<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:00 V5-3
V75-1
SUPPORT SERVICE PARTNER AS

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 315.001 kr., 40 m. ved 545.001 kr.
For 3-15-årige høyest 850.000 kr som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 2. juli 2018.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-6.000-(4.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 13 Duo : Trippel : 13-12-4 Plass : 13-12-4

1 2019: -2 -0 -1 -0 -1 -12 000 2018: -13 -0 -2 -1 -7 -45 000
Will Teddy 2100 1 Plass 311 000
7 år BRUN V v.Dotterud Teddy Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 16/12 - 08 / 5 2140 28,6a 42
e. Willtilla v. Braute Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 02/12 - 05 / 9 2140 27,6a 53
Rudolf Roland-Andrea Roland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 18/11 - 04 / 11 2160 28,3 38
O. Østre Rudolf Roland (A) A. Roland Sørlandets Travpark 3 22/9 - 05 / 6 1609 26,6ag 238
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame A. Roland Sørlandets Travpark 6 11/9 - 06 / 10 2180 28,5 475
2 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -16 000 2018: -23 -1 -2 -5 -7 -96 438
Anima 2 Plass 310 865
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden S. Fossen Bjerke Travbane 3 19/12 - 04 / 10 2100 29,5a 175
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) H. Holm Momarken Travbane 0 11/12 - 03 / 4 2160 30,6 g 92
Astrid Fossen-Ahne Fossen S. Fossen Bjerke Travbane 3 28/11 - 04 / 4 1609 26,9a 304
H. Holm Stig Ingar Fossen (A) P. Kals Bjerke Travbane 5 14/11 - 07 / 2 2100 27,3a 140
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Momarken Travbane 4 30/10 - 05 / 9 2160 31,3 69
3 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -6 -0 -1 -4 -197 500
Stumne Fyr 3 Plass 288 530
5 år MØRKBR V v.Joker Elden Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 15/12 - 06 / 4 2100 26,7a 68
e. Stumne Saga v. Spang Best Å. Tengsareid Leangen Travbane 1 24/11 - 06 / 3 2140 28,5a 38
Stall Festival Fyrverkeri Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 10/11 - 08 / 5 2120 28,5 g 45
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Bergen Travpark 1 27/10 - 08 / 4 2120 26,9 49
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek Å. Tengsareid Biri Travbane 5 13/10 - 10 / 1 2100 28,3 189
4 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -19 000 2018: -26 -0 -5 -5 -10 -111 500
Hellestvedt Trym 4 Plass 263 900
7 år SVART V v.Voje Faks E. Høitomt Drammen Travbane - 22/12 - 09 / 3 2100 dg a 119
e. Hellestvedt Rappa v. Moe Odin E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 16/12 - 08 / 8 2140 28,6a 44
Kirstine Barth /Herre E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 02/12 - 05 / 1 2140 27,2a 64
E. Høitomt Jostein Barth (A) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 25/11 - 01 / 12 2100 28,1a 251
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek U. Ohlsson Bjerke Travbane 2 17/11 - 02 / 1 2100 28,8a 83
5 2019: -2 -1 -0 -0 -1 -24 000 2018: -17 -12 -2 -2 -1 -400 000
Magnums Othello 2120 1 Plass 520 000
6 år BRUNSVART H v.Bork Odin Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 3 15/12 - 10 / 4 2100 26,9a 104
e. Trø Vesla v. Spikeld Ø. Tjomsland Klosterskogen Travbane 1 01/12 - 09 / 10 2100 28,5a 48
Stall Skjøndal Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 13/11 - 05 / 5 2060 27,1 13
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 06/11 - 07 / 2 2040 26,5 20
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 06/10 - 05 / 11 2140 25,9a 65
6 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -9 000 2018: -25 -4 -4 -3 -11 -227 000
Kringeland Enok 2 Plass 386 000
6 år BORKET H v.Bork Odin J. Eriksen Drammen Travbane 5 22/12 - 06 / 2 2520 28,9 335
e. Lyn Kari v. Frigg Mollyn J. Eriksen Sørlandets Travpark 5 16/12 - 05 / 3 2140 28,1 193
Geir Arne Eriksen /Aksdal I. Thompson Bjerke Travbane 0 12/12 - 04 / 8 2160 30,7 g 41
J. Eriksen J. Eriksen Bjerke Travbane 3 05/12 - 08 / 5 2140 27,9 155
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Sørlandets Travpark 6 18/11 - 03 / 2 2140 27,0 36
7 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 3 Plass 393 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 3 28/12 - 01 / 6 2100 27,9a 454
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Biri Travbane 0 21/12 - 04 / 1 2100 26,9a 902
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Biri Travbane 0 14/12 - 04 / 5 2100 30,0a 384
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Biri Travbane 6 28/10 - 06 / 7 1609 26,4a 497
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Biri Travbane 0 13/10 - 08 / 3 2100 29,0 1502
8 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -9 000 2018: -11 -1 -2 -2 -5 -63 500
Loken 4 Plass 334 500
9 år BRUN V v.Neslands Loke L. Kolle Bjerke Travbane 0 15/12 - 06 / 7 2100 27,7a 777
e. Mai Bausa v. Elding L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 01/12 - 01 / 1 2100 30,0a 171
Anette Skulbru-Benedikte M. Skulbru Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 18/11 - 04 / 9 2160 28,3 71
L. Kolle Gunn Snøås L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 02/11 - 05 / 10 1609 27,6a 231
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 25/10 - 03 / 12 2100 28,6a 85
9 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -4 500 2018: -9 -1 -0 -2 -1 -46 491
Neslands Tron 5 Plass 386 847
10 år SVART V v.Järvsöfaks (S) T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 23/12 - 01 / 8 2120 31,2 289
e. Nesland's May v. Lykkebron* Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 02/12 - 05 / 11 2140 33,8ar 166
Gunn Tove S. Buaas /Porsgrunn Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 13/5 - 02 / 4 2140 28,3a 225
T. Solberg Gunn Tove S. Buaas G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 27/4 - 06 / 11 2120 26,5 666
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek G. Austevoll Årjäng 0 15/4 - 07 / 12 2180 26,7 719
10 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -2 500 2018: -20 -5 -2 -3 -2 -166 604
Hvalstad Odin 6 Plass 412 818
8 år RØD V v.Moe Odin Å. Tengsareid Biri Travbane 1 21/12 - 04 / 2 2100 25,9a 39
e. Tufte Huldra v. Klaastad Ulv O. Østre Biri Travbane 1 14/12 - 04 / 4 2100 28,5a 42
Rune A. Hansen & Stall Friends 008 O. Østre Klosterskogen Travbane 2 01/12 - 01 / 3 2100 29,5a 32
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T) O. Østre Momarken Travbane 1 11/11 - 06 / 2 2140 28,5a 244
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 31/10 - 08 / 2 2100 27,6a 34
11 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -27 -1 -1 -6 -7 -294 453
Lex Odin 7 Plass 450 453
6 år MØRKBR H v.Moe Odin E. Rennesvik Jarlsberg Travbane - 28/12 - 01 / 5 2100 dg a 286
e. Lex Ronja v. Lex Jon E. Høitomt Drammen Travbane 6 22/12 - 06 / 3 2520 29,2 524
Gjermund Gravdal /Tranby G. Austevoll Bjerke Travbane 0 05/12 - 08 / 6 2160 31,1 g 527
D. Dalen Gjermund Gravdal D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 04 / 4 2100 30,3ag 91
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Rennesvik Bjerke Travbane - 17/10 - 05 / 2 1609 dg a 291
12 2019: -2 -1 -1 -0 -0 -125 000 2018: -19 -3 -3 -1 -8 -202 558
Tripsson Ø.K. 2140 1 Plass 918 058
7 år SVART H v.Alm Viktor C. Antonsen Drammen Travbane 3 22/12 - 06 / 10 2540 28,0 16
e. Tripsi Ø.K. v. Pål Even C. Antonsen Forus Travbane 4 08/12 - 03 / 3 2040 25,2 30
Stall Guttene Fra Bergen C. Antonsen Jarlsberg Travbane 1 25/11 - 04 / 4 1609 21,5a 32
C. Antonsen Gøran Antonsen (T) C. Antonsen Romme 4 16/11 - 07 / 12 2140 24,9a 64
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Bjerke Travbane 0 24/10 - 02 / 5 2660 26,7 52
13 2019: -5 -4 -0 -1 -0 -209 000 2018: -22 -6 -3 -3 -6 -306 000
G. Jerken 2 Plass 1 000 500
6 år RØD H v.Mørtvedt Jerkeld O. Gudmestad Forus Travbane 1 18/12 - 04 / 4 2060 25,6 18
e. Hjertusota v. Moe Odin O. Gudmestad Forus Travbane 2 08/12 - 03 / 2 2040 24,9 148
Gaute Gudmestad-Ole Gaute Gudmestad O. Gudmestad Forus Travbane 1 27/11 - 01 / 6 1640 25,7 37
O. Gudmestad O. Gudmestad Forus Travbane 6 23/10 - 07 / 10 2080 26,9 83
hvit m/grønt kryss. O. Gudmestad Forus Travbane 6 16/10 - 02 / 5 1600 25,8 119