83
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 25/10 - 05 / 4 2100 15,6a 89
4 2019: -11 -1 -1 -3 -1 -43 000 2018: -22 -4 -2 -2 -8 -132 733
Place Your Bet (S) 4 Plass 383 362
8 år BRUN V v.Gift Kronos* (IT) G. Austevoll Biri Travbane 3 21/12 - 06 / 1 2100 14,6a 75
e. Harriet Vane* (S) v. Tipadoras Hero L. (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 12/12 - 07 / 7 2100 15,2a 458
Tommy Røssland /Gjøvik G. Austevoll Färjestad 5 03/12 - 05 / 6 2140 15,0a 215
G. Austevoll Karina Ulvin Vudduaune (T) V. Hop Drammen Travbane 1 26/11 - 07 / 8 2500 17,2a 46
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl L. Pedersen Bjerke Travbane 0 07/11 - 02 / 3 2140 17,6 59
5 2019: -8 -0 -1 -3 -1 -46 000 2018: -18 -2 -4 -2 -3 -109 500
S.M.K. Spirit 5 Plass 397 382
7 år BRUN V v.Bullchip R. Aarlie Bjerke Travbane 2 26/12 - 07 / 1 1609 15,1a 35
e. Andora Augustinu v. Prestigious Teachr* (US) R. Aarlie Bjerke Travbane 3 12/12 - 07 / 3 2100 14,6a 408
Stall S.M.K. Spirit R. Aarlie Jarlsberg Travbane 2 15/11 - 01 / 7 1609 13,3a 81
R. Aarlie A. Valstad Momarken Travbane 0 30/10 - 03 / 2 1640 22,1ag 70
Svart/gull todelt, gull mansj, rek A. Valstad Momarken Travbane 0 30/10 - 07 / 7 2140 17,8a 69
6 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -8 000 2018: -16 -2 -3 -1 -6 -109 000
Mira Star M. 6 Plass 351 500
8 år BRUN HP v.Boardwalk Hall* (US) O. Østre Momarken Travbane 6 27/12 - 05 / 11 2140 17,0a 438
e. Toya Star M.* v. Speedy Tomali (US) O. Østre Bjerke Travbane 2 12/12 - 07 / 4 2100 14,6a 1209
Espen Flaatten-Tina Gabrielsen O. Østre Klosterskogen Travbane 6 01/12 - 06 / 8 2100 16,9a 772
O. Østre Tina Gabrielsen H. Kolle Klosterskogen Travbane 1 19/11 - 01 / 3 2100 18,3a 71
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 0 08/11 - 06 / 5 1700 15,6a 228
7 2019: -8 -1 -1 -2 -3 -53 000 2018: -14 -3 -3 -0 -5 -122 324
Tallahassee (S) 7 Plass 326 861
10 år BRUN V v.Super Arnie* (US) H. Horpestad Bjerke Travbane - 19/12 - 08 / 8 2100 dg a 31
e. Margurita (S) v. Spotlite Lobell* (US) A. Frønes Bjerke Travbane 2 28/11 - 09 / 2 2600 14,9ag 179
Haavard Halvorsen-Harald Jan Løberg A. Frønes Klosterskogen Travbane 4 19/11 - 06 / 9 2120 16,5 g 54
A. Frønes Haavard Halvorsen S. Jessen Färjestad 5 22/9 - 06 / 1 2640 15,5a 420
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Klosterskogen Travbane 1 13/9 - 05 / 3 2100 15,2a 38
8 2019: -8 -1 -3 -0 -2 -60 000 2018: -17 -3 -4 -3 -5 -167 491
Make Me 8 Plass 410 491
7 år BRUN HP v.Make It Happen (US) T. Solberg Bjerke Travbane 2 31/10 - 07 / 3 2100 15,0a 257
e. Sceptre Boko (S) v. Alf Palema* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 0 17/10 - 06 / 8 2100 15,4a 288
Stall Precise D. Dalen Färjestad 0 22/9 - 04 / 5 2160 15,2 176
T. Solberg Alexander Heisholt (T) D. Dalen Bjerke Travbane 4 08/9 - 05 / 6 2100 14,2a 128
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 22/8 - 02 / 3 2500 16,2a 20
9 2019: -7 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -17 -1 -1 -1 -6 -50 500
Seabreeze Ås (US) 9 Plass 360 367
8 år RØD HP v.Deweycheatumnhowe* (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 06 / 12 2100 17,2ag 194
e. Wingait Ås (S) v. Mack Lobell* (US) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 15/11 - 01 / 3 1609 12,9a 38
Helge Ellefsen /Porsgrunn V. Hop Klosterskogen Travbane 2 25/10 - 06 / 10 1700 16,1a 276
V. Hop Helge Ellefsen G. Austevoll Bjerke Travbane 4 15/10 - 03 / 6 2100 14,8a 143
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Austevoll Drammen Travbane 3 27/9 - 01 / 9 2100 16,1a 73
10 2019: -4 -3 -0 -1 -0 -124 000 2018: -13 -3 -2 -2 -4 -126 000
Dream Builder 10 Plass 390 555
6 år RØDBRUN V v.Joke Face* (S) M. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 19/11 - 06 / 12 2120 15,8 50
e. Elvira Arvells v. Dream Vacation* (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 25/10 - 05 / 7 2100 15,5ag 26
Team Torp E. Høitomt Bjerke Travbane 4 15/10 - 04 / 10 2100 14,9a 196
E. Høitomt Lars Gunnar Torp E. Høitomt Bjerke Travbane 6 25/9 - 05 / 8 1609 14,1a 132
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 11/9 - 05 / 10 2140 15,1a 23
11 2019: -4 -0 -1 -0 -0 -9 000 2018: -17 -4 -2 -1 -4 -99 500
Scarlet Creation 11 Plass 317 442
6 år BRUN HP v.Scarlet Knight* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 26/12 - 07 / 8 1609 15,6a 67
e. One Creation v. Varenne* (IT) Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 11/11 - 05 / 1 1640 14,0a 55
Stall Creation AB /Oslo Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 08/11 - 06 / 8 1700 15,2a 226
Å. Tengsareid Å. Tengsareid Drammen Travbane 1 22/10 - 03 / 1 1700 14,9a 65
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam A. Ødegård Klosterskogen Travbane 0 01/10 - 05 / 11 2100 17,0a 94
12 2019: -9 -0 -0 -0 -3 -14 000 2018: -14 -2 -2 -0 -6 -95 500
Ubuntu 12 Plass 389 500
7 år MØRKBR V v.Cromwell (US) J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 01/8 - 06 / 5 2100 br ag 19
e. La Nina v. Super News (US) J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 1 08/7 - 03 / 7 2100 15,1a 109
Kristine Sørensen-Enok Antonsen D. Dalen Sørlandets Travpark 2 24/6 - 06 / 1 2140 14,4a 113
A. Akselsen Kristine Sørensen (A) J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 1 14/6 - 02 / 8 2100 17,9a 200
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv K. Sørensen Klosterskogen Travbane 5 31/5 - 06 / 10 1700 14,2a 464