<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:28 V75-5
V4-2
YESBOX.SE (GRUNNCUPEN - KVAL 1 AV 10 - SPORTRAPP / GRUNNLAG))
GRUNNCUPEN
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige 40.000 - 140.000 kr som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 2. juli 2018.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-7-11 Plass : 10-7-11

1 2019: -8 -0 -0 -3 -4 -30 000 2018: -8 -2 -3 -0 -3 -55 500
Lille Odin 2100 1 Plass 85 500
9 år SVART V v.Moe Odin H. Tharaldsen Drammen Travbane 4 22/12 - 04 / 8 2100 32,6a 269
e. Mentor Lill v. Mentor Mollyn H. Tharaldsen Klosterskogen Travbane 4 09/12 - 04 / 2 2100 34,0a 32
Anja Synnøve Tharaldsen-Harry Tharaldsen H. Tharaldsen Klosterskogen Travbane 1 08/11 - 02 / 3 2100 30,3a 36
H. Tharaldsen H. Tharaldsen Sørlandets Travpark 2 03/11 - 02 / 1 2140 31,6 64
rød m/grønne ermer + reklame H. Tharaldsen Sørlandets Travpark 2 21/10 - 08 / 7 2160 31,4 28
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -1 -2 -1 -0 -68 000
Gompens Hønk 2 Plass 68 000
4 år SVART V v.Stiv Kuling A. Frønes Sørlandets Travpark 1 16/12 - 03 / 13 2180 32,1 565
e. Storler Stjerna v. Nordli Svarten A. Frønes Klosterskogen Travbane 3 01/11 - 03 / 11 2120 35,0 56
Elin Gumpen /Nodeland A. Frønes Klosterskogen Travbane 2 01/10 - 08 / 9 2140 34,1 264
A. Frønes Elin Gumpen A. Frønes Jarlsberg Travbane 2 21/9 - 07 / 1 2100 34,8 225
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Jarlsberg Travbane P 14/9 - 21 / 5 2120 38,0 P
3 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -16 000 2018: -15 -0 -3 -2 -6 -54 500
Lykke Ida 3 Plass 116 500
6 år BRUN HP v.Skibber V. Hop Klosterskogen Travbane 2 09/12 - 02 / 5 1700 32,4a 23
e. Langaard Tiril v. Braute V. Hop Jarlsberg Travbane 0 07/12 - 04 / 7 2120 31,8 233
Jan Yngve Jacobsen /Haugesund O. Østre Bjerke Travbane - 14/11 - 06 / 2 2140 dg 773
Å. Tengsareid Enok Antonsen O. Østre Sørlandets Travpark 6 06/10 - 01 / 2 2140 30,0 r 175
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam O. Østre Bjerke Travbane 5 19/9 - 05 / 7 2160 29,9 g 161
4 2019: -5 -0 -0 -0 -1 -8 000 2018: -12 -1 -2 -1 -1 -52 472
Rinde Rutha 4 Plass 118 472
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 20/12 - 01 / 9 2100 34,0a 98
e. Rosa Mi v. H.G. Balder G. Austevoll Drammen Travbane 0 26/11 - 06 / 9 1700 34,0ag 414
Kari Kristensen /Sannidal G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 31/5 - 02 / 2 1700 31,4a 136
G. Austevoll Kari Kristensen G. Austevoll Momarken Travbane 0 06/5 - 03 / 6 2140 br a 53
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Årjäng 1 26/4 - 06 / 6 1660 28,3 137
5 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -1 -3 -2 -6 -76 000
Kongs Nota 5 Plass 114 000
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 20/12 - 01 / 4 2100 32,6a 50
e. Stjerne Svarta v. Pilmin L. Kolle Bjerke Travbane - 05/12 - 05 / 6 2160 dg 267
Kjell Sagedal-Jan Sagedal L. Kolle Drammen Travbane 0 30/10 - 04 / 3 2100 32,7ag 69
L. Kolle Kåre Andersen (T) L. Kolle Drammen Travbane - 22/10 - 05 / 4 2100 dg a 105
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 14/10 - 02 / 5 2100 30,6a 168
6 2019: -4 -0 -0 -2 -2 -17 500 2018: -15 -2 -5 -2 -6 -94 500
Sitje Rapp 6 Plass 132 000
6 år MØRKBR V v.Rapp Best J. Undem Jarlsberg Travbane 4 07/12 - 04 / 8 2120 30,7 67
e. Maurstad Mai v. Bork Rigel J. Undem Drammen Travbane 1 26/11 - 05 / 2 1700 30,8a 44
Team Rapp H. Storås Drammen Travbane 4 30/10 - 04 / 1 2100 31,8a 40
J. Undem Petter Hvistendahl J. Undem Bjerke Travbane 3 10/10 - 04 / 9 1640 29,1 29
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 1 24/9 - 06 / 8 1700 29,2a 84
7 2019: -8 -0 -1 -0 -3 -31 500 2018: -17 -1 -0 -1 -10 -53 000
Jerkeld Frøya 7 Plass 153 500
11 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld V. Hop Jarlsberg Travbane 1 20/12 - 01 / 6 2100 32,5a 114
e. Jærvsø Frøya v. Järvsöfaks (S) K. Malmin Jarlsberg Travbane - 15/11 - 05 / 5 1609 dg a 287
Maria Andreassen /Stavern V. Hop Jarlsberg Travbane 0 02/11 - 05 / 8 1609 28,5a 643
V. Hop Maria Andreassen V. Hop Drammen Travbane 4 04/10 - 04 / 3 1700 29,4a 311
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 6 21/9 - 02 / 2 1609 29,7a 248
8 2019: -5 -1 -0 -0 -1 -20 000 2018: -16 -0 -2 -1 -6 -39 500
Bjønnum Jerka 8 Plass 143 500
8 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Akselsen Jarlsberg Travbane 6 20/12 - 01 / 10 2100 32,9a 60
e. Brødsjø Terna v. Elding A. Akselsen Drammen Travbane 0 26/11 - 06 / 2 1700 29,2ag 167
Janne Aadna /Skien A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 05 / 12 1609 27,5ag 344
A. Akselsen Janne Aadna A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 26/10 - 02 / 10 2100 31,0ag 354
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Klosterskogen Travbane 4 14/10 - 02 / 6 2100 30,7a 112
9 2019: -8 -0 -0 -0 -3 -8 000 2018: -10 -0 -1 -0 -5 -23 000
B.B. Juventus 9 Plass 123 600
11 år RØD V v.Prins Juventus L. Kolle Sørlandets Travpark 2 16/12 - 04 / 11 2180 31,1 336
e. Bambi Lu v. Lyngsvarten E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 09/12 - 02 / 9 1700 32,9a 159
Silje T. Heistad-Helge Heistad L. Kolle Sørlandets Travpark 5 02/12 - 06 / 6 2140 32,3ag 259
E. Høitomt Helge Heistad E. Høitomt Momarken Travbane 0 11/11 - 04 / 6 2140 31,9 266
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Drammen Travbane 4 22/10 - 05 / 2 2100 31,0a 321
10 2019: -6 -2 -1 -0 -1 -71 000 2018: -14 -2 -3 -1 -5 -117 500
Ros Son 10 Plass 188 500
4 år SVART H v.Tekno Odin K. Djøseland Bjerke Travbane 4 15/12 - 02 / 8 1660 29,3 175
e. Nordli Svarta v. Spikeld K. Djøseland Forus Travbane 4 08/12 - 07 / 3 2040 31,7 64
Team Optimister T. Salte Forus Travbane 0 27/11 - 07 / 3 2060 32,5 g 57
K. Djøseland K. Djøseland Bergen Travpark 3 15/11 - 01 / 7 2140 31,4 20
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Forus Travbane 1 06/11 - 08 / 4 2060 30,0 43
11 2019: -11 -1 -0 -2 -4 -74 000 2018: -25 -1 -3 -3 -5 -83 000
Mila 11 Plass 202 500
5 år SVART HP v.Moe Odin S. Fossen Drammen Travbane 0 22/12 - 07 / 8 2100 32,2a 345
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Biri Travbane 3 14/12 - 01 / 1 1609 30,9ag 103
Astrid Fossen-Ahne Fossen S. Fossen Biri Travbane 1 30/11 - 05 / 3 2100 35,9a 54
S. Fossen S. Fossen Biri Travbane 2 23/11 - 01 / 3 2100 29,4a 344
blå m/rødt kryss og ermer D. Dalen Momarken Travbane 0 11/11 - 04 / 10 2160 31,3 207
12 2019: -8 -2 -0 -0 -3 -42 000 2018: -21 -1 -1 -4 -7 -103 236
Komnes Anna 12 Plass 177 236
5 år BRUN HP v.Lome Elden J. Gaustad Klosterskogen Travbane 1 09/12 - 02 / 6 1700 32,1a 88
e. Mathea v. Høiby Kongen J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 18/11 - 08 / 5 2180 30,4 136
Stall Eldo J. Gaustad Rättvik 2 05/10 - 04 / 6 2140 31,2 g 58
J. Gaustad J. Gaustad Bjerke Travbane 4 19/9 - 05 / 8 2160 29,9 585
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Bjerke Travbane 0 27/8 - 03 / 4 2100 29,9a 717