Neste løp >>>
Start ca kl. 16:20 V65-1
FORMLØP
FORMLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 435.000 kr. Også for 3-15-årige med høyest 400 poeng, som har gått raskest 1.25,0 i de 10 siste starter.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-2-6 Plass : 9-2-6

1 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -3 -0 -0 -3 -98 500
Havblikk 2100 1 Plass 398 000
6 år SVART V v.Tekno Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 23/12 - 01 / 9 2120 30,1 29
e. Ulmaren v. Spikeld G. Mikkelsen Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 09 / 5 2100 31,8ag 235
Alf Laupsa /Lillesand Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 03/11 - 07 / 3 1640 25,5 88
E. Høitomt Marius Høitomt (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark - 21/10 - 03 / 3 1640 dg 54
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 5 06/10 - 05 / 1 2140 26,4a 142
2 2019: -7 -0 -1 -0 -3 -20 000 2018: -14 -0 -4 -2 -5 -63 500
Will Lita 2 Plass 422 250
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) C. Roland Sørlandets Travpark 2 16/12 - 05 / 2 2140 27,9 258
e. Willtilla v. Braute C. Roland Sørlandets Travpark 4 02/12 - 05 / 8 2140 27,3a 184
Rudolf Roland-Caroline Roland C. Roland Sørlandets Travpark 5 18/11 - 03 / 5 2140 26,8 290
C. Roland Rudolf Roland (A) R. Roland Sørlandets Travpark 0 06/10 - 05 / 7 2140 28,4a 733
Svart m/rød hestesko,rød init.CR/ermer C. Roland Sørlandets Travpark 5 11/9 - 01 / 2 2140 26,3 g 400
3 2018: -28 -2 -0 -3 -12 -134 482 2017: -25 -2 -1 -5 -8 -119 000
Torvald 3 Plass 416 982
10 år SVART H v.Kasper Mollyn A. Valstad Bjerke Travbane 4 12/12 - 04 / 10 2180 28,3 411
e. Kleppan Tora v. Lapp Nils (S) I. Lamvik Jarlsberg Travbane 0 07/12 - 07 / 9 2140 30,3 61
Kjell Roar Hansen-Nils Johansen V. Hop Klosterskogen Travbane - 01/11 - 04 / 6 2100 dg a 118
V. Hop Kjell Roar Hansen V. Hop Jarlsberg Travbane 0 26/10 - 05 / 4 2100 27,9a 171
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 6 17/10 - 09 / 14 2160 26,9 376
4 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -1 -1 -3 -2 -78 384
M.H. Fantomet 4 Plass 459 475
8 år BRUN V v.Sterk Odd D. Dalen Biri Travbane 3 14/12 - 04 / 6 2100 29,3a 253
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 01 / 8 2100 32,0a 375
Stall M.H. Fantomet H. Holm Biri Travbane 0 16/11 - 06 / 6 1600 28,0 190
D. Dalen Martine O. Sørvik (T) M. Sørvik Biri Travbane 3 28/10 - 06 / 8 1609 26,3ag 255
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Sørvik Bjerke Travbane 4 03/10 - 04 / 5 2100 29,6a 140
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -27 -1 -1 -6 -7 -294 453
Lex Odin 5 Plass 450 453
6 år MØRKBR H v.Moe Odin E. Høitomt Drammen Travbane 6 22/12 - 06 / 3 2520 29,2 524
e. Lex Ronja v. Lex Jon G. Austevoll Bjerke Travbane 0 05/12 - 08 / 6 2160 31,1 g 527
Gjermund Gravdal /Tranby D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 04 / 4 2100 30,3ag 91
E. Rennesvik Gjermund Gravdal E. Rennesvik Bjerke Travbane - 17/10 - 05 / 2 1609 dg a 291
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Bjerke Travbane 6 19/9 - 08 / 5 2100 27,0a 323
6 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 6 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Biri Travbane 0 21/12 - 04 / 1 2100 26,9a 902
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Biri Travbane 0 14/12 - 04 / 5 2100 30,0a 384
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Biri Travbane 6 28/10 - 06 / 7 1609 26,4a 497
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Biri Travbane 0 13/10 - 08 / 3 2100 29,0 1502
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Biri Travbane - 30/9 - 05 / 3 1609 dg a 295
7 2019: -9 -2 -1 -1 -1 -55 500 2018: -17 -1 -1 -0 -5 -58 000
Linnstjernen 7 Plass 423 500
9 år SVART V v.Slått Eld T. Fløysand Jarlsberg Travbane 2 23/12 - 01 / 7 2120 30,2 422
e. Gylden Rappa v. Kal Luis A. Valstad Biri Travbane - 21/12 - 04 / 9 2100 dg a 528
Christiane Wessel-Martine Wessel J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 5 07/12 - 07 / 6 2140 30,2 99
T. Fløysand Martine Wessel (T) A. Akselsen Bjerke Travbane - 27/11 - 03 / 3 2100 dg a 29
Svart m/hvitt bånd&ermr,gulskklaff,rek T. Fløysand Sørlandets Travpark 0 18/11 - 03 / 4 2140 27,5 459
8 2019: -8 -1 -1 -1 -5 -55 500 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Prins Philip 8 Plass 485 271
10 år HUSKBRUN V v.Briskeby Philip O. Østre Biri Travbane 0 12/1 - 01 / 8 2120 31,6 45
e. Honsheina v. Atom Vinter O. Østre Bjerke Travbane - 20/12 - 04 / 11 2100 dg a 272
Svein Ødegård /Åmot O. Østre Jarlsberg Travbane 4 01/12 - 01 / 11 1609 25,6ag 94
O. Østre Svein Ødegård O. Østre Biri Travbane 3 13/10 - 07 / 3 1609 29,0a 45
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Bjerke Travbane 2 04/10 - 04 / 2 2100 29,6a 194
9 2019: -8 -3 -2 -1 -1 -129 000 2018: -13 -3 -1 -2 -0 -317 200
Brenne Banker 9 Plass 578 200
5 år SVART H v.Moe Odin A. Akselsen Bjerke Travbane - 15/12 - 10 / 2 2100 dg a 72
e. Brenne Vinni v. Lome Elden A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 09 / 8 2100 30,1ag 59
Stig Flaata /Tinn Austbygd L. Kolle Jarlsberg Travbane - 10/11 - 08 / 8 2140 dg 85
Å. Tengsareid Frode Hamre (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 06/10 - 05 / 10 2140 27,0a 68
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Bjerke Travbane 0 27/8 - 06 / 10 2600 28,3a 126