<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:02 V4-3
V5-1
DD-1
FAIRY VOLOS LØP (SPORTRAPP / GRUNNLAG)
DELINGSLØP - DATOLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG - MAX 600 POENG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 75.001 - 450.000 kr med høyest 600 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-1-5 Plass : 4-1-5

1 2019: -11 -3 -2 -1 -4 -102 000 2018: -14 -1 -1 -1 -6 -64 954
Skytten Lisl (S) 2100 1 Plass 431 520
6 år SVARTBRUN HP v.Infinitif* (IT) H. Edvardsen Biri Travbane - 14/12 - 05 / 6 2100 dp a 92
e. Venzy Way (DE) v. Diamond Way (DE) T. Solberg Bjerke Travbane 3 17/11 - 01 / 7 2100 15,7a 166
Stall Skytten Lisl T. Solberg Momarken Travbane 4 11/11 - 05 / 9 1640 14,6a 108
V. Hop Erik Killingmo (T) G. Austevoll Bjerke Travbane - 31/10 - 07 / 5 2100 dg a 229
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Killingmo Klosterskogen Travbane 4 25/10 - 05 / 2 2100 15,7a 69
2 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000
Farah Diba River (NL) 2 Plass 337 200
7 år MØRKBR HP v.Passing Renka (NL) E. Høitomt Biri Travbane 0 10/8 - 07 / 3 2100 20,8a 118
e. Zoelaj River (NL) v. Incredible Crafts* (US) M. Gundersen Jarlsberg Travbane 5 24/5 - 01 / 7 2100 15,6a 24
Ivar Andresen /Kolbu M. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 31/3 - 08 / 7 2100 16,5a 319
Å. Tengsareid Ivar Andresen (B) M. Gundersen Biri Travbane 5 23/3 - 05 / 7 2100 19,0a 19
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam M. Gundersen Bjerke Travbane 0 07/3 - 08 / 10 2100 15,6a 79
3 2018: -18 -1 -1 -1 -9 -67 098 2017: -14 -0 -0 -0 -6 -14 147
Elsa F.M.* (S) 3 Plass 354 949
8 år SVART HP v.Juliano Star* (FR) J. Bergløf Färjestad 0 03/12 - 04 / 6 2140 16,3a 241
e. Lizzie Kemp* (FI) v. Barbeque* (US) B. Daggert Axevalla 4 23/11 - 09 / 10 2160 16,6 61
Sverige J. Bergløf Axevalla 5 13/11 - 03 / 7 2140 17,5ag 131
E. Bergløf E. Bergløf Färjestad 0 01/10 - 04 / 4 2140 14,5a 152
Hvit m regnbuefarget sk stk & ermring E. Bergløf Årjäng 0 16/9 - 06 / 5 3140 17,4 175
4 2019: -4 -2 -2 -0 -0 -94 000 2018: -16 -3 -4 -1 -5 -154 903
Luxury Tile (S) 4 Plass 464 076
6 år BRUN HP v.Muscle Hill (US) D. Dalen Jarlsberg Travbane 4 23/12 - 06 / 8 1609 14,3a 93
e. Moonbeam Hanover* (US) v. Cantab Hall (US) K. Malmin Bjerke Travbane - 05/12 - 02 / 12 2100 dg a 220
Vestmarka AB /Vøyenenga V. Hop Bjerke Travbane - 21/11 - 07 / 7 1609 dg a 134
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 3 31/10 - 07 / 10 2100 15,1a 34
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 6 17/10 - 06 / 12 2100 15,0a 26
5 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -12 058
Gassman's Evert* (S) 5 Plass 366 832
10 år SVARTBRUN V v.Finish* (FI) V. Hop Jarlsberg Travbane 6 23/12 - 06 / 1 1609 14,6a 618
e. Nola Broline* (S) v. Homesick (US) D. Dalen Bjerke Travbane 0 22/11 - 05 / 8 2100 16,5ag 300
Sverige D. Dalen Bjerke Travbane 0 24/10 - 08 / 12 2100 18,4ag 876
D. Dalen Trond Anderssen (T) O. Østre Biri Travbane 0 30/9 - 06 / 10 2100 15,7a 387
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Malmin Bjerke Travbane 4 18/9 - 05 / 10 2100 15,3a 170
6 2019: -7 -0 -0 -1 -2 -12 946 2018: -16 -0 -0 -3 -4 -26 110
C.C. Boy* 6 Plass 382 750
10 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) M. Sørvik Biri Travbane 6 14/12 - 05 / 9 2100 17,7a 337
e. Valley Of Paradise (US) v. Donerail* (US) S. Jacobsen Åmål 3 28/9 - 02 / 11 1700 15,8 730
Sverige I. Lamvik Bjerke Travbane 0 01/8 - 06 / 6 2100 br ag 232
G. Kylen Gunnar Kylen (A) M. Elgtberg Arvika 3 19/7 - 05 / 3 1700 15,2a 146
mørkblå m/lyseblått sk.stk.hvitt bryst G. Kylen Åmål 8 11/7 - 03 / 4 2480 16,5a 380
7 2019: -5 -1 -0 -0 -3 -42 000 2018: -16 -5 -1 -1 -4 -138 982
Spicy Challenger 7 Plass 466 482
7 år MØRKBR H v.Great Challenger (US) A. Akselsen Bjerke Travbane 6 31/10 - 04 / 4 2100 15,5a 186
e. Dreaming Question v. Lasting Tribute (US) A. Akselsen Färjestad 0 22/9 - 03 / 12 1640 14,2a 269
Arne Petter Titland /Stathelle F. Hamre Bjerke Travbane 0 12/9 - 08 / 1 2100 15,2a 33
A. Akselsen Frode Hamre (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 4 05/9 - 08 / 1 1609 13,3a 71
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 0 23/8 - 03 / 9 2100 14,4a 81
8 2019: -11 -1 -0 -2 -4 -42 500 2018: -18 -2 -2 -1 -5 -84 991
Desire S.E. (S) 8 Plass 467 818
8 år BRUN V v.Digger Crown* (S) L. Trudvang Bjerke Travbane 0 31/12 - 04 / 2 2100 17,5a 625
e. Pallina* (S) v. Alf Palema* (US) E. Rennesvik Färjestad 0 20/12 - 01 / 5 2140 15,5a 300
Stall Desire S.E. L. Trudvang Momarken Travbane 3 30/10 - 03 / 4 1640 15,5a 498
L. Trudvang L. Trudvang Momarken Travbane 1 30/10 - 07 / 6 2140 17,3a 272
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek A. Valstad Drammen Travbane 0 18/10 - 05 / 8 2100 16,2a 457
9 2019: -4 -0 -1 -0 -2 -13 000 2018: -15 -1 -2 -1 -4 -86 500
Ebba B.R. 9 Plass 434 121
7 år BRUN HP v.Pine Chip* (US) T. Solberg Momarken Travbane 0 27/12 - 05 / 9 2140 17,1a 505
e. Tuscan Red (US) v. Striking Sahbra* (US) H. Edvardsen Bjerke Travbane - 28/11 - 03 / 9 1609 dg a 135
Tore Andresen /Yven T. Solberg Bjerke Travbane 6 21/11 - 07 / 8 1609 14,1a 232
O. Østre Erik Killingmo (T) H. Holm Bjerke Travbane 0 17/10 - 06 / 6 2100 16,8a 87
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 14/9 - 04 / 10 2100 14,2a 39