<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:21 V4-4
V5-2
DD-2
O.C.S LØP (SPORTRAPP/GRUNNLAG)
DELINGSLØP - DATOLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG - MAX 600 POENG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 75.001 - 450.000 kr med høyest 600 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-6-9 Plass : 2-6-9

1 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -15 -0 -0 -1 -8 -29 715
Speedy Circle 2100 1 Plass 195 715
8 år MØRKBR V v.Victory Abroad* (US) A. Valstad Biri Travbane 0 21/12 - 05 / 11 1609 15,8a 111
e. Elegant Circle v. Malabar Circle Ås* (S) K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 02/10 - 01 / 2 2100 18,2a 292
Asbjørn Wessel /Stokke K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 4 24/9 - 05 / 2 2100 17,6a 1609
A. Hagmann Martine Wessel (T) K. Ødegaard Årjäng 8 15/9 - 07 / 2 2140 17,1a 73
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek P. Kals Bjerke Travbane 0 08/9 - 01 / 11 2100 br ag 1173
2 2019: -8 -3 -0 -1 -1 -55 500 2018: -15 -3 -3 -0 -5 -111 000
Lady Lara 2 Plass 255 500
5 år BRUN HP v.Viking Frecel Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 16/12 - 01 / 6 2140 15,6a 115
e. Lovely Lady v. Hr. Siem (DK) V. Hop Bjerke Travbane 2 06/12 - 03 / 2 1609 15,2a 28
Janne Rahd /Sandefjord V. Hop Momarken Travbane 5 30/10 - 06 / 6 1640 17,3a 71
L. Kolle Lars M. Søvik (T) V. Hop Momarken Travbane 0 20/10 - 08 / 6 1640 13,8ag 846
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 0 12/10 - 05 / 6 2100 14,7a 268
3 2019: -7 -1 -1 -0 -3 -55 500 2018: -10 -1 -1 -0 -1 -64 491
Ghandi B.R. 3 Plass 262 991
5 år BRUN V v.Muscle Hill (US) L. Kolle Biri Travbane 0 05/10 - 03 / 2 1609 15,6ag 90
e. Celebrity Juliet (US) v. Cantab Hall (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 29/8 - 09 / 7 2600 18,6ag 349
Stall Borsalino O. Kjenner Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 05 / 12 2100 15,4a 365
S. Hammersborg L. Kolle Biri Travbane 0 08/6 - 06 / 6 2100 br ag 76
svart m/rød sele høyre side + rekl. L. Kolle Bjerke Travbane 0 30/5 - 06 / 6 2600 16,7a 83
4 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000
Larry S.E. (S) 4 Plass 207 979
8 år MØRKBR H v.Up Front Larry (US) G. Nordbotten Drammen Travbane 6 04/12 - 05 / 3 2100 19,3a 908
e. Millan Briljant (S) v. Meadow Gallant* (US) G. Nordbotten Klosterskogen Travbane 0 19/11 - 06 / 2 2100 18,0 465
Geir Nordbotten-Karolina Westling G. Nordbotten Klosterskogen Travbane 0 29/1 - 01 / 7 2100 20,8a 1017
G. Nordbotten K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 03 / 6 2100 25,4ar 105
mørkegrønn m/blått sk.stk, hvit hest T. Solberg Bjerke Travbane 0 21/12 - 05 / 3 1609 17,1a 72
5 2019: -8 -4 -1 -0 -1 -106 000 2018: -16 -0 -1 -4 -5 -44 500
Baronesse Hooves 5 Plass 314 000
8 år BRUN HP v.Thai Tanic R. Aarlie Drammen Travbane 4 13/12 - 05 / 3 2100 17,3a 216
e. Gold'n Diamonds v. Biesolo* (FR) R. Aarlie Drammen Travbane 4 04/12 - 05 / 2 2100 19,1a 85
Inge Håland /Bryne J. Bjaanes Forus Travbane 0 23/10 - 04 / 11 2040 18,6a 107
R. Aarlie H. Rogstad Forus Travbane 0 25/9 - 10 / 8 2040 19,4a 80
Svart/gull todelt, gull mansj, rek J. Bjaanes Forus Travbane 0 15/9 - 09 / 5 1600 14,1a 278
6 2019: -6 -1 -1 -0 -2 -41 000 2018: -15 -4 -0 -3 -3 -127 718
Draco Braz Minto 6 Plass 250 304
5 år BRUN V v.Nu Pagadi* (DE) V. Hop Jarlsberg Travbane 3 23/12 - 05 / 4 2100 16,2a 286
e. M.T. Big Applegirl (S) v. Pine Chip* (US) V. Hop Drammen Travbane 3 13/12 - 05 / 6 2100 17,2a 46
Ove Hellekås /Hørte A. Akselsen Bjerke Travbane - 07/11 - 07 / 9 2100 dg a 718
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) F. Hamre Bergen Travpark - 27/10 - 05 / 5 2100 dg a 30
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl F. Hamre Sørlandets Travpark 0 06/10 - 09 / 5 2609 17,8ag 101
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -0 -0 -2 -6 000
Beauregard (DE) 7 Plass 228 399
7 år BRUN V v.Ganymede (FR) E. Høitomt Drammen Travbane 0 13/12 - 05 / 1 2100 17,8a 97
e. Boria (IT) v. Supergill* (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 25/10 - 05 / 8 2100 18,3a 243
Hegna Maskin AS /Stathelle G. Austevoll Bjerke Travbane 0 15/10 - 04 / 15 2100 16,3a 685
G. Austevoll Evy Marie Brinch (T) E. Høitomt Momarken Travbane 0 12/7 - 05 / 10 1640 15,6a 304
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 0 18/6 - 04 / 12 2100 17,4a 121
8 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -0 -0 -1 -2 -11 000
Tornerose Gardenia (DK) 8 Plass 235 812
9 år BRUN HP v.Bounty Toftebjerg* (DK) H. Eggen Drammen Travbane 7 04/12 - 05 / 6 2100 19,4a 69
e. Beekeeper* (FI) v. Barbeque* (US) H. Eggen Jarlsberg Travbane 5 25/11 - 02 / 6 1609 14,5a 216
Hege Karin Arverud /Oslo H. Eggen Drammen Travbane 3 08/11 - 05 / 2 2100 17,5a 219
H. Eggen Hege Karin Arverud H. Eggen Bjerke Travbane 0 30/7 - 03 / 2 1609 15,5a 469
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek H. Eggen Drammen Travbane 0 28/6 - 05 / 9 2100 16,8a 159
9 2019: -5 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -8 -0 -1 -0 -0 -25 000
Goeie Gozer (NL) 9 Plass 227 798
6 år BRUN V v.Armbro Embellish* (CA) E. Høitomt Bjerke Travbane - 20/8 - 04 / 4 2100 dg a 43
e. Pin Up (NL) v. Yzeren Hein (NL) M. Gundersen Kongsvinger Travbane 0 04/7 - 08 / 9 3020 17,8 g 153
Bjørnar Høgseth /Nyborg E. Høitomt Bjerke Travbane 0 25/6 - 04 / 3 2100 21,6ag 74
Å. Tengsareid Sigbjørn Kolnes (T) Å. Tengsareid Forus Travbane 0 16/6 - 03 / 10 3010 17,2 g 218
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Biri Travbane 0 06/5 - 05 / 8 3120 17,3 g 148