<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V75-3
LILJANS LØP

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 17.001 kr.
For 3-15-årige høyest 28.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-3-6 Plass : 9-3-6

1 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -10 000
Egge Mo'n 2140 1 Plass 13 000
6 år MØRKBR V v.Moe Odin A. Stensen Momarken Travbane 1 11/12 - 08 / 7 2140 34,3 60
e. Alm Pila v. Lome Elden A. Stensen Biri Travbane P 23/11 - 20 / 3 2120 40,0 P
Ola Skiaker /Brandbu
A. Stensen Elin Brobakken
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
2 2019: -5 -0 -1 -2 -2 -23 500 2018: -5 -0 -0 -0 -4 -17 000
Ramstad Kristian 2 Plass 40 500
4 år BRUN H v.Norheim Faksen A. Akselsen Jarlsberg Travbane 5 07/12 - 03 / 8 2120 35,1 g 125
e. Lia Topsa v. Braute M. Gundersen Biri Travbane 8 30/11 - 08 / 10 2120 41,9 g 49
Stall Bare Bulder M. Gundersen Biri Travbane 7 16/11 - 03 / 1 2100 34,2 118
G. Gundersen Andreas Opheim (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 4 24/10 - 09 / 4 2140 34,6 65
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Biri Travbane - 19/10 - 08 / 5 2100 dg 48
3 2019: -13 -1 -3 -2 -4 -72 817 2018: -4 -0 -2 -0 -0 -16 000
Sæther Lomen 3 Plass 88 817
4 år SVART H v.Lome Elden G. Austevoll Bjerke Travbane 2 30/12 - 02 / 2 2140 35,4 g 19
e. Hornnes Tiril v. Pålex K.* (S) V. Hop Biri Travbane 2 21/12 - 03 / 8 2100 32,8 237
Arve G. Blihovde /Svingvoll A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 16/12 - 03 / 6 2160 34,9 614
V. Hop Arve G. Blihovde (A) E. Høitomt Biri Travbane 0 27/7 - 01 / 4 2100 39,2 g 312
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Rasmussen Biri Travbane P 25/5 - 21 / 4 2100 44,0 P
4 2019: -12 -1 -0 -0 -6 -23 995 2018: -10 -0 -0 -1 -3 -10 491
Briskeby Stjernen 4 Plass 37 986
5 år BRUN V v.Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane - 30/12 - 02 / 10 2160 dg 231
e. Briskebyrappa v. Rappfot O. Østre Biri Travbane 0 21/12 - 03 / 7 2100 34,3 g 88
Børre Knutsen /Bodø O. Mikkelborg Biri Travbane 3 14/12 - 03 / 10 2120 36,5 103
O. Østre Merete Viksås O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 0 07/12 - 03 / 4 2100 37,4 g 653
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Biri Travbane 5 30/11 - 08 / 1 2100 42,3 g 116
5 2019: -8 -0 -2 -0 -2 -21 500 2018: -14 -0 -0 -0 -6 -17 412
Grans Evita 5 Plass 40 912
7 år SVART HP v.Troll Kos B. Steinseth Bjerke Travbane 7 30/12 - 02 / 5 2160 36,2 g 458
e. Gransdamo v. Golan Ø. Ruttenborg Biri Travbane - 14/12 - 03 / 8 2120 dg 127
Elise Engelstad /Løten B. Steinseth Biri Travbane 0 30/11 - 08 / 9 2120 42,5 g 125
B. Steinseth B. Steinseth Romme 5 26/10 - 02 / 8 1660 32,3 251
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 4 19/10 - 04 / 2 2100 34,2 354
6 2019: -9 -0 -2 -2 -3 -38 000 2018: -3 -0 -2 -0 -1 -24 000
Stjernebjørn 2160 1 Plass 62 000
4 år BORKET V v.Slogum Bjørn J. Hansen Klosterskogen Travbane 2 08/11 - 07 / 6 2120 33,9 42
e. Eldina Elken v. Spikeld J. Hansen Klosterskogen Travbane 2 25/10 - 07 / 5 2100 35,1 110
Helene Johbraaten Hoverud /Åmot V. Hop Jarlsberg Travbane 5 12/10 - 07 / 8 2100 36,4ag 66
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) V. Hop Jarlsberg Travbane P 24/5 - 20 / 6 2120 37,2 g P
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek V. Hop Jarlsberg Travbane 03/11 - 21 / 1 2100 53,0 B
7 2018: -6 -0 -0 -0 -4 -10 652 2017: -5 -0 -1 -0 -2 -13 000
Tullefaksa H.M. 2 Plass 23 652
7 år SVART HP v.Voje Faks O. Kjenner Bjerke Travbane 0 26/12 - 03 / 3 2140 43,0 rg 193
e. Øyertulla v. Nordli Svarten O. Kjenner Färjestad 6 27/10 - 10 / 1 2140 35,2 g 29
Sindre Skjølås /Halden P. Kals Sørlandets Travpark 0 11/9 - 07 / 2 2140 34,4 rg 152
O. Kjenner Sindre Skjølås (A) P. Kals Sørlandets Travpark 4 25/8 - 08 / 8 2160 31,5 309
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek P. Kals Jarlsberg Travbane 8 18/6 - 08 / 5 2100 34,6 298
8 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -1 -0 -2 -1 -21 500
Skar Lukas 3 Plass 21 500
7 år LYSBRUN V v.Storm Jo V. Hop Bjerke Travbane 0 26/12 - 03 / 1 2140 36,0 201
e. Ulvensnerta v. Skøiar Å. Tengsareid Drammen Travbane - 08/11 - 02 / 4 2100 dg a 37
Geir Aga-Aina Skar V. Hop Jarlsberg Travbane 3 26/10 - 04 / 8 2120 34,2 g 161
Å. Tengsareid Aina Skar V. Hop Bjerke Travbane - 10/10 - 09 / 6 2160 dg 47
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Jarlsberg Travbane 1 28/9 - 04 / 3 2100 34,1 30
9 2019: -8 -1 -3 -0 -2 -63 500 2018: -9 -0 -0 -2 -6 -27 000
Fjellvang Frøkna 4 Plass 90 500
8 år BRUN HP v.Odins Kjempe A. Stensen Biri Travbane 4 21/12 - 03 / 10 2120 32,3 357
e. Hoppsasa v. Järvsöfaks (S) M. Sørvik Jarlsberg Travbane 4 21/9 - 04 / 1 2100 34,2 g 616
Leif Solemsli /Vang I Valdres M. Sørvik Klosterskogen Travbane 0 13/9 - 06 / 4 2100 39,5ag 299
O. Mikkelborg Leif Solemsli M. Sørvik Biri Travbane 8 31/8 - 01 / 6 2120 34,1 g 256
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl M. Sørvik Klosterskogen Travbane 3 22/8 - 03 / 2 2100 34,2 298
10 2019: -6 -0 -0 -0 -4 -11 000 2018: -5 -0 -0 -2 -2 -14 000
Amazona 5 Plass 36 000
8 år SVART HP v.Nordli Svarten B. Steinseth Bjerke Travbane 0 31/10 - 01 / 1 2140 35,0 g 407
e. Dolly Vilja v. Elding B. Steinseth Biri Travbane 3 28/10 - 02 / 11 2120 34,0 533
Håkon Marius Kvæken-Per Kolbjørn Kjæstad E. Høitomt Biri Travbane 7 19/10 - 04 / 3 2100 34,8 454
Ø. Ruttenborg Bjørn Steinseth (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 14/10 - 08 / 2 2100 34,8 60
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame A. Stensen Momarken Travbane 3 09/10 - 09 / 5 2160 35,5 225
11 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -10 -0 -1 -3 -3 -26 000
Rise Kongen 6 Plass 32 000
5 år MØRKBR V v.Prins Juventus E. Høitomt Bjerke Travbane 0 26/12 - 03 / 8 2160 35,3 417
e. Rise Stjerna v. Troll Kos E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 08/11 - 02 / 7 2100 42,6arg 60
Ann May Sveinungsen-Thorleif Tharaldsen E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 03/11 - 02 / 3 2140 32,5 213
E. Høitomt Ann May Sveinungsen (A) E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 26/10 - 21 / 5 2120 38,9 P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Sveinungsen Sørlandets Travpark - 21/10 - 20 / 8 2160 dg N