<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:20 V65-4
V5-1


Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 82.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-5-7 Plass : 1-5-7

1 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -8 500 2018: -20 -1 -0 -3 -8 -53 000
Turbofaksen 1609 1 Plass 105 000
6 år MØRKBR V v.Norheim Faksen C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 3 23/12 - 03 / 6 1609 30,8a 265
e. Serena v. Minpil C. Engebråthen Biri Travbane 0 30/11 - 05 / 5 2100 38,7a 237
Thomas Strand /Holmestrand C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 02 / 4 1700 30,9ag 172
C. Engebråthen C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 24/10 - 04 / 2 2140 32,1 572
Grå m/grønne sidefelt + ermer, rekl. C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 10/10 - 04 / 7 1640 29,5 150
2 2019: -4 -1 -1 -0 -0 -23 000 2018: -11 -0 -0 -0 -3 -9 000
Nygårds Viking 2 Plass 104 000
10 år BRUN V v.Alm Viktor Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 16/12 - 04 / 9 2180 31,9 335
e. Gam Seira v. Hvatt Djerven Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 02/12 - 06 / 7 2140 33,9a 161
Dag Nilsen /Vennesla Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 06/10 - 01 / 9 2160 32,9 g 984
E. Høitomt Dag Nilsen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 6 10/9 - 03 / 5 1609 30,0a 608
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Frønes Jarlsberg Travbane 0 04/5 - 04 / 1 1609 31,5ag 340
3 2019: -12 -1 -2 -1 -6 -56 000 2018: -16 -0 -0 -6 -6 -44 000
Bare Christina 3 Plass 110 500
5 år BRUN HP v.Alsaker Piril Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 09/12 - 04 / 4 2100 33,7a 177
e. Kos Rappa v. Kos Knekten Å. Tengsareid Drammen Travbane 7 04/12 - 04 / 2 2100 33,8a 56
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 03 / 12 2100 31,9a 284
Å. Tengsareid Arthur Bø (T) V. Hop Bjerke Travbane 4 17/10 - 01 / 3 2140 32,2 26
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Drammen Travbane 3 11/10 - 02 / 3 2100 30,7a 58
4 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -10 -1 -1 -1 -1 -27 500
Nesfaksen 4 Plass 70 500
7 år BRUN V v.Norheim Faksen F. Mjølnerød Momarken Travbane - 04/12 - 02 / 3 2140 dg a 98
e. Neslykka v. Krembest F. Mjølnerød Momarken Travbane 2 29/11 - 02 / 8 2140 32,6a 104
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 3 15/11 - 03 / 4 2100 30,4a 29
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Kala Landbane - 12/8 - 03 / 1 1900 dg 126
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Bjerke Travbane - 23/5 - 09 / 10 2140 dg 103
5 2019: -7 -1 -0 -2 -0 -24 000 2018: -22 -0 -4 -1 -8 -53 000
A.H. Svarten 5 Plass 98 000
5 år SVART V v.Skibber L. Kolle Drammen Travbane 0 22/12 - 04 / 4 2100 33,3a 444
e. Bø Katinka v. Vital Pil L. Kolle Drammen Travbane 2 13/12 - 03 / 9 2100 33,4a 143
Andres Hegna-Grethe Hegna L. Kolle Drammen Travbane 5 26/11 - 05 / 12 1700 31,8a 1381
L. Kolle Arthur Bø (T) L. Kolle Drammen Travbane 0 08/11 - 01 / 8 2100 32,3ag 207
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 01/11 - 02 / 1 1700 29,9a 302
6 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -13 -0 -0 -1 -3 -14 000
Hvalstad Loke 6 Plass 74 700
9 år SVART V v.Kasper Mollyn A. Akselsen Drammen Travbane - 13/12 - 03 / 6 2100 dg a 85
e. Tårån v. Elding G. Austevoll Forus Travbane 5 08/12 - 01 / 8 2080 31,8 275
Ole Martin Olsen-Erik Slaatta H. Holm Bjerke Travbane 6 14/11 - 01 / 6 1640 31,3 236
G. Austevoll Ole Martin Olsen G. Austevoll Bjerke Travbane 3 06/11 - 02 / 1 2100 31,5a 71
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Momarken Travbane 0 19/6 - 01 / 10 2140 33,8a 255
7 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -19 -1 -3 -3 -5 -83 000
Kos Frigga 7 Plass 101 000
5 år BRUN HP v.Frigg Elden O. Østre Drammen Travbane 2 22/12 - 04 / 5 2100 32,4ag 77
e. Kos Edda v. Kos Knekten O. Østre Bjerke Travbane 5 15/12 - 02 / 6 1660 29,5 g 376
Odd Arne Aaland-Guro-Marie Aaland-Lundanes O. Østre Jarlsberg Travbane 1 15/11 - 03 / 2 2100 29,5ag 238
O. Østre Odd Arne Aaland A. Akselsen Bjerke Travbane 0 31/10 - 09 / 5 1640 32,7 rg 54
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame A. Akselsen Klosterskogen Travbane 2 14/10 - 04 / 5 1700 30,6a 299
8 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -15 -0 -1 -1 -4 -27 000
H.M. Urd 8 Plass 85 200
9 år MØRKBR HP v.Norne G. Nordbotten Drammen Travbane 5 22/12 - 04 / 6 2100 32,7a 462
e. Overskeid Ili v. Ilmin G. Nordbotten Sørlandets Travpark 5 16/12 - 04 / 6 2180 31,7 572
Geir Nordbotten /Stokke O. Østre Momarken Travbane - 04/12 - 02 / 2 2140 dg a 123
D. Dalen Geir Nordbotten (A) O. Østre Momarken Travbane 2 11/11 - 02 / 3 1660 30,7 193
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Nordbotten Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 02 / 2 1700 31,0a 137
9 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -10 500
Wilkas 9 Plass 66 200
10 år MØRKBR V v.Millex A. Wright Drammen Travbane 4 13/12 - 03 / 4 2100 34,0a 381
e. Stjerne Tia v. Elding A. Wright Momarken Travbane 0 04/11 - 01 / 6 2140 br a 273
Aasmund Ørbeck-Nilssen-Aleksandra Ørbeck-Nilssen A. Wright Bjerke Travbane 4 23/10 - 01 / 8 1609 30,1a 419
A. Wright A. Wright Drammen Travbane 0 11/10 - 02 / 1 2100 32,6a 492
hvit m/grønt /& røde bånd. grønn ermst A. Wright Drammen Travbane 0 05/12 - 03 / 4 2120 33,8 623
10 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -12 -0 -1 -2 -7 -34 000
Findal Faxen 10 Plass 63 500
8 år BRUN V v.Voje Faks J. Undem Drammen Travbane 3 13/12 - 03 / 8 2100 33,6a 67
e. Findal Elda v. Elding J. Undem Sørlandets Travpark 3 02/12 - 08 / 5 2180 32,0 43
Ole Roger Dyrkorn /Stathelle J. Undem Jarlsberg Travbane 6 15/11 - 03 / 1 2100 31,8a 131
J. Undem Ole Roger Dyrkorn L. Kolle Drammen Travbane 2 18/10 - 02 / 4 2100 31,8a 23
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Drammen Travbane 4 11/10 - 02 / 7 2100 31,0a 93